Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:07 18.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Нека да поврачуваменови  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано09.09.05 03:39



Кой ще бъде спуснат за модератор?
Според мене това няма да е нито един от предложените. Tова ще е jamie.
Не ме питайте защо мисля така.
Наздраве на вярващите в българската демокрация!



Тема Re: Нека да поврачуваменови [re: sofianka]  
Автор Tepминaтop (bannat)
Публикувано09.09.05 03:48



Hahaha, съгласих се веднага с теб, Софи. Джейми е едно варненско лайно, познавам го много отдавна. Не знам дали знаеш, но мурдератора Киро е варненско теле също, както и Арабела и да не изброявам. Чудя се, защо не си нарекат клуба "Селяни от Варна". Ние със Софи сме столичани и сме в хамериката, завиждайте ни селянчета...



Тема Дупенови [re: Tepминaтop]  
Автор jamie (пристрастен)
Публикувано09.09.05 11:17



и гащи сте си
Дали не си същия задник който имаше навика да ръси деца наляво и надясно - и когото оставих да се надява че "софиянката" ще му осигури по-добър живот в Чужденеция ?



Тема Re: Нека да поврачуваменови [re: Tepминaтop]  
Автор Eдин_ (такъв)
Публикувано09.09.05 12:04



Оппааа, интересни неща се казват в тази тема. Всъщност това е едно много хубаво обяснение на объркването, настанало в клуба напоследък. Явно е предизвикано от външни елементи.

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.


Тема Re: Нека да поврачуваменови [re: Eдин_]  
Автор Бapбapeлa (wild)
Публикувано09.09.05 12:36



аз пък изобщо не знам че Джейми е от Варна, нито Киро- сега го чувам за сефте.

Имам мнение и го казвам, който не го харесва-проблемът е негов


Тема Re: Нека да поврачуваменови [re: Tepминaтop]  
Автор Бapбapeлa (wild)
Публикувано09.09.05 12:42



Дечко, по-големи селяни от софиянци- НЯМА- от кака сид а го знаеш. причината е че малко са кореняците софиянци, повечето са приходящи. да не говорим че има такива дето се въртят в един квартал на София , в покрайнините и познават София по-малко от мен. и роднини и познати доста имам в София.

аз съм родена във Варна дечко. там дето живея не припарват селяни и няма как да припарят .

Имам мнение и го казвам, който не го харесва-проблемът е негов


Тема Re: Нека да поврачуваменови [re: Бapбapeлa]  
Автор Amilia (dobra)
Публикувано09.09.05 12:48



по-големи селяни от софиянци- НЯМА- от кака сид а го знаеш
како,
от де знаеш като не си софианка?

www.amilia.net


Тема Re: Нека да поврачуваменови [re: Amilia]  
Автор Бapбapeлa (wild)
Публикувано09.09.05 13:00



амииииии....знам - виждам ги като идват на почивка - повечето са със селско поведение.

изпуснала си част от постинга ми - имам роднини по първа линия в София . те са софиянци - там са родени, там живеят и не в краен квартал . в крайните квартали - изключвам елитните такива живеят преселници от други градове. или ти не знаеш къде какви хора живеят в София. това че някой живее от 5-10 години в София не го прави софиянец. както и такъв който живее от 5-10 години във Варна не е варненец. във Варна също има вече доста приходящи и се познава кой какъв е - дали роден във Варна или преселил се. просто трябва да му зададеш 5-10 въпроса и ти става ясно.

Имам мнение и го казвам, който не го харесва-проблемът е негов


Тема Re: Нека да поврачуваменови [re: Бapбapeлa]  
Автор Amilia (dobra)
Публикувано09.09.05 13:11



хехехе
имам роднини по първа линия в София
ако аз имам роднини по права линия германци .....и какво от това?
изобщо това не ми дава никакво основание да генерализирам и да обощавам на тема германци и германия, както ти правиш за софианци

и ако обичаш, не генерализирай и обощавай от частен случай, защото е манипулативно и глупаво

www.amilia.net


Тема Re: чакай да ти рекна манови [re: Бapбapeлa]  
Автор trinity. (thumbs down)
Публикувано09.09.05 13:19



Мойте роднини по първа линия са от Варна. Чичо ми беше градинарят на Евсиноград през цялото комунистическо управление. АЗ видях градината на двореца за първи и единствен път по телевизията в предаване на Бригита Чолакова в началото на 90-те. Паднах! Не можех да повярвам, че целият този рай е бил поддържан от моят т.нар чичо. Попитах баща ми, защо не ме дадохте да ме заведе поне дин път в тази градина да я видя с очите си. Баща ми каза - давахме те, но той не те искаше. Всичките ми лели и братовчеди цял живот са работили в хотелите и почивните станции на УБО, защото както съм казвала и преди баща им (дядо ми) на този ден слиза от балкана, командир на партизански отряд. Не ми казавай кой какъв е и след колко години - ако те гони глутница вълци, ще бягаш, ако да намериш спасението си на стотици километри от мястото, което иначе би ти станало лобно място. Не знам дали ще ме разбереш. Всякакви наченки на мисъл в тебе липсват, разбирам жаждата ти да се забелязваш.

пп. не чичо а свако - на леля ми мъж, по майчина линия.

Редактирано от trinity. на 09.09.05 13:22.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.