Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:13 03.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Au Pair  
Автор WAT (непознат )
Публикувано23.09.05 13:23



Един приятел в Англия е съгласен да ме вземе като Au Pair. Можете ли да ми кажете каква е процедурата?



Тема Re: Au Pairнови [re: WAT]  
Автор naranjas (nepoznata)
Публикувано23.09.05 13:47



караш приятеля да изпрати писæо-покана, апликациите може6 да си ги свали6 от страницата на британското посолстбо (не се се6там адреса) или директно като отиде6 в посолството, попалва6 и се явява6 на интервю с гореспоæенатите докуæенти.Са6тия ден 6те ти кажат има6 ли визата или не.Ами това...касмет!!!



Тема Re: Au Pairнови [re: naranjas]  
Автор WAT (непознат )
Публикувано24.09.05 03:01



А това дефакто туристическа виза ли е? Може ли друг да ми изпрати покана? Колко време е необходемо за да стигне поканата до тук?



Тема Re: Au Pairнови [re: WAT]  
Автор naranjas (nepoznata)
Публикувано25.09.05 18:37



това си е au pair visa, която ти дава право да пребивава6 в страната за определен период и да работи6 като такава.Това не е туристи4еска и не е работна виза.
За писмото - ами ако не семеиството кои друг тогава???За периода...зависи от по6тите.



Тема Re: Au Pairнови [re: WAT]  
Автор naranjas (nepoznata)
Публикувано25.09.05 18:39



а сега видях...ами може и приятелят стига да е англи4анин или поне да е женен за англи4анка



Тема Re: Au Pairнови [re: WAT]  
Автор azazazazaz (минаващ)
Публикувано25.09.05 20:02



Не знам точно за Англия, но предполагам нещата са подобни в страните от съюза. Тук в Белгия за да вземат бейбиситър има няколко условия към семейството - да има дете , в къщата да има осигурена самостоятелна стая, за бейбиситъра има възрастова граница, мисля 21г. и е длъжен да посещава езикови курсове. Няма право на заплата, защото храна и квартира му се поемат от семейството, дават му се джобни пари от сорта на десетина евро на седмица. Може да бъде наеман само до 1 година и повече няма право да бейбиситва в същата държава. Идеята е бейбиситъра да научи езика и да се запознае с културата на съответната страна, а не да печели пари. Правят се често проверки за да се избегне експлоатацията на млади неориентирани момичета.

Който сърчи файндва


Тема Re: Au Pairнови [re: azazazazaz]  
Автор WAT (непознат )
Публикувано26.09.05 16:15



Възможно ли е визата да бъда сменена в UK или трябва да съм в BG? Плаща ли се нова такаса за смяна на виза? Ако съм UK с туристическа виза, нямат ли право да ме вземат?



Тема Re: Au Pairнови [re: WAT]  
Автор azazazazaz (минаващ)
Публикувано26.09.05 16:31



proveri na saita na homeoffice

Който сърчи файндва


Тема Re: Au Pairнови [re: WAT]  
Автор V-Shokou io kuraiami (НейноВисочество)
Публикувано26.09.05 17:21



туристическата виза не ти дава право на нищо друго освен туризъм /или нелегална работа с риск за екстрадиране/
да смениш от туристическа на друга в UK забрави ще трябва да се върнеш и да плащаш нова такса

бих те посъветвала да си оправиш нещата законно и както трябва за да си нямаш ядове после

и звънни в английското посолство да питаш тях най-добре

I must have died and gone to haven …

Редактирано от V-Shokou io kuraiami на 26.09.05 17:22.



Тема Re: Au Pair [re: V-Shokou io kuraiami]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано26.09.05 21:42



Туристическата виза май позволява и някаква работа...нарича се...еднократна...рандом...поне на времето беше така...


PANEM ET CIRCENSES



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.