Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:47 17.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Въпрос  
Авторзъбoлekap (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 10:11



Интересно ми е, защо всички вие,богати и преуспяващи емигранти идвате в Бг да си оправяте зъбките?!



Тема Re: Въпроснови [re: зъбoлekap]  
АвторHe нe (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 10:35



Някой те е излъгал.



Тема Re: Въпроснови [re: зъбoлekap]  
Автор errata (Berserk)
Публикувано02.09.05 10:36



Ami nashite govoriat na Bulgarski, a puk tezi tuk ne. No pri speshen sluchai (da chukna na durvo takuv vse oshte niama) se miatam v purvia mesten zubolekarski kabinet izprechil se na putia mi.


"In umbra, igitur, pugnabimus"


Тема Re: Въпроснови [re: зъбoлekap]  
Автор lvayloNL ()
Публикувано02.09.05 11:00



Не съм си оправял зъбите в България, откакто заминах. Няма причини.
Тук връщат 75% от сметката ти при зъболекаря. Като теглиш чертата, излиза доста евтино.

Едно е да си дежурен, съвсем друго е да си дежурен на мястото на Верка.


Тема Re: Въпроснови [re: errata]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано02.09.05 11:10



Е...4удно е защо....Защото им е по- тънко в БГ.Но нека поясня:ТОВА ВАЖИ ЗА ТАКА НАРЕ4ЕНИТЕ"ГУРБЕД4ИИ".А старите емигранти си ги правиме на място(кой,където е..).Разбира се съпоставят се цените:от рода на ееееее това в БГ щеше да ми струва незнам си колко...без пари..а тук...и т.н.А богатия 4овек е ПРАКТИ4ЕН,НО ТОВА НЕ ЗНА4И,4Е Е СТИСНАТ!!!
А щом се отнася до здравето:ТО НЯМА ЦЕНА!!!В тоя ред на мисли ще кажа:Да не съм луд да си правя зъбите в БГ?Правя си ги тук както трябва а зъбарите в БГ не са открили топлата вода сутрин рано...
Те сега ама 4ааааак сега по4ват да правят това,което тук го правят с години.
Като казвам сега имам предвид последните 10/тина години.
Не казвам,4е няма добри специалисти!
Има и друг момент:от гледна то4ка то4но на практи4носта:като сметне 4овек разходи,билети и т.н. сметката му идва по-добре да си ги прави на място.
Данеби някой да се духне от USA например за пломба до БГ?
А тия въпрос4ета провокиращи НЕ НАМ "ДРУГАРЮ"
Ти пла4еш за клиенти,които плащаме в твърда валута?
Не се притеснявай...у4и,усаваршенствай занаята...и след още 10/15години,ще изгрее слънце и на твоя зъболекарски стол...



Тема Re: Въпроснови [re: ZainGadol]  
Авторзъбoлekap (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 11:22



нещо си се объркал. Аз в чужбина попадах на зъболекари от африкански и азиатски произход.Или от източна европа.
А и не бързай да черниш бг-зъболекарите,както се стараеш да очерниш всичко българско.Те са си много добри!



Тема Re: Въпроснови [re: lvayloNL]  
Автор dma (irq)
Публикувано02.09.05 11:25



Да, верно от къде е тръгнало това поверие, че българите живеещи извън България си оправят зъбите като се върнат- не знам. Може би заради студентите или заради нелегалните емигранти, които горе-долу нямат друг избор.

Аз няма да ида до България, за да си оправя зъб, който и тук ще ми оправят, по-бързо и с като цяло по-добра техника и упойки, а на всичкото отгоре голяма част от парите ще ми бъдат върнати.

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: Въпроснови [re: зъбoлekap]  
Автор Coн4eтo-тapиpиpaм (бърборка)
Публикувано02.09.05 11:29



За да стимулираме просперитета на зъболекарите в България!
До сега никой от тях не се е оплаквал, когато получава заплащането за извършеното лечение. На теб, ако не ти е приятно, сложи си табелка на кабинета.



Тема Re: Въпроснови [re: зъбoлekap]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано02.09.05 11:29



Това казах и Аз:4ети!
Обясних ти защо не си правиме(старите емигранти)зъбите в БГ:Не казвам,4е няма добри специалисти!Има разбира се...къде няма?
А въпроса го задай по друг на4ин...а и ти можеш да си отговориш сам.



Тема Re:Dalaveraнови [re: lvayloNL]  
Автор errata (Berserk)
Публикувано02.09.05 11:31



Men puk zabolekarkata (v BG) me otkrehna, che mozhe da mi napishe smetka za 50 ili poveche euro (koiato estestveno shte mi ia pokriat tuk (v Belgia)) - veche go bila pravila s niakakuv drug student ot germania. Ne losha dalavera, no reshih da ne se cigania za niakakvi 30 leva (tolkova mi struvaha plombite v BG). Ama tazi godina moga i da opitam (ako ne me domurzi razbira se)(vse pak mi e za posledno, a biah zdrav prez cialoto vreme tuk i nikakakuv kelepir ne vidaih ot tazi zdravna osigurovka - pusto da ostane i zdraveto mi zheliazno - bulgarsko).


"In umbra, igitur, pugnabimus"


Тема Re: Въпроснови [re: Coн4eтo-тapиpиpaм]  
Авторзъбoлekap (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 11:36



На приказки всички сте голяма работа. Иначе никакви ви няма....
Виждам ви как първата работа щом се приберете е да хукнете по зъболекари. Работя в зъболекарски кабинет. Лятото повечето клиенти са ни бг-та от чужбина. И клиниката ни е последна дума в зъболекарската техника.



Тема Re: Въпроснови [re: зъбoлekap]  
Автор Eдин_ (такъв)
Публикувано02.09.05 11:36



Да уточна: Аз лично не съм богат и преуспяващ. Не си спомням някой да е тръбил тук, че е. Смятам се просто за успяващ.

Правя си зъбите в България, защото тук не съм намерил по-добър зъболекар от зъболекарката ми в България.

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.


Тема Re: Въпроснови [re: dma]  
Автор Eдин_ (такъв)
Публикувано02.09.05 11:40



Да бе, на мен тукашният зъболекар ми прави една пломба за 3 минути и ми показва зъба ми на екрана на компютър... техника и упойки... скорост -- не искам такава пломба: бързата работа -- срам за майстора. В България много зъболекари имат също толкова добро оборудване, ползват същите материали и медикаменти. Парите, дадени за зъболекар в България, ми ги връщат, разбира се.

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.


Тема Re: Въпроснови [re: lvayloNL]  
Автор Eдин_ (такъв)
Публикувано02.09.05 11:43



Я кажи колко допълнителна застраховка плащаш всеки месец, за да ти връщат тези 75% и като удариш чертата, кой плаща?

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.


Тема Re: Въпроснови [re: зъбoлekap]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано02.09.05 11:45



Абе приятел ти явно си паталоги4ен...Зъболекар ли си не знам,ама нещо си набрал на БГ/та в 4ужбина...кажи какво те тормози?Работа ли търсиш навънка к'во ли...?Какъв ти е проблема?



Тема Re: Въпроснови [re: ZainGadol]  
Авторзъбoлekap (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 11:49



ами казвам това,което виждам. А на теб какъв ти е проблема?
И ти не ми харесваш!



Тема Re: Въпроснови [re: Eдин_]  
Автор dma (irq)
Публикувано02.09.05 11:53



Ако ти се попълват формуляри, за да ти върнат парите, хубаво. Аз предпочитам да си прая срещите на всеки 6 месеца, да си знам кога и при кой ходя и това е. А колкото до техниката, съжалявам, но в семейството ми има зъболекари и знам много добре каква им е техниката и упойките. Има от всичко, ама не е за всички.

Ако не искаш такава пломба, ходи си в България- няма забрана :), на мен ми развалиха зъб и то преден с пломба и знам колко е важна снимката, за да са сигурни че е добре лекуван. Да не говорим, че последното нещо, което ще правя в България е да си хабя времето по зъболекарски столове.

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: Въпроснови [re: зъбoлekap]  
Автор Coн4eтo-тapиpиpaм (бърборка)
Публикувано02.09.05 11:54



Ако с този постинг се противопоставяш на мнението ми - не виждам връзката.
Попитах какво лошо има в това, че българи от чужбина си оправят зъбите в България?! В крайна сметка си плащат за това (предполагам, иначе кой ще ги търпи). А ако ти си наистина лекар - да не ти напомням една клетва, според която не правите разлика между пациентите си (особено по признак - местоживеене).
Казваш, че: Лятото повечето клиенти са ни бг-та от чужбина. Много хубаво! Освен, ако не мислиш, че пациенти са ти излишни. Ако е така, кажи го на този, който чука на зъболекарския кабинет, защото като си анонимен във форума, не става ясно кой не иска да ми лекува зъбите.



Тема Re: Въпроснови [re: Eдин_]  
Автор dma (irq)
Публикувано02.09.05 11:56



Може ли аз да кажа, за тук ?

Отговорът е НУЛА. Като ходи човек по един на година на зъболекар, му връщат парите. Ако чака докато му се развали зъб има право на много по-малък процент връщане.

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: Въпроснови [re: ZainGadol]  
Автор dma (irq)
Публикувано02.09.05 11:56



Това е същия трол, който пълни форума с глупости от известно време насам

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: Въпроснови [re: Coн4eтo-тapиpиpaм]  
Автор dma (irq)
Публикувано02.09.05 11:57



Добре казано.

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: Въпроснови [re: Eдин_]  
Автор Coн4eтo-тapиpиpaм (бърборка)
Публикувано02.09.05 12:01



Всеки с преценката си - в крайна сметка човек си носи отговорност за здравето и той си избира. Аз също си оправям зъбите в България, но мои познати, които заминаха за дълго за България, предпочетоха да отидат на зъболекар тук преди заминаването си, за да са по-спокойни по време на престоя си там. При това бяха на лечение при бг зъболекари (тук има няколко такива). Въпрос на личен избор!



Тема Re: Въпроснови [re: Coн4eтo-тapиpиpaм]  
Авторзъбoлekap (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 12:01



няма нищо лошо.
в бг има много добри специалисти. просто ме очудва факта. Значи нещо не е наред.
Помежду другото тези пациенти са големи плачковци



Тема Re: Въпроснови [re: зъбoлekap]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано02.09.05 12:03



Това,4е казваш-няма лошо,но виждаш през изкривена призма:това е проблема,но той си е твой!
А това,4е имате много клиенти(Дай Боже)трябва само да те радва,но едва ли е така защото ти си дребен завистник и те убива мисълта,4е клиниката не е твоя нали?Не,4е не ме4таеш за собствена такава,но при теб няма да се слу4и в тоя живот...защото ти не си предприем4ив и акъла ти стига само да пилиш протези...НЕ СЕ ПОДИГРАВАМ!Трябват хора за вси4ко/
А това дали ме харесва господин"Пулпит&Кариес/Профунда"ми е през ***(айде да не казвам)



Тема ?нови [re: dma]  
Авторзъбoлekap (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 12:03



какво е трол и за какво става въпрос? Пиша днес за първи път във този форум.



Тема Re: Въпроснови [re: ZainGadol]  
Авторзъбoлekap (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 12:07



ти си много зле.........игнорирам те! Пращиш от негативизъм



Тема окнови [re: зъбoлekap]  
Авторзъбoлekap (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 12:08



Напускам този клуб кофти място е тук



Тема Re: ?нови [re: зъбoлekap]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано02.09.05 12:09



Трол озна4ава анонимен:т.е. нерегистриран и на такива не се отговаря по принцип...
П.П. Може да регистрираш ник;"Гангрена"



Тема Re: Въпроснови [re: зъбoлekap]  
Автор Coн4eтo-тapиpиpaм (бърборка)
Публикувано02.09.05 12:10



Виж, руснаците посещават предимно кабинети на руски лекари, американците търсят лечение на лекари, които са или от американски произход, или са завършили медицина в Щатите. Тук българските лекари също се радват на внимание от български пациенти. Това не ме учудва - най-малкото хората искат да разберат какво им правят и предпочитат, когато става въпрос за здравето им, да чуят информацията на роден език. Ако прибавим и разликата в цените на лечението в България и в чужбина - всеки практичен човек би избрал по-евтиното лечение, ако вярва, че то е със същото качество.
Може и да са плачковци - глезени са от западния живот



Тема Re: Въпроснови [re: зъбoлekap]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано02.09.05 12:13



Е...недей така де...тъкмо се заговорихмеи ТИ изля кофа студена вода м/у нас...



Тема Re: окнови [re: зъбoлekap]  
Автор Coн4eтo-тapиpиpaм (бърборка)
Публикувано02.09.05 12:16



Може би, ако във въпросът ти не прозираше тази ирония:
Интересно ми е, защо всички вие, богати и преуспяващи емигранти идвате в Бг да си оправяте зъбките ?!
. . . може би - и реакциите щяха да са в друг тон!



Тема Re: окнови [re: Coн4eтo-тapиpиpaм]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано02.09.05 12:26



Видя ли го бе Сон4е...такъв измислен модел отдавна не беше минавал:отврат,като миришешта гангрена!!!4ервив и завистник и в 4ервата,4е 4ак подхапва....ох мамин сладък..Няма да се появи скоро:пише от служебния компютър...



Тема тинови [re: ZainGadol]  
Авторkлyб (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 12:27



ти си нещастник........



Тема Re: Въпроснови [re: зъбoлekap]  
Автор V-Shokou io kuraiami (НейноВисочество)
Публикувано02.09.05 12:41



е до сега не бях чула някой да се оплаква от много работа и много доходи вместо да ги благославяш хората като постоянна клиентела

I must have died and gone to haven …


Тема Re: ?нови [re: ZainGadol]  
Авторфeйт (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 12:53



означава ли това, че всички пишещи без регистрация в клубовете са тролове? Вие ли сте го измислили това? И мислиш ли, че ако се регистрирам ще си променя мнението?
И какво ти пречи на теб да излезнеш и да пишеш нерегистриран, както съм сигурен че го правиш доста често
теорията ви е смешна...



Тема айда познайнови [re: зъбoлekap]  
Автор DreamsComeTrue (videnie)
Публикувано02.09.05 13:42







Тема Re: Въпроснови [re: Coн4eтo-тapиpиpaм]  
Автор Eдин_ (такъв)
Публикувано02.09.05 14:34



Ако тук можех да си намеря български зъболекар, може би и аз щях да си правя зъбите тук.

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.


Тема Re: Въпроснови [re: Eдин_]  
Автор lvayloNL ()
Публикувано02.09.05 14:35



Застраховката си е задължителна. Нямам представа колко плащам за допълнителна застраховка за зъболекар.
Ама ти слагаш ли пътните до БГ и обратно? Сложи ги и тогава тегли чертата.
Вярно, може да съчетаеш зъболекаря с лятната си отпуска, ако я прекарваш в БГ. Ама ние като си идем лятото в отпуска в БГ, последното ни удоволствие е да си оправяме зъбите, повярвай ми.

Едно е да си дежурен, съвсем друго е да си дежурен на мястото на Верка.


Тема Re: Въпроснови [re: dma]  
Автор Eдин_ (такъв)
Публикувано02.09.05 14:35



Е аз затова не питам тебе, а IvayloNL. Тук (нашето) не е като тук (твоето).

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.


Тема Re: Въпроснови [re: Eдин_]  
Автор lvayloNL ()
Публикувано02.09.05 14:38



Ако тук можех да си намеря български зъболекар, може би и аз щях да си правя зъбите тук.


Аз пък имам много лоши спомени (и съответно последици) от зъболекари в БГ. Тук сме си намерили супер зъболекар, въпреки, че е доста млад, под 30 години.

Едно е да си дежурен, съвсем друго е да си дежурен на мястото на Верка.


Тема Re: ?нови [re: ZainGadol]  
Автор Eдин_ (такъв)
Публикувано02.09.05 14:38



Трол не означава анонимен. Не всеки нерегистриран е трол. Има и регистрирани тролове. Някои нерегистрирани не са чак толкова анонимни. Регистрираните и те са до голяма степен анонимни. Уточнете си понятията!

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.


Тема Re: Въпроснови [re: lvayloNL]  
Автор Eдин_ (такъв)
Публикувано02.09.05 14:45



Застраховката за зъболекар не е задължителна -- винаги е в допълнителните пакети. Не слагам пътните до БГ и обратно, защото и без това си ходя често в България, а и да не беше толкова често, поне по един път в годинат ащях да си ходя. Така че всеки смята така, както на не го му е удобно, за да не си развали кефа. Аз имам толкова малко зъби за правене, че не ми пречи да изгубя 2-3 дни, за да ги направя. Пък и тези дни не преминават само в правене на зъби. Виж, преди няколко години седях на стола две седмици, но това беше за последно. Дано да си имаш добър зъболекар в Холандия. Аз много съм сменил тук и всичките са стругари/шлосери/фрезисти

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.


Тема Re: Въпроснови [re: Eдин_]  
Автор lvayloNL ()
Публикувано02.09.05 14:50



Хехе, и аз бях като теб. В продължение на половин година ходех веднъж на 2 седмици, а понякога и веднъж седмично, докато оправя всичко. Обаче последните 3 години ходим само на преглед и да ни ги чистят. Нищо нямаме засега за оправяне.
Иначе сме доста доволни от зъболекаря, засега не ни е дал повод да се оплакваме.

Едно е да си дежурен, съвсем друго е да си дежурен на мястото на Верка.


Тема Re: Въпроснови [re: зъбoлekap]  
Авторбykи (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 14:50




Ти не си нормален,аз отивам в бг за малко през отпуски 1 или 2 пъти в годината да си видя роднини,приятели,приятеки,на по4ивка.Мисли6 ли,4е 6те хукна по зъболекари и лекари да си губя времето,.Или да направя специално пътуване,заради това?При положение,4е си имам зъболекарка тук и си пла6там осигуровките.
Предполагам,4е В БГ се лекуват гурбет4иите/нелегалните,от съседните държави може би или хора,които държат на даден специалист да ги прегледа.
За нас(легалните) дали 6те се лекуваме там или тук не ни е проблем,както ве4е ти обясниха,за6тото имаме ПРАВО НА ИЗБОР и ако се лекуваме другаде касата ни връ6та парите.
За6то ли изоб6то се занимавам с глупости и ти обяснявам?
Да направим рокада,ако иска6.Следва6тия път,когато има6 нужда от зъболекар и добър специалист,заповядай в 4ужбина,вземи си отпуска,плати си самолетния билет и другите разходи,лекувай се тук и 4акай след това НОИ да ти върнат пари в бгСтиска ли ти?





Тема Re: Зъбовнови [re: зъбoлekap]  
Автор Mr.N ()
Публикувано02.09.05 15:04



Зъбов,ти не си ли на работа днеска бре? При цялата тази съвременна техника в кабинета ти-нямате клиенти ли,кво ли?

Aim high and roam free


Тема Re: Въпроснови [re: зъбoлekap]  
Авторado (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 15:28



emi mnogo e prosto, za da ne umrete ot glad.



Тема Re: Въпроснови [re: зъбoлekap]  
Автор cranberrie (tart)
Публикувано02.09.05 16:02



Извинявай, но да седнеш на зъболекарския стол в България, за мен е усещане, близко до Инквизицията. И за това не са виновни зъболекарите, а липсата (или нежеланието) да използват някои материали. В България са ми слагали упойка само при вадене на зъб. Тук кариес ми го правят с упойка. След като имам възможност да си правя тука зъбите, да не съм луда, да си развалям кефа от почивката в България и да кисна по зъболекарски кабинети?!? Само да уточня, че и тука зъболекаря ми е българин.



Тема Re: Въпроснови [re: Eдин_]  
Автор Coн4eтo-тapиpиpaм (бърборка)
Публикувано02.09.05 16:10



Да - на нас определено не ни липсват български лекари, дори мисля, че зъболекарите са най-много (аз познавам трима, и то при положение, че си лекувам зъбите в България, т.е. не ми се е налагало да търся тук). Имам и допълнителна причина да ползвам лечението в България - нещо като традиция, цялото семейство си ходим при едни и същи зъболекари и зъботехници. Когато си доволен от лекар/зъболекар няма смисъл да ги сменяш.



Тема По въпроса с упойките -нови [re: cranberrie]  
Автор jamie (пристрастен)
Публикувано02.09.05 16:12



явно от много отдавна не си била в България на зъбар. Или такъв ти е късмета с него - при всеки можеш да поискаш (а почти всички ти го предлагат) упойка при кариес.



Тема Re: По въпроса с упойките -нови [re: jamie]  
Автор cranberrie (tart)
Публикувано02.09.05 16:15



Радвам се за теб, jamie.

Само да добавя, че с твърдението си ти самия опровергаваш автора на темата. Ами признавам си, че като се прибера в България не "хуквам" по зъболекари.

Редактирано от cranberrie на 02.09.05 16:37.



Тема Re: тинови [re: kлyб]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано02.09.05 19:04



Де да бях....ама не съм.
А това,4е такива като теб мислят така ме забавлява и ми е гот...



Тема Re: Въпроснови [re: зъбoлekap]  
Автор Gia ()
Публикувано02.09.05 19:13



Che kojto jivee blizo i ima dobar zabolekar, zasto da ne si gi pravi? Kakto ti objasniha veche horata, belijat svjat e practichen, ne se golemee na gol tumbak i zatova jivee po-dobre. Tova unikalno javlenie go ima samo v BG! Ako mojesh da platish za edno i sasto nesto po-malko, ot kakav zor da platish poveche...? Az jiveja blizo do Mexico. Masovo horata hodjat za lekarstva tam, na zabolekar, za plastichni operatzii i t.n. I sto ne? Vsichki dovolni. Ti se oplakvash ot dopalnitelni dohodi li...?



Тема Нямамнови [re: cranberrie]  
Автор jamie (пристрастен)
Публикувано02.09.05 20:54



отношение към темата в случая - само към твоя постинг.
Това признание... хм.. ами не се сърди ама е малко ненужно



Тема Re: Нямамнови [re: jamie]  
Автор cranberrie (tart)
Публикувано02.09.05 21:33



Признанието беше за автора на темата, не за теб. Сори!



Тема Хихихи,нови [re: cranberrie]  
Автор jamie (пристрастен)
Публикувано02.09.05 23:29



отлично изпълнено !
Nothing to sorry about !



Тема Re: Въпроснови [re: зъбoлekap]  
Авторjely (Нерегистриран)
Публикувано03.09.05 01:22



Защото си правим сметката като всички нормални хора къде какво сте ни излезне по евтино.Няма нищо лошо в това човек да си разпределя добре финансите и да знае за какво да пилее пари.Това не значи че сме бедни.Много е познат в нормалните страни зъб. туризъм(немско говорящите визирам) в чехия и Унгария.Познавам например швейцарци които ходят на зъболекар в Германия ,защото им е по изгодно.
Други интересни въпроси имаш ли,защото мен отдавна ме интересува кои са по добрите пасти -Colgate или Odol med 3 ?



Тема Re: Въпроснови [re: зъбoлekap]  
Автор:))) (Нерегистриран)
Публикувано03.09.05 01:46



Жена при стоматолог. Лежи и зяпа, а стоматолога бърника нещо в устата и. Звънва телефона на жената. Един път, втори, трети...
Накрая на стоматолога му писва и вдига телефона:
- Ало, ти кой си!
- Мъжът й!
- Аааа... Виж сега какво, аз ей сега ще свърша, после тя ще се изплюе и ще ти се обади...



Тема Re: защото е скъпо в чужбинанови [re: зъбoлekap]  
Авторнoraтa (Нерегистриран)
Публикувано03.09.05 03:27



10-20 пъти цените в БГ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.