Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:23 28.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Е, що аз за модерирането си имам принципинови [re: Kostaaaa]  
Автор Trilithium (Trekkie)
Публикувано12.10.05 20:59



А ти сам, видя какво стана тук откакто се зачислиха модератори и то 2 (словом двама).
Започнаха "на всяко гърне, меродия" или с други думи да пускат сами теми и да участват "активно"във всички теми, защото масата участници се разотидоха и им е кофти, че си говорят
сами като луди с гъзовете си. Предполагам не си искал да се случи подобно нещо на клуба, но ето на случи се, на мен ми се струва че вредите са повече от ползите от модераторите, особено пък ако говорим за конкретни модератори.

Но да се върнем на въпроса ти " Коя кола карате" какво точно искаше да питаш байно?
От цялата работа, аз лично разбрах, че имаш поне 2 автомобила и си разменил документите им. Както сам забелязваш няма нищо общо с "Коя кола караш"
Въпроса има смисъл ако се знят някакви входни данни, например имането на две коли и се пита коя карате (по-новата или по-старата, или пък по-мощната или .......<сложи някакви характеристики тук>)



Тема Ало модераторите къде сте?нови [re: To, нo нe бaш тo, aм]  
Автор Trilithium (Trekkie)
Публикувано12.10.05 21:03



Ехооооооооооооооо,

Що не триете ?!?!? На мен горното ми прилича на очевидна пряка обида, а на вас?

Ако ще мерите с един аршин мерете поравно.



Тема Re: Е, що аз за модерирането си имам принципинови [re: Trilithium]  
Автор Mr.NМодератор ()
Публикувано12.10.05 21:06



Ще те помоля да спреш с обсъждането на модераторите и да не употребяваш изрази като-говорят сами като луди с гъзовете си. насочени към модераторите.
Никой не те дърпа тук насила, ако не ти харесва, не влизай-лесно и просто решение. Ти ако си умен-ще пуснеш една тема ти самият, а не само да критикуваш.
балгодаря предварително

Aim high and roam free


Тема Re: Ало модераторите къде сте?нови [re: Trilithium]  
Автор To, нo нe бaш тo, aми aз (от негово име..)
Публикувано12.10.05 21:08



Кое в моите слова те притесни? Да те бях попитал нещо, като "А ве, кой ти изпърдя на тебе ника, че си с тва трилитиумно недуразумение" да ме изтрият, ма аз не съм. Та, кое те притесни?

Са нема да разваляме боя с кавга, нали?


Тема Re: Ало модераторите къде сте?нови [re: Trilithium]  
Автор Mr.NМодератор ()
Публикувано12.10.05 21:10



Много са ти ниски стандартите за обида пък на теб? Бърже забрави как обиждаше модераторите,нали? А да ти наложих бан за това? НЕ, само ти писах да спреш с обидите. А сега за някакъв бъзик елементарен ти ще оревеш света. Твоето е мерене с два аршина, не моето. И ако си спомняш- в първото си мнение ти се изказа малко по-грубо,но не те изтрих,нали?

Aim high and roam free


Тема Re: Е да поФторя ако не си разбралнови [re: Trilithium]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано12.10.05 21:19



Вече казах че игнорирах в миналото излиФките ти по тема "модератори", трябва ли да поФтарям това? Уважавам те "познавайки" те от миналото, но ми е ясно че хората се изменят и ДОРИ И АЗ греша, сега избери как да продължим.

Което казах е описание което ми се случи днес, не си го меря че имам две коли (фирмата ми има повече - ТРИ), попитах дали това се е случвало и как се справят хората.


PANEM ET CIRCENSES


Тема Добре, не ми е ясно защо се месиш в нашия разговорнови [re: Mr.N]  
Автор Trilithium (Trekkie)
Публикувано12.10.05 21:21



с Костаа?



Тема Мойта тарамбука никой не я спиранови [re: Kostaaaa]  
Автор azazazazaz (Rainmaker)
Публикувано12.10.05 21:22



Сигур штот кат я видат ква е жална картинка и си мислят, че веднъж спрем ли после нема да моем тръгна и моментално ги фата шубето да не би да земем ги фана да бутат

Който сърчи файндва


Тема Спроред мен трбяваше да зададеш въпроса по друг ..нови [re: Kostaaaa]  
Автор Trilithium (Trekkie)
Публикувано12.10.05 21:25



начин. Нерщо от рода на "Случвало ли ви се е това" ,а не "Коя кола карате" съгласен ли си?

Както виждаш правилно съм преценил, че от казаното от теб в първият постинг, следва че имаш минимум 2 автомобила



Тема Ето как трябваше да ти отговорянови [re: To, нo нe бaш тo, aм]  
Автор Trilithium (Trekkie)
Публикувано12.10.05 21:31



В отговор на:


Синдрома малък атрибут - голяма кола, ли те е треснал,




Що не се хванеш за палците и да проверим голям ли ми е или ми е малък атрибута?!?

п.п. Нито си ми на годините нито на чекиите.
п.п.п. Имаш ли поне деца след като си "ебач" с голям атрибут?
п.п.п.п. Не виждам нищо общо да имам голям и мощен автомобил или изобщо какъвто ме кефи с размера на пениса ми.
п.п.п.п.п. Предимствата на мощен джип са много повече пред тези на обикновен автомобил тип пуча въшка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.