Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:08 29.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: За какво е този клубнови [re: azazazazaz]  
Автор *Eдин* (такъв)
Публикувано27.09.05 22:15



Значи работата е горе-долу така: Като гледам днес как се развиваха нещата, в клуба скоро ще останат следните агенти:

Mr.N -- модератор, в чужбина
Барбарела -- модераторка, във Варна, България
Prof.McGonagol -- във Варна, България
errata -- в чужбина
jamie -- във Варна, България
Roxana (не че е специално в този клуб, но тя е вездесъща) -- в България
Kostaaa -- в чужбина

Другите не ги мислете, те ще си заминат най-малкото, защото няма сеир. Пропуснах ли някого?

Та изброените ще се порадват, порадват, пък и те ще загубят интерес. Така на практика клубът ще загине. За задгробния му живот няма да разказвам, но някой ако си мисли, че ако един ден клубът евентуално се съживи с нови участници, които не знаят какво е станало тук през последните седмици, аз няма да съм тук, за да им разкажа историята на клуба, сериозно се самозалъгва.

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.


Тема Re: За какво е този клубнови [re: *Eдин*]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано27.09.05 23:32



Искам да попитам защо съм смятана за агент?



Тема неизяснил сенови [re: dma]  
Автор пeпo (регистриран)
Публикувано27.09.05 23:39



демонстрирания метод на модериране от последния период твърде много ме улеснява се определя за него конкретно и да заявя, че съвсем не ми се нрави.
Когато съм казвал че смятам за добра идеята да има някаква форма на управление в клуба съм имал предвид съвсем друго нещо. Примерно да могат да пишат само регистрирани юзъри, като предварително това се обяви или обсъди. Ако се избере вариант модератор, тя/той да бъдат нещо като технически изпълнители на взети явно и открито решения. Или пък просто отвреме на време да си показват мустаците "М"-то и да респектират някой поразгорещил се или пък с факта че просто ги има, да става ясно на интригантите че нямат място насам. Примерно някой пише че от 20 години мие (клозетни)чинии в Европа/Америка и т.н. и всички го захапват, а модератора му вика, къдебе брато с това IP от билетния център на НДК-то бе. Или същия случай за женени за датски принцове с басеини и прочие.
Но, понеже ми е ясно че това трудно ще стане, трудно ще се реши, трудно ще се избере, трудно ще е да се осъществи на практика, та затова съм пас.
Сега, нашите модератори, както вече се каза, допуснаха почти всички възможни грешки. Първо на мен не ми е ясно калко са на брой. МакГоНагъл примерно модератор ли е или само доверено лице? Модераторите то своя воля ли действат или някой им дърпа конците и те само са изпълнители? Това второто е доста вероятно, като се има предвид неспособността им да обяснят разумно и задоволително действията си, а и като имаме предвид как ги назначиха. Сега, мен ми е ясна работата че има тука собственик, търговски интереси, фирми и прочие. Само дето Абетор-а, дето ги обяснява тия неща, може той всякакъв да е, ама ей тъй както си мисля сигурен съм че не е безгласна функция на някой си Киро, като запазвам цялото си уважение към Киро разбира се, а иначе смея ли. Та за функциите и куклите на конци ако се върнем, не вярвам Абетора да е функция дори и на Владо, дали не съм прекален оптимист. Има и други така свестни хора насам натам. Та защо тоя пусти кутсуз, на нас да ни ги натресат такива, а? тююю. Ми едно време имаше една приказка - "хората като си избират поробител и на него случили, я метро им построил, я английски ги научил, пък ние - виж". Та и с модераторите така

това, което е било вече няма да го бъде


Тема Re: неизяснил сенови [re: пeпo]  
Автор azazazazaz (член)
Публикувано28.09.05 00:03



Е па и тва с доверените лица начи си е егати и простотията. Сичко почна с доведени доверени викове и крясъци, мина през през доверен зов за здрава ръка, некакви предложения от довереници, голямата оливка с назначенията и после орляка от нови доверени доведени. То за 2 седмици тук кво ли не видехме, кой ли не се показа пръст да размаха, егати и психоатаката му се удари на клуба. Ако некой въобще оцелее после сигур сам че си поства и сам че си се модерира.

Който сърчи файндва


Тема Re: За да се трие :))нови [re: Amilia]  
Автор PuckMan ()
Публикувано03.10.05 14:36



Не се бях вясвал тук от половин година. Драснах една темичка и само след 1 час бе изтрита!
На една маймуна, колкото по-високо се катери по дырвото, повече и се вижда ЧЕРВЕНИЯ задник!



Тема Много редовно !нови [re: PuckMan]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано03.10.05 22:52



През 6 месеца....
Едва ли е изтрита незаслужено.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.