Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:27 24.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | >> (покажи всички)
Тема Продавай,нови [re: errata]  
Автор jamie (пристрастен)
Публикувано29.08.05 13:53



стига да е в добро състояние и в нормален квартал :-)
Догодина ще продаваш по-евтино.



Тема Джейминови [re: Oт Бълrapия]  
Автор Бapбapeлa (wild)
Публикувано29.08.05 13:53



недей настъпва така хората. ама че си се развихрил. дай по-леко.

един да има да е на едно мнение с мен. предимството ти е че обясняваш с малко думи .

Имам мнение и го казвам, който не го харесва-проблемът е негов


Тема Като не разреши,нови [re: V-Shokou io kuraiami]  
Автор jamie (пристрастен)
Публикувано29.08.05 13:55



на хляб и вода - и ще омекне :-) Което не променя факта че е най-грозната и стара - горката :-(
ПП: Повече от 4 жени е нарушение на законите на шериата



Тема Малко са думитенови [re: Бapбapeлa]  
Автор jamie (пристрастен)
Публикувано29.08.05 13:56



за да може другия да покаже че мисли. Ако не може - така или иначе няма да разбере.



Тема Re: Като не разреши,нови [re: jamie]  
Автор V-Shokou io kuraiami (НейноВисочество)
Публикувано29.08.05 14:00



на всички жени трябва да осигури еднакъв стандарт на живот ... а аз харча като за световно и имам твърде скъп вкус освен това ще започна да харча още повече .... децата ми са първите наследници и моята дума е закон аз командвам всички нека съм стара и грозна който не може да носи годините си с достойнство проблема е негов

I must have died and gone to haven …


Тема Re: Говоринови [re: jamie]  
Автор Eдин_ (такъв)
Публикувано29.08.05 14:01



Аз пък искам да уточня, че доста глупости си изписал до тук в мненията си в желанието си да аргументираш някаква не особено ясна и за тебе позиция. Това не означава, че те наричам тебе "глупак" или "некадърник". Това е, защото аз не бих могъл да си позволя да отправям нито обобщителни, нито персонални обиди. Мога да коментирам конкретни постъпки, писания, мнения. В случая просто посочвам недообмислеността на някои твои писания.

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.


Тема Re: Продавай,нови [re: jamie]  
Автор errata (Berserk)
Публикувано29.08.05 14:01



Apartament - mechta. Pulziasht kufrazh, 78 m2 s neveroiaten izgled kum Vitosha i poletata v podnozhieto (izglezhda vsiakash si na kurort, a ne v Sofia). Na 5 min s kola ot biznes centura mladost 4. Napravo mi e zhal da go prodavam, no 100 000 evro sa si 100 000 evro. Dori i tuk shte sa mi ot polza.

"In umbra, igitur, pugnabimus"


Тема Пълзящиянови [re: errata]  
Автор jamie (пристрастен)
Публикувано29.08.05 14:04



кофраж да не би да означава че си в зоната на свлачище (примерно Бистрица/Железница) ?
Не знам за теб къде е "тук" но изобщо не се шегувам за цените на жилищата в София.



Тема Веченови [re: V-Shokou io kuraiami]  
Автор jamie (пристрастен)
Публикувано29.08.05 14:05



виждам как всичките жени ще си промените вкуса - виж децата ти може и да живеят по-добре
Пак към пари и харчене се завъртя темата ей !



Тема Re: Сонка,нови [re: jamie]  
Автор Coн4eтo-тapиpиpaм (бърборка)
Публикувано29.08.05 14:05



Не съм забравила, но в сметката ми има "ресто", можеш да го приспаднеш за данък. Освен се уточних, че цитирам представените средни разходи за домакинство, а не всеки програмист издържа домакинство.
Запозната съм с показания от теб blog в all.bg. Човекът споделя собствен опит, моят е различен. Не ти пречи да вярваш на който и да е - хора всякакви, ти към една истина ли се стремиш? Има мои статии в ide.li - ако те интересува, чети. Какво работя и колко взимам (информация, която по цял свят се смята за конфиденциална) ще ти пиша в ЛБ, макар че не съм наясно това какво те интересува.
Не съм омъжена и сериозно се замислям дали в тази институция има смисъл - освен данъчните облекчения, разбира се. Не виждам причини брака между хомосексуални да не се разреши. целия цивилизован свят е мноооого изхвърлено да се каже - по света има демокрация и хора с различни политически виждания, между тях има и такива, които са "за" подобен брак. Да не говорим, че в цивилизовани държави това е позволено. Подобна легализиране се обсъждаше и в Англия - тя да не е варварска държава?
До колко хомосексуализма е въпрос на личен избор - моля ти се, не си квалифициран да даваш мнения! Не става дума за брой на уволнените, а за стереотипите в България - когато разпространеното мислене е, че не трябва да имат деца или да работят с деца, или като цяло - ако има негативни предразсъдъци, кой би си признал? Защо му е да го прави - за да го сочат с пръст ли? Виждам, че за дискриминациата към хора с увреждания спря да пишеш - това знак на съгласие ли е?




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.