Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:40 25.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | >> (покажи всички)
Тема Re: Продавай,нови [re: jamie]  
Автор V-Shokou io kuraiami (НейноВисочество)
Публикувано29.08.05 14:06



абе девойко

не говори глупости ти къде си чула и видяла цените на имотите да падат ? в 100г поглед цените само си се качват /падат ако в района стават наводнения и др. такива особенни явления или където никой не иска да живее вече/

I must have died and gone to haven …


Тема Re: Веченови [re: jamie]  
Автор V-Shokou io kuraiami (НейноВисочество)
Публикувано29.08.05 14:08



ами живеем в материален свят и всичко се върти около парите това си е по условие ..... Но ако ти мислиш, че можеш без пари защо не се пробваш?

I must have died and gone to haven …


Тема Смятамнови [re: Eдин_]  
Автор jamie (пристрастен)
Публикувано29.08.05 14:08



отново забравяш че аз виждам нещата от първа ръка - това е разликата. Не те карам да ми вярваш - и нагоре съм писал - четете пресата, статистиката, помнете България такава каквато е била 10 години назад и се чувствайте добре - реалността тук е нещо което не ви засяга :-)
ПП: И леко с уточненията - какво ще правиш когато се препънеш в някоя моя "глупост", гостувайки някой ден тук ? Като те гледам - не вярвам да се сетиш за извинение, нито ще си вземеш поука.



Тема Re: Чудя сенови [re: jamie]  
Автор Coн4eтo-тapиpиpaм (бърборка)
Публикувано29.08.05 14:11



Ти нали си в IT-то? Няма ли начин да се проследи от къде ползвам интернет?

Дадох си веднъж личния адрес за кореспонденция - с молба да ми пратят картичка, на която аз бих отговорила веднага. На теб мога и телефона да си дам - с код 00972. Някои подробности относно живота тук също свидетелстват за това къде се намирам. С други думи - каквото кажеш



Тема Re: Бъди горднови [re: jamie]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано29.08.05 14:12



Посветих ти тема.


PANEM ET CIRCENSES


Тема Re: Сонка,нови [re: Coн4eтo-тapиpиpaм]  
Автор jamie (пристрастен)
Публикувано29.08.05 14:15



Никога не съм писал за хора с увреждания - мисля че например Асоциацията на слепите в България съществува само в моите представи, толкова проблемните облекчения при внос на автомобили за инвалид - също. Аз тези неща си ги сънувам - тях ги няма в България (вярвай!).
За твое сведение в цивилизована Англия НЕ са разрешени хомо-бракове. Квалифициран съм да давам мнение точно колкото и ти - така че забрави да ми обясняваш колко дискриминирани са хомосексуалните тук - без нито един пример - а само с предположения.
ПП: За теб брака може да е само дума - за мен в момента е това което изпълва живота ми - особено моите хлапета
ППП: Рестото в сметката ти не стига за данъци - седни с калукатор и смятай пак. Запозната ли си че почти навсякъде ниските данъци са в случаи на семейство (има значение дори дали е с деца или не). В една Германия например варират от 52% до около 30% - цитирай ми данъчните ставки в Израел и провери колко му остават на цитирания от теб служител.



Тема Re: Чудя сенови [re: Coн4eтo-тapиpиpaм]  
Автор jamie (пристрастен)
Публикувано29.08.05 14:18



Именно поради това че съм ИТ - знам че подобно проследяване е химера :-)



Тема Re: Смятамнови [re: jamie]  
Автор V-Shokou io kuraiami (НейноВисочество)
Публикувано29.08.05 14:19



ами аз бях в Бг лятото да си нагледам имотите
и не само от първа ръка ами и от първо око имам инфо за реалността при това говоря само за София това, че ти не си излизала навън и в момента ти се вижда рай и просперитет .... какво да ти кажа ... всеки с вкусовете си

I must have died and gone to haven …


Тема Re: Пълзящиянови [re: jamie]  
Автор errata (Berserk)
Публикувано29.08.05 14:19



Ne. Osven ako v Mladost 2 ne se e aktiviralo niakoe. Ot druga strana si spomniam, che dopredi niakolko meseca, poveceheto 2-3 staini vurviaha po 25-30k dolara (osven ako ne sa v niakoia exclusive area) . Ta zatova reshih, che ako sa skochili obiknovenite apartamenti na 60k euro, to moiat triabva da e pone 100k euro (ima dosta ekstri apartamenta i samia blok v, koito se namira).

Inache az sum v Belgia, no tuk edinstveno vuv Walonia mozhe da namerish neshto eftinko (za po 60-80k kushtichka), no tam se vodi za razvivashta se zona ( i dori maiche poluchavat pomoshti ot EU) .

Inache shte zaminavam za Japan, no tam e maiche e dosta po-skupo.

"In umbra, igitur, pugnabimus"


Тема Re: Продавай,нови [re: V-Shokou io kuraiami]  
Автор jamie (пристрастен)
Публикувано29.08.05 14:20



Е, имам наблюдения (девойко?) над спадове в цените - ти си гледай плетките в харема става ли ?




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.