Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:46 28.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Офф какво разбираш ти от американски автомобили?нови [re: Dilithium]  
Автор Mr.NМодератор ()
Публикувано13.10.05 18:12



казах си мнението, а ти виж се каквоо написа-Ако не не се обаждай от коневръза с "експертни" мнения ако обичаш . И сега като те нарека простак,не се обиждай,защото аз не те предизвиках, а факта че отговаряш по този начин показва че нямаш грам култура.
сега по въпроса-Не съм притежавал американска кошница,няма и да го направя никога.
Вранглера е удобен за гъзарщина,на каквото ми приличаш ти от снощи с изказванията си. Той не е удобен за истински оффроуд.
За най-бърза кола не говорим, говорим за качество,нали?
да използвам твоята цифра- 60% от автомобилите в света са в САЩ. И колко от тези 60 % са вносни? И колко от вносните са германски или шведски например?
Аз говорех за качествени коли,не за автомобили, автомобили има много,коли- само една- БМВ
За карането на 4х4 - едно е да си изкараш луксозното возило по полето, дето и всяка кола ще мине, а друго е да го опънеш по истински маршрут за 4х4 .
Ти си този май от изказванията ти дето никога не е бил на истински оффроуд, защото като гледм какво ми хвалиш за оффроуд, ми става ясно че такава кола става само за ако падне малко пролетен дъжд,да я изкараш навън, да се поумаца малко с прах.
Сега,ако говорим за качествени 4х4- ето моите предпочитания- не п ред на качество, просто пиша както се сетя - Нисан патрол, Тойота Ланд Круизер, Митсубиши паджеро, Ланд ровер ТД5 , VW Tuareg, другите са след тях.
И пак казвам -говорим за качество и издръжливост, а не за външен вид.

Aim high and roam free


Тема Ето пак демонстрираш че нищо не разбирашнови [re: Mr.N]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано13.10.05 18:53



Спри да се изказваш неподготвен!!!!

Спри да говориш за неща които не са ти ясни и не разбираш!!!!

И сега като никога не си бил в Америка и хал хабер си нямаш от автомобилостроене реши поредния бисер да изръсиш. Абе Енчо знаеш ли къде ги правят БМВ-тата дето са в Америка?
Знаиш нанайци. Трай си като не знаеш защото ставаш за смях и на мен ми прави изкючителен кеф да те разобличавам.
Нека да те светна.

БМВ-та в Америка се правят в двойния град в ЮжнаКаролина Спартънбърг/Грийнвил

Ето ти и уеб сайта тупан с тупан.
Лично съм ходил там. Девет месеца съм живял в Южна Каролина.
Има и българи дето работят във фабриката на БМВ. Така че не ги правят швабите, ами обикновени реднеци американци.





Може да четеш английски предполагам. Преди правеха и Z3 тук.

п.п. Познанията ти по офф-роуд направо са смешни, Волксваген Туарег офф-роудър?!?! отдавна не се бях смял така. Митсубиши Паджеро??? Муахахаха В САЩ се казва Монтеро, паджеро означава чекиджия на латиноамерикански.
От СУВ-тата които си изброил само Ленд Роувър и Тойота Ланд Крийзър Стават, но те са мидъл сайз СУВ-та. Аз ти говорех за високопроходими, трейлблезъри.



Тема Чиляк кат ви слушанови [re: Dilithium]  
Автор azazazazaz (Rainmaker)
Публикувано13.10.05 19:18



ша земе да си рече, че сал са блъскате у ваше село

Който сърчи файндва


Тема Бе много народ кара тукнови [re: azazazazaz]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано13.10.05 19:40



Куцо, кьораво сакато....
Сериозно има и клинично луди хора които имат шофьорски книжки, аз познавах един луд(психично болен) със шофьорска книжка и кола.
Просто няма как, живота е организиран така, без кола си за никъде. Има тук таме няколко града където можеш без кола, но това при условие, че си намериш работа на близо.
Градски транспорт има само в големите градове и то не навсякъде.
В голяма метроолия каквато съм аз над 14 милиона, направо е ад, имам 3 катастрофи и то все
ме бутат. СПоред мен трябва да се забрани издаването на книжи по расов принцип, мексиканците и негрите нямат добре еволюирал мозък за да се справят с фаст чейндинг енваърмент или с други думи нямат добрър окомер и преценка за нещата.



Тема Re: Бе много народ кара тукнови [re: Dilithium]  
Автор zzfe (член)
Публикувано13.10.05 21:34



Карам в LA и нямам нио една катастрофа (да чукна на дърво ).
Такива изроди дето карат, пият кафе, четат книга и галят кучето си в същото време ги познавам отдалече и гледам да не се задържам около тях. Или напред или назад (по-добре отзад че виждаш какви ги вършат).
Това дето сравняваш сивик с трък и казваш че американските коли биле по-хубави не ми се вижда правилно. Опитай сивика с неон. Ако ще сравняваш карай с титан-а на нисан (поне според мене най-добрия трък на пазара в момента).
За офроад ровъра е всепризнат, просто е много скъп (60-70К за офроад са си много пари както и да го погледнеш).
БМВ-тата тука доколкото знам се произвеждат Z и X сериите. Останалите ги внасят (може и да греша, но като знам колко се чака за резервни части, ме съмнява). Пък и те са си от съвсем друг клас и не виждам защо изобщо се споменават в подобен разговор.



Тема Знаем вече..нови [re: Dilithium]  
Автор Maймyнa™ (м.р. ед.ч.)
Публикувано13.10.05 21:39



.. че Хамериканските коли са най-коли, Хамериканските манекенки са най-манекенки и Хамериканските паде*асТи са най-педе*асТи.. не го доказвай..
Карай 15 литровия си пичелов и си мечтай за оффроуд.. палячо.

Обади ми се на sKYPe..
Прекъсваш ми.. прекъсваш.. о, дааа.. прекъсваааааш


Тема Че хубаво е, че нямаш катастрофинови [re: zzfe]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано13.10.05 21:59



Дано и да не ти се случват, ама сигурно караш като сиси или като дърта баба хамериканка с олдсмобил или кадилак.
Нисан Титан има от коя година? ПОчнаха 2000 и някоя да го правят.
Има американски трокове на по 20 и кусур години още като нови вървят.
Хеви дюти.
Един приятел има Тойота Корола, вярвай или не това не е кола за мъж, освен ако не си със женски номер обувки. Моите обувки например са по-дълги отколто разстоянието от пода на колата до долната част на даш-борда, един път като я карах без малко да не мога да спра, защото ми засецна крака, трябва да си държа краката на кестерме вътре за да мога да натискам педалите, да не говоря че са и много наблизо, едновремено с един крак мога и газта и спирачката да натискам, обувките ми са Born (handmade).
Лошото е че чувам че и в Тойта Секвоя положението с педалите е било подобно.
Огледай се какви са и говърмент автомобилите, полицейските, пощенските и деливъри автомобилите. Аз съм работил като такси драйвър и във Федекс като деливъри драйвър, няма японски автомобил който да носи на такова душманко каране. Таксито вървеше 24/7 365 дни. Само поддръжка. Наскоо на един приятел с Хонда му се счупи полуоска в даунтаун. Фън. Имаше и случай на една овца с Форд Мустанг която омъртви трима в тойота или хонда, не помня какво беше, но японски автомобил тип пуча въшка.
Беемветата ги режех с издуханото такси бивш полицейски круйзър Краун Виктория като стой та гледай. На експрес линията на магистрлата 90/94 ги хапвам на закуска, все пак двигателя и беше 8 цилиндров, а не 4-ка. БАвареца и той кара до мен с 85 майла ама е на 4000 оборота и вие на умряло, а краун викторията едвам на 2500 с пуснат климатик, единствено не и харесвах че е с задно.
Да не ти казвам пък линкълн таун кар какъв ряз има, имахме и такова такси.



Тема Re: и до Трилитиуманови [re: zzfe]  
Автор Mr.NМодератор ()
Публикувано13.10.05 22:18



Ами аз съм съгласен с изказването ти. А и от моето мнение - аз не говорех за коли,споменах я само между другото . няма значение къде се прави БМВ- качеството е едно и също-германско. А другите модели на БМВ дето са внос, и с еправят извън Германия, сигурно Дилитиум ,сори-сега е Трилитиум, ще каже че са с ниско качество може би.
Аз изказах мнение, а той се засегна и взе да обижда.
Това дето споменаваш-титан-а на нисан - на кой друг модел е подобен-дали не е като Патрола, но с друго име в аМЕРИКАТА?
Ровъра, преди години бе пълна скръб, трошаха се на всеки километър, но напоследък взеха да ги правят по-качествени. Аз говорех за качествени,надеждни оффроудъри-4х4, а не разни лъскави като на снимките му. За мен лично Нисан патрола си е най-добър, но и Митсубиши не отстъпва. Ровъра както казах е добър, но не обичам англииските коли, както и американските. Цената дето споменаваш си е соленичка, но ако трябва да се обзаведе и за оффроуд с допълнително оборуудване, излиза още по-скъпо. Това на мен ми е болната тема - оффроуд, затова не ми се спори с Трилитиума , аз имам една мечта за оффроуд, ама засега си е тайна , един ден като понатрупам излишни парици, ще я осъществя-по сегашни цени ми излиза около 30000-35000 евро, ама живот и здраве, ще стане един ден
И нещо за Трилитров- не ми се пише друго мненеи, та го вмъквам там- какво се смееш на Познанията ти по офф-роуд направо са смешни, Волксваген Туарег офф-роудър?!?! - ти първо чувал ли си го, че да знаеш дали е оффроудър или не? е,ако при вас продават най-сланбият модел, тук при мен са цялата гама от Туарега- и мога да ти кажа че е доста мощен автомобил

Aim high and roam free


Тема Re: виж отговора ми до зффенови [re: Dilithium]  
Автор Mr.NМодератор ()
Публикувано13.10.05 22:21





Aim high and roam free


Тема Re: Че хубаво е, че нямаш катастрофинови [re: Dilithium]  
Автор zzfe (член)
Публикувано13.10.05 22:34



По добре да карам като сиси, отколкото да събирам чарковете на колата си по пътя и да се чудя какво да правя със застраховката . Освен това сериозно ли мислиш че броя на блъсканията показват какъв мъж съм зад волана?
Съмнявам се че шофйорите във формула едно се блъскат ежедневно само да докажат колко са добри.
Аз карам корола, имам 43 номер обувки и съм около 180 и проблеми с педалте нямам нито с пространството в колата. Не казвам че можеш да играеш футбол вътре, но за мене е достатъчно.
За дълги разстояние се ползва голямата каруца, в която на задния ред, децата могат да играят на криеница
По въпроса за бързината. Ами новия хибриден Хайлендър прави 0-60 за около 7сек, нищо че има само 3.3 литров двигател и кара средно около 25-30 мили на галон. Така че не знам какви са били колите в америка преди 20г, но днеска тука практически има две марки коли Хонда и Тойота. Ако не ми вярваш, преброй ги на паркинга ви.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.