Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:19 24.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | >> (покажи всички)
Тема Ойнови [re: Eдин_]  
Автор jamie (пристрастен)
Публикувано29.08.05 14:50



бате - забравих - ти си подготвения само тука, извинявай извинявай
Хахахаах ! Че и нагъл !



Тема Нямам си работанови [re: Coн4eтo-тapиpиpaм]  
Автор jamie (пристрастен)
Публикувано29.08.05 14:52



та да изследвам еврейските студентки - моля ти се. Сувенирче може да дадеш на шофьора на таксито към летището - той сигурно ще е много впечатлен :-)



Тема Ти синови [re: V-Shokou io kuraiami]  
Автор jamie (пристрастен)
Публикувано29.08.05 14:53



неспособна и на изводи - и на прогнози като гледам. Логично е - нямаш и идея от ситуацията (както вече ти и казах).



Тема Прегледайнови [re: errata]  
Автор jamie (пристрастен)
Публикувано29.08.05 14:54



датата за тази прогноза - ако е отпреди повече от месец - потърси по-нова.



Тема Ако съм ти мамин,нови [re: V-Shokou io kuraiami]  
Автор jamie (пристрастен)
Публикувано29.08.05 14:56



значи си бабушкера - я си провери отново ясновидските способности - току-виж пак ти изиграли лош номер !



Тема Re:Тии...таквозинка...нови [re: Eдин_]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано29.08.05 14:59



Не споменавай моето "име" бадева: ...достатъчно хора разполагат със съвсем актуална информация. Дори Костааа, който не е винаги в час, защото е емигрирал много отдавна.. Наистина не знам кои нови кръчми са отворили и кои затворили в последните 5 г, но дупките по тратоарите ги помня как се умножаваха от както се върнах за първи път там.

Помня и други неща - как в ранните 90 питах - защо не опандизите тези "кристално честни комунисти" които от една заплата до преди година станаха на "големи играчи" и милионери...и ми казваха "шшшшш...не говори толкова високо".

Сърби ме езика да разкажа най голямия си куриоз в България, който е свързан със...събирането на данъци, мита и акцизи (в 92 май нямаше ДДС). Внесох 1/2 контейнер стока в България за един приятел да започне бизнес. Платих го в чужбина и на влизането му в България отивам да му плащам митото и акциза. Тези в Софийската митница ме гледаха като отровени...кат' че ли съм марсианец - идва един с документите да си плаща митото с влизането на стоката?!? Въртях се два дена докато платих и всеки един от десетте чиновника дето минавам през тях ме гледа като ударен - и търси къде е МОЯТА далаверата в това да си платя митото и акциза?!? В онези времена хората вкарваха стока и...не плащаха мито, изчезваха!!! Няколко години след това един чичка с 5 звезди на яката ми казва в софийското летище - ПОМНЯ ТЕ!!! Ти си този дето си плати митото на място и ни 'фърли в тъч всичките!

Та...доста съм в час в повечето неща, имам достатъчна информация по доста въпроси от доста източници.


PANEM ET CIRCENSES


Тема Re: Ти синови [re: jamie]  
Автор V-Shokou io kuraiami (НейноВисочество)
Публикувано29.08.05 15:01



сладък
мога да те наричам както си искам и това по никакъв начин не издава възрастта ми
на какво съм способна или не пак не знаеш а прогнозите които ми ги разправят от където и да е не вярвам от опит
моите прогнози не споделям аз се възползвам от тях другите сами да се оправят

I must have died and gone to haven …

Редактирано от V-Shokou io kuraiami на 29.08.05 15:04.



Тема Re: Мислянови [re: jamie]  
Автор Coн4eтo-тapиpиpaм (бърборка)
Публикувано29.08.05 15:02



Посочвал съм и какво не е наред. Кога посочи? За хората с увреждания, след като те поканих да го направиш....
Посочвам отново обаче че виждате нещата в криво огледалце - нека аз по-добре от вас знам какво става около мен ? Не ми обяснявайте как живея - карате ме да се подхилвам само В последните ти постинги ти ми обесняваш кое от приказките ми е истина и кое - не?
Деца и брак са свързани категории. Въпрос на лични виждания. Има и брак без деца, и семейства с деца, без подписан брак. За теб са свързани, за други - не. Хайде сега демонстрирай плурализма, за който имаш претенции!
Подписа в общината не гради брака - потвърждаваш отново подозренията ми че тази материя ти е абсолютно мътна. Би ли се уточнил? Кое ти подсказа, че материята ми е мътна? Нима казах, че Подписа в общината гради брака - - би ли посочил цитат? Моето твърдение беше (и си остава) противоположно, а именно каквото самият ти написаПодписа в общината не гради брака . Дали в пристъп на гняв не виждаш противоречия там, където ги няма



Тема Re: Според меннови [re: jamie]  
Автор Eдин_ (такъв)
Публикувано29.08.05 15:04



Имаш допир с живота, не съм казал, че нямаш. Просто интерпретацията ти е понякога наивна и необективна. При това ми приписваш мисли, които явно се въдят в твоята собствена глава. Твоето отношение не ме интересува. Имам достатъчно сънародници в българия, които могат да разделят сеното от плявата и не се измъчват от такива терзания. Наивно е да си изгражда човек общо отношение към определена група хора -- били те емигранти, хомосексуалисти, левичари, носещи очила, вегетарианци, представители на някоя етническа група, изповядващи някаква вяра и пр. А пък заплахите ти звучат жалко.

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.


Тема Re:Тии...таквозинка...нови [re: Kostaaaa]  
Автор Eдин_ (такъв)
Публикувано29.08.05 15:05



Щях да се изненадам, ако беше го подминал това

А иначе имах предвид не информацията, а интерпретациите.

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.

Редактирано от Eдин_ на 29.08.05 15:06.




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.