Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема БЕ, ЗАЩО ЛИ МИ СЕ ДОЩЯ......нови  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано19.09.05 10:57



да наругая Роксана както подобава, но пуста съседна тема не мога да отворя, незнам по какви причини.

Писна ми от нейна простотия. Никакъв нормален диалог с тази психопатка не се получава. Рови из клуба като кокошка на бунище и плещи простотии.

Та ми се щеше и да кажа............сега разбирам защо мъжете в БГ все по често отказват бракове и не желаят да поемат ангажимент.

Такова социално зло като Роксана НИКОЙ мъж не би вкарал в къщата си.
Единственият ангажимент, който мъж може да поеме, и то под въпрос е да стои по далеч от такова чудо. В противен случай поема риска да затвори вратата \устата\ с ритник.
Роксанка може да бъде убедена, че такова нещо като нея, не само българин, но и зулус няма да вкара в колибата си.
Българските мъже се интересували само от секс и били безотговорни..........
Ми то само като я чета тая патка, ми се дощява да съм евнух...........

От репликите и в този клуб, оставам и с впечатлението, че активитета и в задно време в този клуб се състои в това да отврати българските мъже, дали в страната, или извън нея от българските жени. От друга стана, четейки я, съм безкрайно щастлив, че Роксана не е правило, а рядко изключение. Та колкото повече я чета, толкова повече започвам да ценя останалите жени.


п.п. Моля всички останали клубари за извинение, ама то бива простотия и наглост, бива, ама толкоз чак не бива..............пфуй..........да пази Господ...................





Тема Re: БЕ, ЗАЩО ЛИ МИ СЕ ДОЩЯ......нови [re: kem.kem.]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано19.09.05 11:14






Бръм бръм.....бръъъъъмммммм...днес съм ядосан на Роксана и не знам как да оправдая лошите бг мъже, които не знаят как да задържат една жена при себе си.....аааа, тия лоши бг жени, какви курви са и как изневеряват, и как не ценят бг мъжете, но залитат по чужденци и глей само кфи са лоши, тичат да се женят даже по сметка за чужденци.....маееей! Курви такива смотани, а ние мъжете какво правим за тях!









Малиииии, някои мъже сами се разобличават! Ти ако още не си се развел, то е сигурно щото жена ти е дърта, грозна или щото ще те обере при развод!



Тема Re: БЕ, ЗАЩО ЛИ МИ СЕ ДОЩЯ......нови [re: kem.kem.]  
Авторнaпacт (Нерегистриран)
Публикувано19.09.05 11:23



кем,кем,отговарям заЩото разбирам 4е наистина си ядосан и реагираШ с особено и силно 4увство...
Ето какво искам да ти кажа: вярваШ ли ме ,4е в този клуб никога , ама нито веднъж не съм губила време да 4ета повторно някого за да доказвам правотата си... заЩо:
_първо, това е клуб за развле4ение , не за увле4ение;
_второ, не помня никого , заЩото тук пиШат хора или разли4ни с едно име, или еднакви с много имена...та заслужава ли се да се трови 4овек за да разкрива и то маскирани 4ове4ета...

За Роксана не изразявам мнение заЩото не си спомням ниЩо от нея...
Аз просто реагирам на крайните изказвания_било положителни,било отрицателни,разбира се не подминавам предизвикателствата, напротив отговарям по съответстваЩ на4ин...
Единствено ми лазаШе по нервите някаква си ,или някакъв си Снобар от клуба за мода...Може би така,както сега ти си ядосан с Роксана,но разликата беШе в това ,4е този Снобар е модератор...ето заЩо съм против модераторството...
Просто не влизам ве4е в този клуб...
Така Ще стане и с настояЩия клуб...Ще си пиШат еднакви и ве4но доволни каки4ки и батковци и дори Ще си определят среЩи из кафенетата в България(с модератор едва ли Ще пиШе някой, намираЩ се извън България,поне аз няма да пиШа....



Тема Re: БЕ, ЗАЩО ЛИ МИ СЕ ДОЩЯ......нови [re: kem.kem.]  
Авторбykи (Нерегистриран)
Публикувано19.09.05 12:06



Не И се ядосвай толкова,не zабравяй,4е има и мъже иzклйу4ения и вероятно е попадала на такъв.



Тема Re: извинен си ......нови [re: kem.kem.]  
Автор V-Shokou io kuraiami (НейноВисочество)
Публикувано19.09.05 12:07





I must have died and gone to haven …


Тема Re: БЕ, ЗАЩО ЛИ МИ СЕ ДОЩЯ...... [re: бykи]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано19.09.05 12:32



Точно в нейния случай не е нужно да си изключение, за да я разочароваш, изоставяйки я, като ти дойде до гуша от нея. Само трябва да си малко глуповатичък, ако си се въобще захванал.

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.

Редактирано от Eдин на 19.09.05 12:34.



Тема Re: БЕ, ЗАЩО ЛИ МИ СЕ ДОЩЯ......нови [re: kem.kem.]  
Автор dma (irq)
Публикувано19.09.05 12:38



От опит да ти кажа, нито ругатни, нито здрав разум, нито подигравки- нищо не бачка с роксанчето. Зарежи я, не се занимавай с нея. Аз прилежно я игнорирам .

Роксано, да не почнеш пак да ми пишеш. Предупреждавам, няма да отговарям- няма смисъл .

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: БЕ, ЗАЩО ЛИ МИ СЕ ДОЩЯ......нови [re: kem.kem.]  
Автор dma (irq)
Публикувано19.09.05 12:44



Да добавя, я вземи я лекувай известно време, че тамън беше мирясала малко и сега отново е истерясала. Може да дарим някое-друго евро тук, да платим труда ти . Заблагото на клуба де

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: БЕ, ЗАЩО ЛИ МИ СЕ ДОЩЯ......нови [re: kem.kem.]  
Автор Mъppp (ентусиаст)
Публикувано19.09.05 13:49



Най-после си изпусна нервите. Ами полекувай се малко. Да не би всички жени в Австрия да са идеални? А когато чуя български мъже или български жени, издивявам. НИЕ СМЕ РАЗЛИЧНИ. А обобщенията "българите са такива" ме подлудяват.



Тема Re: БЕ, ЗАЩО ЛИ МИ СЕ ДОЩЯ......нови [re: Eдин]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано19.09.05 13:53



Оттеглям гласа си за теб. Плаши ли те вероятността да се омъжа за чужденец? Ако си прежаля детето и приема последствията???

И даже да чета и пиша тук редовно, защото ще искам да съм информирана?


Е кой пък не се омъжи напук, на! Просто не е истина колко бързо може да стане! Ей така, само и само да ти се навирам пред очите и да те дразня със сексуалния и емоционалния си живот!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.