Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:42 31.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Въпроснови [re: Coн4eтo-тapиpиpaм]  
Авторзъбoлekap (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 11:36



На приказки всички сте голяма работа. Иначе никакви ви няма....
Виждам ви как първата работа щом се приберете е да хукнете по зъболекари. Работя в зъболекарски кабинет. Лятото повечето клиенти са ни бг-та от чужбина. И клиниката ни е последна дума в зъболекарската техника.



Тема Re: Въпроснови [re: зъбoлekap]  
Автор Eдин_ (такъв)
Публикувано02.09.05 11:36



Да уточна: Аз лично не съм богат и преуспяващ. Не си спомням някой да е тръбил тук, че е. Смятам се просто за успяващ.

Правя си зъбите в България, защото тук не съм намерил по-добър зъболекар от зъболекарката ми в България.

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.


Тема Re: Въпроснови [re: dma]  
Автор Eдин_ (такъв)
Публикувано02.09.05 11:40



Да бе, на мен тукашният зъболекар ми прави една пломба за 3 минути и ми показва зъба ми на екрана на компютър... техника и упойки... скорост -- не искам такава пломба: бързата работа -- срам за майстора. В България много зъболекари имат също толкова добро оборудване, ползват същите материали и медикаменти. Парите, дадени за зъболекар в България, ми ги връщат, разбира се.

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.


Тема Re: Въпроснови [re: lvayloNL]  
Автор Eдин_ (такъв)
Публикувано02.09.05 11:43



Я кажи колко допълнителна застраховка плащаш всеки месец, за да ти връщат тези 75% и като удариш чертата, кой плаща?

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.


Тема Re: Въпроснови [re: зъбoлekap]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано02.09.05 11:45



Абе приятел ти явно си паталоги4ен...Зъболекар ли си не знам,ама нещо си набрал на БГ/та в 4ужбина...кажи какво те тормози?Работа ли търсиш навънка к'во ли...?Какъв ти е проблема?



Тема Re: Въпроснови [re: ZainGadol]  
Авторзъбoлekap (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 11:49



ами казвам това,което виждам. А на теб какъв ти е проблема?
И ти не ми харесваш!



Тема Re: Въпроснови [re: Eдин_]  
Автор dma (irq)
Публикувано02.09.05 11:53



Ако ти се попълват формуляри, за да ти върнат парите, хубаво. Аз предпочитам да си прая срещите на всеки 6 месеца, да си знам кога и при кой ходя и това е. А колкото до техниката, съжалявам, но в семейството ми има зъболекари и знам много добре каква им е техниката и упойките. Има от всичко, ама не е за всички.

Ако не искаш такава пломба, ходи си в България- няма забрана :), на мен ми развалиха зъб и то преден с пломба и знам колко е важна снимката, за да са сигурни че е добре лекуван. Да не говорим, че последното нещо, което ще правя в България е да си хабя времето по зъболекарски столове.

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: Въпроснови [re: зъбoлekap]  
Автор Coн4eтo-тapиpиpaм (бърборка)
Публикувано02.09.05 11:54



Ако с този постинг се противопоставяш на мнението ми - не виждам връзката.
Попитах какво лошо има в това, че българи от чужбина си оправят зъбите в България?! В крайна сметка си плащат за това (предполагам, иначе кой ще ги търпи). А ако ти си наистина лекар - да не ти напомням една клетва, според която не правите разлика между пациентите си (особено по признак - местоживеене).
Казваш, че: Лятото повечето клиенти са ни бг-та от чужбина. Много хубаво! Освен, ако не мислиш, че пациенти са ти излишни. Ако е така, кажи го на този, който чука на зъболекарския кабинет, защото като си анонимен във форума, не става ясно кой не иска да ми лекува зъбите.



Тема Re: Въпроснови [re: Eдин_]  
Автор dma (irq)
Публикувано02.09.05 11:56



Може ли аз да кажа, за тук ?

Отговорът е НУЛА. Като ходи човек по един на година на зъболекар, му връщат парите. Ако чака докато му се развали зъб има право на много по-малък процент връщане.

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: Въпроснови [re: ZainGadol]  
Автор dma (irq)
Публикувано02.09.05 11:56



Това е същия трол, който пълни форума с глупости от известно време насам

There's no place like 127.0.0.1



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.