Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:37 22.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: ?нови [re: ZainGadol]  
Автор Eдин_ (такъв)
Публикувано02.09.05 14:38



Трол не означава анонимен. Не всеки нерегистриран е трол. Има и регистрирани тролове. Някои нерегистрирани не са чак толкова анонимни. Регистрираните и те са до голяма степен анонимни. Уточнете си понятията!

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.


Тема Re: Въпроснови [re: lvayloNL]  
Автор Eдин_ (такъв)
Публикувано02.09.05 14:45



Застраховката за зъболекар не е задължителна -- винаги е в допълнителните пакети. Не слагам пътните до БГ и обратно, защото и без това си ходя често в България, а и да не беше толкова често, поне по един път в годинат ащях да си ходя. Така че всеки смята така, както на не го му е удобно, за да не си развали кефа. Аз имам толкова малко зъби за правене, че не ми пречи да изгубя 2-3 дни, за да ги направя. Пък и тези дни не преминават само в правене на зъби. Виж, преди няколко години седях на стола две седмици, но това беше за последно. Дано да си имаш добър зъболекар в Холандия. Аз много съм сменил тук и всичките са стругари/шлосери/фрезисти

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.


Тема Re: Въпроснови [re: Eдин_]  
Автор lvayloNL ()
Публикувано02.09.05 14:50



Хехе, и аз бях като теб. В продължение на половин година ходех веднъж на 2 седмици, а понякога и веднъж седмично, докато оправя всичко. Обаче последните 3 години ходим само на преглед и да ни ги чистят. Нищо нямаме засега за оправяне.
Иначе сме доста доволни от зъболекаря, засега не ни е дал повод да се оплакваме.

Едно е да си дежурен, съвсем друго е да си дежурен на мястото на Верка.


Тема Re: Въпроснови [re: зъбoлekap]  
Авторбykи (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 14:50




Ти не си нормален,аз отивам в бг за малко през отпуски 1 или 2 пъти в годината да си видя роднини,приятели,приятеки,на по4ивка.Мисли6 ли,4е 6те хукна по зъболекари и лекари да си губя времето,.Или да направя специално пътуване,заради това?При положение,4е си имам зъболекарка тук и си пла6там осигуровките.
Предполагам,4е В БГ се лекуват гурбет4иите/нелегалните,от съседните държави може би или хора,които държат на даден специалист да ги прегледа.
За нас(легалните) дали 6те се лекуваме там или тук не ни е проблем,както ве4е ти обясниха,за6тото имаме ПРАВО НА ИЗБОР и ако се лекуваме другаде касата ни връ6та парите.
За6то ли изоб6то се занимавам с глупости и ти обяснявам?
Да направим рокада,ако иска6.Следва6тия път,когато има6 нужда от зъболекар и добър специалист,заповядай в 4ужбина,вземи си отпуска,плати си самолетния билет и другите разходи,лекувай се тук и 4акай след това НОИ да ти върнат пари в бгСтиска ли ти?





Тема Re: Зъбовнови [re: зъбoлekap]  
Автор Mr.N ()
Публикувано02.09.05 15:04



Зъбов,ти не си ли на работа днеска бре? При цялата тази съвременна техника в кабинета ти-нямате клиенти ли,кво ли?

Aim high and roam free


Тема Re: Въпроснови [re: зъбoлekap]  
Авторado (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 15:28



emi mnogo e prosto, za da ne umrete ot glad.



Тема Re: Въпроснови [re: зъбoлekap]  
Автор cranberrie (tart)
Публикувано02.09.05 16:02



Извинявай, но да седнеш на зъболекарския стол в България, за мен е усещане, близко до Инквизицията. И за това не са виновни зъболекарите, а липсата (или нежеланието) да използват някои материали. В България са ми слагали упойка само при вадене на зъб. Тук кариес ми го правят с упойка. След като имам възможност да си правя тука зъбите, да не съм луда, да си развалям кефа от почивката в България и да кисна по зъболекарски кабинети?!? Само да уточня, че и тука зъболекаря ми е българин.



Тема Re: Въпроснови [re: Eдин_]  
Автор Coн4eтo-тapиpиpaм (бърборка)
Публикувано02.09.05 16:10



Да - на нас определено не ни липсват български лекари, дори мисля, че зъболекарите са най-много (аз познавам трима, и то при положение, че си лекувам зъбите в България, т.е. не ми се е налагало да търся тук). Имам и допълнителна причина да ползвам лечението в България - нещо като традиция, цялото семейство си ходим при едни и същи зъболекари и зъботехници. Когато си доволен от лекар/зъболекар няма смисъл да ги сменяш.



Тема По въпроса с упойките -нови [re: cranberrie]  
Автор jamie (пристрастен)
Публикувано02.09.05 16:12



явно от много отдавна не си била в България на зъбар. Или такъв ти е късмета с него - при всеки можеш да поискаш (а почти всички ти го предлагат) упойка при кариес.



Тема Re: По въпроса с упойките -нови [re: jamie]  
Автор cranberrie (tart)
Публикувано02.09.05 16:15



Радвам се за теб, jamie.

Само да добавя, че с твърдението си ти самия опровергаваш автора на темата. Ами признавам си, че като се прибера в България не "хуквам" по зъболекари.

Редактирано от cranberrie на 02.09.05 16:37.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.