Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:00 23.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема не виждам за какво да ме е яднови [re: Maймyнa™]  
Автор DreamsComeTrue (videnie)
Публикувано22.09.05 14:34



възхищавам се на кадърните хора. Освен това съм постигнала нивото на живот, който ме прави щастлива, така че още по-малко имам основание да злорадствам.



Тема Специално твоите отговори..нови [re: DreamsComeTrue]  
Автор Maймyнa™ ([usmihvam se])
Публикувано22.09.05 14:34



..не само, че не ме депресират а и ме радват.. Слава Богу, че мизерните комплексари напускат родината..




Тема Re: живяла съм достатъчно дълго в БГнови [re: DreamsComeTrue]  
Автор galy ()
Публикувано22.09.05 14:46



Е аз ти заявявам съвсем отговорно, че с честен труд и без лишения си имам нормален живот.
Имах късмета да се захвана с една по-рядка професия, която е добре платена не само у нас, но в целия свят. И всички тук, които я работят могат да кажат същото.

Знам, че има много хора, които живеят бедно. Въпрос на умения, способности и възможности е. И тук, както и навсякъде по света, се ценят можещите хора. Или искаш да ми кажеш, че в страната, където живееш няма бедни хора?

Ако те успокоява мисълта, че в България е много, много зле - мисли си го. На мен ми е все едно.



Тема Re: живяла съм достатъчно дълго в БГнови [re: galy]  
Автор Amilia (dobra)
Публикувано22.09.05 14:51



само да напомня
навсякъде има бедни
не се раждаме с еднакви възможности и слава богу
не сме равни
който може може който не това е положението МИнке

www.amilia.net


Тема Re: живяла съм достатъчно дълго в БГнови [re: Amilia]  
Автор galy ()
Публикувано22.09.05 14:58



Това на мен не ми го напомняй - кажи го на "сбъднатата мечта", която явно е убедена, че в БГ само с крадене става и никой не се интересува от способности и можене.

Аз живея в БГ, и може да си внушавам, че имам нормален живот



Тема по-скоронови [re: galy]  
Автор DreamsComeTrue (videnie)
Публикувано22.09.05 15:20



ме успокоява мисълта, че аз съм добре, а не че в БГ е зле. Както и да е. Радвам се за теб, че си се справил с живота. Евала, набарал си му цаката.
Но да, мога да кажа, че в страната където съм бедни хора няма. Дори безработните имат храна, покрив над главата, отопление през зимата, ТВ и дори Инет. Малко са райски кътчета като това по света... ако изобщо има друго такова...



Тема обиждаш хората без да ги познавашнови [re: Maймyнa™]  
Автор DreamsComeTrue (videnie)
Публикувано22.09.05 15:29



па... не знам кой е мизерен комплексар в този случай. Оставам с впечатление, че си пуснал тази тема не с цел да се информираш за чуждото мнение, а да обиждаш хората, чийто отговори не ти харесват и да се утешаваш с отговори, които те устройват. Твоя си работа.



Тема Ти да не се..нови [re: DreamsComeTrue]  
Автор Maймyнa™ ([usmihvam se])
Публикувано22.09.05 15:32



..припозна в някой от литературните герои? Твоя си работа, тогава..



Тема Re: по-скоронови [re: DreamsComeTrue]  
Автор azazazazaz (минаващ)
Публикувано22.09.05 15:34



Малко невероятно ми звучи това да няма бедни.
Тук в Белгия има бедни. Има цели кампинги от каравани, в които постоянно живеят бедни хора. И товане не са чужденци а чисти белгийци. Които надлежно си получават помощите.
Има дори и работещи, които са бедни, защото има професии, които са лошо платени.



Тема има такива българи... верно е...нови [re: ZainGadol]  
Автор DreamsComeTrue (videnie)
Публикувано22.09.05 15:36



датчани искат да ми стават чистачки и детегледачки... Не че се хваля, ама си е така... що да го крием... за да не го стане яд някой случайно ли? Хубаво е да се знае истината, още по-хубаво е българите в БГ да знаят, че техни сънародници в чужбина не само че не мизерстват, а дори живеят по-добре от местните...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.