Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:50 31.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Въпроснови [re: Coн4eтo-тapиpиpaм]  
Автор dma (irq)
Публикувано02.09.05 11:57



Добре казано.

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: Въпроснови [re: Eдин_]  
Автор Coн4eтo-тapиpиpaм (бърборка)
Публикувано02.09.05 12:01



Всеки с преценката си - в крайна сметка човек си носи отговорност за здравето и той си избира. Аз също си оправям зъбите в България, но мои познати, които заминаха за дълго за България, предпочетоха да отидат на зъболекар тук преди заминаването си, за да са по-спокойни по време на престоя си там. При това бяха на лечение при бг зъболекари (тук има няколко такива). Въпрос на личен избор!



Тема Re: Въпроснови [re: Coн4eтo-тapиpиpaм]  
Авторзъбoлekap (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 12:01



няма нищо лошо.
в бг има много добри специалисти. просто ме очудва факта. Значи нещо не е наред.
Помежду другото тези пациенти са големи плачковци



Тема Re: Въпроснови [re: зъбoлekap]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано02.09.05 12:03



Това,4е казваш-няма лошо,но виждаш през изкривена призма:това е проблема,но той си е твой!
А това,4е имате много клиенти(Дай Боже)трябва само да те радва,но едва ли е така защото ти си дребен завистник и те убива мисълта,4е клиниката не е твоя нали?Не,4е не ме4таеш за собствена такава,но при теб няма да се слу4и в тоя живот...защото ти не си предприем4ив и акъла ти стига само да пилиш протези...НЕ СЕ ПОДИГРАВАМ!Трябват хора за вси4ко/
А това дали ме харесва господин"Пулпит&Кариес/Профунда"ми е през ***(айде да не казвам)



Тема ?нови [re: dma]  
Авторзъбoлekap (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 12:03



какво е трол и за какво става въпрос? Пиша днес за първи път във този форум.



Тема Re: Въпроснови [re: ZainGadol]  
Авторзъбoлekap (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 12:07



ти си много зле.........игнорирам те! Пращиш от негативизъм



Тема окнови [re: зъбoлekap]  
Авторзъбoлekap (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 12:08



Напускам този клуб кофти място е тук



Тема Re: ?нови [re: зъбoлekap]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано02.09.05 12:09



Трол озна4ава анонимен:т.е. нерегистриран и на такива не се отговаря по принцип...
П.П. Може да регистрираш ник;"Гангрена"



Тема Re: Въпроснови [re: зъбoлekap]  
Автор Coн4eтo-тapиpиpaм (бърборка)
Публикувано02.09.05 12:10



Виж, руснаците посещават предимно кабинети на руски лекари, американците търсят лечение на лекари, които са или от американски произход, или са завършили медицина в Щатите. Тук българските лекари също се радват на внимание от български пациенти. Това не ме учудва - най-малкото хората искат да разберат какво им правят и предпочитат, когато става въпрос за здравето им, да чуят информацията на роден език. Ако прибавим и разликата в цените на лечението в България и в чужбина - всеки практичен човек би избрал по-евтиното лечение, ако вярва, че то е със същото качество.
Може и да са плачковци - глезени са от западния живот



Тема Re: Въпроснови [re: зъбoлekap]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано02.09.05 12:13



Е...недей така де...тъкмо се заговорихмеи ТИ изля кофа студена вода м/у нас...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.