Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:29 28.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: и до Трилитиуманови [re: Mr.N]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано13.10.05 22:40



Разбирачев,
Каква е тази пълна гама Туареги и къде е това при теб?
Вземи се ограмоти малко и пак не се изхвърляй като чекия на сух пясък.
Отвори си очите добре и прочети следващото изречение.
Колите в САЩ даже и японските са с по-големи двигатели от тези за Азия и Европа.
В САЩ са колите с най-голям обем двигатели, предполагам дори и немските са с по-големи двигатели от еквивалентите им в Европа.

Ланд Роувъра си е класически офф-роудър, но не знам как би се справил на студен климат, има го из разните африкански държави кадето си ти.

Един съвет от мен, ако ще се правиш на офф-роудър и пада сняг при теб си купи АВД. автомобил.



Тема Re: и до Трилитиуманови [re: Dilithium]  
Автор Mr.NМодератор ()
Публикувано13.10.05 23:12



On-road elegance. Off-road stamina. Go anywhere, and the Touareg will you there first. A unique combination of genius and intuition is what drives the Touareg, with advanced 4x4 technology that goes beyond the 21st century.

A 6-speed gearbox ensures smooth transition.
Servotronic® speed-sensitive variable steering assistance
Continuous Damping Control (CDC) air suspension (standard on the V10, optional on other models) automatically adjusts ride height according to speed and driving conditions. This also allows for incredible fording depth.
The V10 engine has two banks, each with its own turbocharger, intercooler, ECU, air filter, and exhaust gas recirculation system.
The 4XMotion permanent four-wheel drive system can transfer 100% traction power to a single wheel if the other three start to slip.
Hill descent assistance gives you confidence when tackling descents of up to 45°.



хайде прочети това и после говори.
Кой се излага,не знам- аз ти говорех за класически оффроуд автомобили, ти си седнал да ми говориш за сняг. Недей ме бъзика на болната ми тема офрроуд- личи си че не си много запознат с това нещо. За двигателите предполагам че са мощни там в щатите-нали бензина бе евтин сума ти и време, ама сега нещо с това поскъпване големите автомобили май не са много на мода.

Aim high and roam free


Тема МУАХАХАХАХАХА ти рокер -пешак ли си ?нови [re: Mr.N]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано13.10.05 23:21



Рокер без мотор или оффроудър без оффроуд машина.

МУХАХАХАХА Ще ме скъсаш от смях днес.

Болна тема му било, анкоулу имаш ли въобще СУВ?

Въобще качвал ли си се на 4х4 автомобил ама честно!!!!

Аз притежавам и правя и офф-роудинг отвреме навреме. Скоро не съм правил, признавам с ръка на сърцето, ама то е щото съм затрупан с куп други неща.

Колкото за спекове и аз мога та ти извадя един куп от сайта на хъммър.

Нъл знаиш
HUMMER Like nothing else



Тема Бе гледай му акъла..нови [re: Mr.N]  
Автор Maймyнa™ (м.р. ед.ч.)
Публикувано13.10.05 23:23



..пък му крой шапка.. Виж, че Д-то му е по-черно от на негър.. нали и той е стъпил в САЩ, където всичко е най-.. Дилъра му е пробутал трошляка и му споменал "Офф.. зимай го, че ми омръзна да се пазаря с теб" и пича решил, че оффроудер кара.. ама НАЙ-..

Обади ми се на sKYPe..
Прекъсваш ми.. прекъсваш.. о, дааа.. прекъсваааааш


Тема Баш чикията Хамър..нови [re: Dilithium]  
Автор Maймyнa™ (м.р. ед.ч.)
Публикувано13.10.05 23:25



..щом вадиш за пример - ясен си, какъв си оффффффффроудер..

Ей, спри се с тоя СУВ бе.. не ти ли обясних, че СУВ е повишена а не ВИСОКА проходимост.. Арлекино.

Обади ми се на sKYPe..
Прекъсваш ми.. прекъсваш.. о, дааа.. прекъсваааааш


Тема Re: МУАХАХАХАХАХА ти рокер -пешак ли си ?нови [re: Dilithium]  
Автор Mr.NМодератор ()
Публикувано13.10.05 23:37



ти какво му говориш, той си знае неговото- припомни си кой спомена че Туарега не е оффроуд машина, преди да ми изкарваш разни характеристики на Хамъри, и Сув -затова ти ги копирах тук за да прочетеш и се информираш малко

Aim high and roam free


Тема Еь престъпнииик,нови [re: Kostaaaa]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано14.10.05 15:53



тъмен балкански субект такъв !
Имал съм подобна случка (щото колите са ми хоби и имам няколко, ако и да са дъртофелки). Затова сега нося всичките документи накуп.



Тема Re: Еь престъпнииик,нови [re: jamie]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано14.10.05 19:41



Е как ги носиш всичките - в портфейла си, за по удобно крадене? По принцип не нося оригинални документи,освен шофьорско разрешение с размер на кредитна карта, и паспорт в чужбина, но и тях само в джоба. Дори и телефонните ми теФтерчета са в къщи, влача фотокопия.


PANEM ET CIRCENSES


Тема ХАХАХА СМЕШНИК!!!нови [re: Dilithium]  
Автор XC™ (prostak)
Публикувано16.10.05 19:55



Как ще са 60% от всички автомобили в САЩ бе!?!?!? Всеки знае че ЕВРОПА е най-големия автомобилен пазар, т.е, има най много коли. И освен това САЩ се карат предимно ЯПОНСКИ коли. Американските имат пазар само при пикапите, такситата, лимузините, полицейските и т.н. Всеки който отбира малко от коли ти казва, че американските коли са абсолютни дървета. Новите вече са се поуправили, но старите са пълна скръб - със скоростен лост на волана, размери като на локомотив, 5 литра мотор с 8 цилиндъра, и разход 20 на 100, но за сметка на това с не повече от 100-150 коня. С други думи, правени са с теслата.

А за Вайпъра ме уби!!! Че той не е и в 10-ката на най-бързите. Единствения представител на американците е Форд ГТ, който е едва на 7-мо място. Само ще ти кажа, че първите 5 са европейски - 4 немски и една италянска.

Явно е че нищо не разбираш от коли, ма нали важното е да се обадиш



Тема Re: Пак не позна байно 5-литров съмнови [re: Trilithium]  
Автор XC™ (prostak)
Публикувано16.10.05 20:23



И кой е тоя джип 5.0 8-мак? Честно не знам за такъв. Знам за 4.6, 5.7, но за 5.0 не знам. И защо го криеш, не си го доизмислил още ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.