Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:20 15.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Добре.нови  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано04.09.05 18:26



Когато се получи една бележка от недоволен юзър, свързан с мним, или реален проблем в клубовете, много често проблемът е измислен.

Когато обаче, няколко човека ме бомбардират с бележки за един и същ проблем, за много кратък отрязък от време, ВИНАГИ се оказва, че проблем има.
Както в случая, във вашия клуб.
Тук, в тая тема гласувайте само ДАЛИ да има модератор.

Могат да гласуват само регистрирани юзъри-регистрациите им трябва да са отпреди първи септември, и да са писали тук, в клуба.
Настоятелно ви умолявам да гласувате само с "да" , или не- или някоя друга думичка- "за" или "против" модератор.
Аргументите и в двете посоки, за повече от 5 години в клубовете, са ми до болка познати-не се хабете в едната или другата посока.

П.С. : Лично аз съм "за" модератор, тъй като дейността по прочистване на клуба от следобедните натуралистични изцепки никак не ме привлича, особено,ако се превърне в редовно занимание.
Мнението ми обаче, остава за мен, тъй като не съм писал в клуба ви, поради тая причина аз нямам право на глас-тук.

П.П. С. : Ако мнозинството е "за" модератор,(гласовете ще преброим на 06.09, вторник, в 24 часа източноевропейско лятночасово време( Гринуич+3)), ще пуснем тема за номинации, а накрая-за гласуване.
Ако не- в зависимост от активността на флудърчетата и любители на кървави карантии,ще оставим нещата така, или ще назначин 1-2 служебни модератори, които да трият нелицеприятностите.Изборът си е ВАШ !
Приятен ден, утро,вечер, нощ ви желая.



Тема Re: Добре.нови [re: Kиpo]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано04.09.05 18:31



Не!



Тема Re: Добре.нови [re: Kиpo]  
Автор errata (Berserk)
Публикувано04.09.05 18:36



Da

"In umbra, igitur, pugnabimus"


Тема Re:нови [re: Kиpo]  
Автор виk (направо крясък)
Публикувано04.09.05 18:48



ЗА



Тема Re: Добре.нови [re: Kиpo]  
Автор Mr.N ()
Публикувано04.09.05 18:48



да

Aim high and roam free


Тема Re: Добре.нови [re: Kиpo]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано04.09.05 18:53



ЗА модератор.


PANEM ET CIRCENSES


Тема Re: Добре.нови [re: Kиpo]  
Автор zzfe (новак)
Публикувано04.09.05 18:59



За



Тема Re: Добре.нови [re: Kиpo]  
Автор trinity. (thumbs down)
Публикувано04.09.05 20:26



Не.

а да видим сега дали ще ме баннеш.



Тема предварително моля за извинениенови [re: Kиpo]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано04.09.05 21:30



-след около два часа ще изтрия всички мнения в темата, които не са свързани с гласуването.
Уточнявам- следобед някой беше пуснал крайно отблъскващи и натуралистични кадри на мозъци, разложени трупове и подобни ...красоти.
Тях имах предвид по-горе.


Относно близостта на пишещите до един или друг меридиан, това може би поставя, или не поставя някого в по-привилегировано интелектуално,емоционално, или кулинарно отношение, в сравнение с разположените на други меридиани юзъри.
Аз не се считам доволно начетен и информиран, за да твърдя това с категоричност.Тринити, Вас имам предвид.
Последно-МОЛЯ, не пишете в темата друго освен мнението си за необходимост, или не, от модератор-в този клуб.
На когото му се дискутира с мен по общочовешки проблеми, нека заповяда в посещаваните по-често от моя милост като обикновен юзър клубове-изключително неудобно ми е да натрапвам присъствието си в клуб, част от чиято клубна тъкан аз не се явявам.Освен в рамките на задачата ми да осигуря подходяща за максимален брой посетители атмосфера.

Съгласявам се, че срокът до вторник е кратък, затова мисля, че е разумно да го удължим до петък,девети септември, по същото време.

Отново ви пожелавам приятна да бъде съответната част от денонощието, което ви предстои.



Тема Re: Добре. [re: Kиpo]  
Автор Бapбapeлa (wild)
Публикувано04.09.05 22:01



Киро, крайно време беше тук да има модератор , защото се вихрят обиди емигрантите- такива, българите в България- инакви близо две години откакто пиша и чета в този клуб.

аз съм ЗА модератор , като дори имам предложение кой да е модератора . Моето предложение за модератор е Костааа

да не ми се сърди тринити ....

Имам мнение и го казвам, който не го харесва-проблемът е негов



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.