Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:54 21.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема с бизнес виза за Ирландия,работа в Испаниянови  
АвторДИK (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 13:52



Моля да споделите,ако знаете повече..,имам нужда от съвет и помощ,мисля така да замина да работя в Испания,затова пиша тук...благодаря предварително



Тема Re: с бизнес виза за Ирландия,работа в Испаниянови [re: ДИK]  
АвторHeнe (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 14:19



Не може.



Тема Re: с бизнес виза за Ирландия,работа в Испаниянови [re: Heнe]  
Автордиk (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 14:26



защо?нали двете са в ЕС,мога да работя ,където си пожелая,направено ми е проучване в Ирландия...това ми се предлага от фирма в Б-я,обяснимо защо ...предлагат това
добре , а с бизнес виза за Испания -може ли?-както е в Англия?



Тема Re: с бизнес виза за Ирландия,работа в Испания [re: диk]  
Авторlspanec (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 15:33



Po princip ne moze zastoto Irlandija ne e chast ot Schengen. Zatova.

Ako vece imas rabotodatel v Ispanija ne trjabva da ti goljam problem da polucis ispanska viza. Ako ne, kandidastvaj za rabota v Ispanija ot BG. Estestveno che mozes i da dojdes v Ispanija kato turist (nikoj njama da te pravi problem na granicata ako si dobre oblecen i izglezdas normalen -t.e. ne kato ciganin-) i da ostanes tuk, obace ako si nameris rabota ste te platjat MNOGO po-malko.



Тема Re: с бизнес виза за Ирландия,работа в Испаниянови [re: ДИK]  
Авторado (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 15:36



Ama i ti 6e me ubie6 ot smqh,4e na kogo mu trqbva rabotna viza za ispania.iska6 da raboti6 tam,emi davai



Тема Re: с бизнес виза за Ирландия,работа в Испаниянови [re: lspanec]  
Автор Eдин_ (такъв)
Публикувано02.09.05 15:56



Шенгенското споразумение не се занимава с работни визи и разрешителни за работа, а само с визовите режими.

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.


Тема Re: с бизнес виза за Ирландия,работа в Испаниянови [re: ado]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано02.09.05 19:17



Визата ти дава право да работиш САМО в държавата от където ти е издадена!Например ако имаш Гръцка не можеш да работиш в Германия и обратно.Но ако си гражданин на ЕС тогава е ве4е друго.
А това,4е имаш виза с право на работа в дадена страна от ЕС е за съответната страна.К'во им пука на Французите например,4е Ирландците ти дали виза?А ако искаш на 4ерно:прав ти път(сега е без визи).
Ли4но мнение,но поинтересувай се за там където имаш виза(ако имаш такава)и ще видиш,4е е мнооооого по-добре от Испания(като стандарт)
Успех...



Тема Re: с бизнес виза за Ирландия,работа в Испаниянови [re: ДИK]  
Автор sanita (новак)
Публикувано02.09.05 21:07



Здравей,както ти написаха ве4е с визата ,която имаш можеш да работиш само в страната за която ти е издадена, не можеш да работиш в друга страна,независимо дали тя е в Шенген или не.
И ако имаш виза и искаш да пьтуваш няма кой да те спре дори и да си обле4ен като "циганин"(странно това зву4и като прокажен).Ако пьк някой някьде се "заяде" с теб можеш мнооооого лесно да си посика, правата.
Кьсмет



Тема Re: с бизнес виза за Ирландия,работа в Испаниянови [re: ДИK]  
АвторДИK (Нерегистриран)
Публикувано03.09.05 19:46



Благодаря на всички ,които ми отговориха,имам един конкретен въпрос,има ли 1-годишни бизнес визи за Испания,така както за Англия ,Ирландия,искам да работя там по лични причини/върнах се от Ирландия вече/,с бизнес план,банкова гаранция ,превод и легализация в Исп п-во в Б-я/аз съм все още тук/успешно интервю ,в П-вото в Б-я ще ми поставят ли такава виза за 1 год?
Моля да ми отговорите ,ако знаете нещо повече и Ви благодаря предварително




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.