Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:18 14.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема КОЯ кола шофирате?нови  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано12.10.05 19:13



Не питам каква ( тези с Ламборгини и Майбах да си отворят тема), а коя?

Пътувам си аз кротичко, и ме спира полицията за...ммм...обикновенна проверка на документите. Е, вадя от чекмеджето (жабката на БГ) фотокопията на документите и обяснявам на полицая - това са фотокопия защото ние си меним колите, и крадат докумени и...т.н., а той ме пита - а ти с коя кола си?
Ами...с мойта!
Е каква е тя?
Ами...********* модел *****....
Я излез и виж в коя кола си (казва полицая и колегата му проверява в компютера всички данни за мен, колата и...зъбните ми пломби май).

Оказва се че в колата са фотокопията от документите на друга кола!!! Е, това sa документите на колата на сина ми, "a company car", веднага обяснявам на полицая положението, вадя печата на компанията и ..."letterhead" (официална хартия за писма с името на фирмата на нея) и почвам да обяснявам че е станало недоразумение, а идва колегата му и докладва на старшия - тоя е рецидивист, и в 1993, и в 1999 пак е бил с нередовни документи... КЛаклто и са е, размина ми се, до една седмица трябва да представя в полицейска станция оригиналите на документите на колата и застраховката, ама...ортака му почти се хвана за кобура.

При вас случват ли се такива неща? И как излизате от такива ситуации ако нещо е нередовно?


PANEM ET CIRCENSES


Тема Re: КОЯ кола шофирате?нови [re: Kostaaaa]  
Автор Eдин Kиxoт (де ла Мерудия)
Публикувано12.10.05 19:26



Ето видя ли, като се ровиш из архивите да търсиш компромати, как и тебе те изкараха рецидивист?! На мен такива неща не ми се случват. Кола карам рядко и поради това се сещам да взема тези документи, които трябват.

Пречка е за себе си глупеца,
пречка е за другите мъдреца.


Тема Re: КОЯ кола шофирате?нови [re: Kostaaaa]  
Автор errata (Berserk)
Публикувано12.10.05 19:27



Pri men ne se sluchvat. Metro ili taksi. Taksito e mercedes - cheren. Metroto e oranzhevo, pulno s komari i ot vreme na vreme s bulhi (zavisi ot aktivnostta na klosharite i policiata). Karat go(metroto) idioti , koito te karat da si povurnesh vutreshnostite na vsiaka treta spirka.

"In umbra, igitur, pugnabimus"


Тема Re: КОЯ кола шофирате?нови [re: Kostaaaa]  
Автор Mr.NМодератор ()
Публикувано12.10.05 20:18



Никога не са ме спирали досега, но всички документи които се изискват са една шофьорска книжка като кредитна карта, отзад има специален код-щраква полицая със скенера и на компютъра му излиза всичко- име,адрес,марка кола, заводският номер на колата. Но ако караш друга кола, се изисква разрешение писмено от собственика-заверено както си му е редът

Aim high and roam free


Тема Re:За компроматитенови [re: Eдин Kиxoт]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано12.10.05 20:19



Кротко бе човече, ти като чуеш компромат почваш да халюцинираш май Как да разбера това Кола карам рядко и поради това се сещам да взема тези документи, които трябват не знам...документите би трябвало да са в колата, такла е по света...С'я да не кокетираш че се справяш без кола в университетския ти квартал?Не че е срамота де - това са разноски по регистрация, застрахоФки...гараж/място за паркиранеЕ, малък проблем със статуса ама добре подготвена поза компенсира и това.


PANEM ET CIRCENSES


Тема Re:За компроматитенови [re: Kostaaaa]  
Автор Eдин Kиxoт (де ла Мерудия)
Публикувано12.10.05 20:26



Какви университетски квартали сънуваш бе, Митре? Хал-хабер си нямаш нито къде живея, нито какво правя, що ли се пънеш?

Пречка е за себе си глупеца,
пречка е за другите мъдреца.


Тема Сиааа не разбрах мнооо смисъла на въпросанови [re: Kostaaaa]  
Автор Trilithium (Trekkie)
Публикувано12.10.05 20:41



Пишки ли шъ мерим или що?
Щот акУ шЪ мерим и аз имам 2 автомобила - кола и SUV, само двигателя на второто е по-голям по кубатура от двигателите на дветете ти коли.



Тема Re: Сиааа не разбрах мнооо смисъла на въпросанови [re: Trilithium]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано12.10.05 20:47



Май ти се напъваш да се мериш, ама нейсеТи си от тези на които игнорирах емоционалните им излиФки около темата модератор, не бързай да се приравняваш към най ниското общо аритметично, не ти подобава.


PANEM ET CIRCENSES


Тема Re: Сиааа не разбрах мнооо смисъла на въпросанови [re: Trilithium]  
Автор Mr.NМодератор ()
Публикувано12.10.05 20:49



ами то не се иска много акъл за да го разбереш, ама явно не можеш

Aim high and roam free


Тема Re: Сиааа не разбрах мнооо смисъла на въпроса [re: Trilithium]  
Автор To, нo нe бaш тo, aми aз (от негово име..)
Публикувано12.10.05 20:54



Синдрома малък атрибут - голяма кола, ли те е треснал, че размахваш тоя SUV?
Пък да не ти обяснявам, че на твоя Спорт Утилити Вейкъл и да му е голям мотора, освен да харчи много - друго няма. Щот не е автомобил с Висока проходимост а с "повишена". Схващаш разликата, нали? Но ти се хвали, хвали се

П.С. - дедо имаше Татра - ха на бас, че цилиндъра и беше, колкото целия мотор на твоя СУВ, а?


Са нема да разваляме боя с кавга, нали?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.