Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:00 11.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ултра деснитенови [re: виk]  
Автор azazazazaz (Rainmaker)
Публикувано05.10.05 12:58



имат мнозинство и в турско - арабските общини. Това за мен е необяснимо.

Който сърчи файндва


Тема Re: Без червени симпатиинови [re: виk]  
Автор night_blue_bird (прозорлив)
Публикувано05.10.05 13:53





Нищо не става случайно, но вярвам в чудеса


Тема Дреме му на некои в ЕC за Aтаканови [re: виk]  
Автор azazazazaz (Rainmaker)
Публикувано05.10.05 14:28



Далаверите тук са на много по-високо равнище, сал от време на време фъргат малце прах в очите на народа.
Скивахте ли кви циркове беа преди да започнат преговорите с братята турци? Сичко е решено отдавна, само театро се играе заради простите ора.

Който сърчи файндва


Тема Отговарямнови [re: виk]  
Автор MrB (циник)
Публикувано05.10.05 14:46



абсолщтно по темата - аз какво мисля.
Никъде не пише е трябва да е Атака -> + или -.
Освен това постингът ти е абсолютно едностранен поради изключва опцията за очакване на + отговор (поне според общоприетите стандарти).
В новата светлина бих казал - явлението Атака е силно положително. Съвсем друг е въпросът - дали и те не са същите или по-големи дървета от останалите.



Тема Re:нови [re: виk]  
Автор MrB (циник)
Публикувано05.10.05 14:49



"Етническият модел в България не е лош, а по-важното - работи." - пълни глупости - ако беше така отдавна да се е спряло да се говори за него като за постижение, а камо ли да се спекулира с него по избори. След като се споменава значи има проблем който не е решен и следователно не работи.
Айде плувай сега...



Тема Re: Дреме му на некои в ЕC за Aтаканови [re: azazazazaz]  
Автор dma (irq)
Публикувано05.10.05 15:22



Ти мани за Турция, ами скива ли циркът с Хърватска? Е, додрайфа ми се просто, а аз съм върло про-ЕС.

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: Изборите и Атака ...нови [re: виk]  
Автор Mapko Toтeв (непознат )
Публикувано05.10.05 15:25



не закъсня ли малко с тази тема? изборите бяха преди 5 месеца



Тема Re:нови [re: azazazazaz]  
Автор виk (направо крясък)
Публикувано05.10.05 19:05



Е, никой не е карал Белгия да приема толкова много емигранти. Подредили са се добре, сега трябва да търсят начин за балансиране на силите.



Тема Re:нови [re: night_blue_bird]  
Автор виk (направо крясък)
Публикувано05.10.05 19:07



Какво да ти кажа, не бих могъл да изразя “червени” симпатии, защото последните две правителства на БСП едва не докараха България до гражданска война. Да видим до къде ще ни докара управлението на Серьожа.



Тема Re:нови [re: azazazazaz]  
Автор виk (направо крясък)
Публикувано05.10.05 19:10



Разбира се, че всичко е решено. Очакванията бяха БСП - 40%, ДПС - 11% и да си стиснат ръцете. За жалост, БСП се издъниха и усложниха неимоверно работата на комбинатора, дирижиращ политическия театър. Горкият той, отне му 52 дни да замаже провалът на “реформираната” БСП и то включвайки в сделката НДСВ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.