Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:33 01.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re:Без кафяви симпатиинови [re: dma]  
Автор night_blue_bird (прозорлив)
Публикувано04.10.05 11:29



Не ми се иска да влизам в политическа полемика. Все пак мога да кажа, че Хайдер и Льо Пен имат своите позитиви, когато другите партии се самозабравят. Има достатъчно механизми национализмът да бъде туширан ако започне да става опасен. Не е 1933г.

Нищо не става случайно, но вярвам в чудеса


Тема Re:Без кафяви симпатиинови [re: night_blue_bird]  
Автор dma (irq)
Публикувано04.10.05 11:33



Не знам дали има. Реално погледнато единствения по-опасен от всички тези е Льопен, защото е адски умен. Останалите само го копират. Той е дърт вече, ама си има наследница, не по-малко умна. Така и така, те до власт и да стигнат, нищо няма да променят, и реално това за тях е най-лошото което може да им се случи. Но прекалено много влияят на десните партии отклонявайки ги още по-надясно.

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re:Без кафяви симпатиинови [re: dma]  
Автор azazazazaz (Rainmaker)
Публикувано04.10.05 11:41



Тук партията, която печели най-много гласове в най-много райони на страната не може да управлява, защото всички останали са се съюзили против нея и никoй не се коалира с нея. Става въпрос за ултра - националистическия фламандски блок. Използват всички държавни методи да ги репресират, с което май им създават още симпатизанти. Спoред мен требе да ги пуснат да поуправляват, та да ги видят хората колко могат.

Който сърчи файндва


Тема Re:Без кафяви симпатиинови [re: azazazazaz]  
Автор dma (irq)
Публикувано04.10.05 11:44



Именно, ако ги пуснат да видят хората, че нищо няма да се промени, изведнъж ще мирясат. Те как смениха името на Влаамсблок след като ги осъдиха?!

Аз нали съм казвала, че бях ужасена като видях един филм за шефа на тази партия, който на етажерката си в хола имаше знаме на ВМРО.

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re:Без кафяви симпатиинови [re: dma]  
Автор night_blue_bird (прозорлив)
Публикувано04.10.05 11:45



Обществото още е незряло. Да се надяваме, че след 1-2 поколения нещата ще се изгладят.
Време е модераторите да се намесят. Не е по темата!
Освен това - боли ме куро!

Нищо не става случайно, но вярвам в чудеса


Тема Re:Без кафяви симпатиинови [re: night_blue_bird]  
Автор dma (irq)
Публикувано04.10.05 11:47



Хахах много са важни ударенията и фразата да е произнесена от майничка, някак си дава известна тежест .

Инъче, сетих се за новото име на Влаамсблок- Влаамс беленг май беше.

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re:Без кафяви симпатиинови [re: dma]  
Автор azazazazaz (Rainmaker)
Публикувано04.10.05 11:52



Тукашните го произнасят беланг и значело предимство на технио си език.

Който сърчи файндва


Тема Re: Против Атака в Европарламентанови [re: azazazazaz]  
Автор MrB (циник)
Публикувано04.10.05 11:52



Ами не - евротъртеите се назначават а не избират. Пример - Софиянски.



Тема Мдааа - убиват гонови [re: night_blue_bird]  
Автор MrB (циник)
Публикувано04.10.05 12:03



както стана в Холандия например...



Тема Как така назначен? От кого?нови [re: MrB]  
Автор azazazazaz (Rainmaker)
Публикувано04.10.05 12:03



Чакай, той не е ли избран за депутат от някоя партия?

Който сърчи файндва



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.