Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:59 26.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
Тема Re: Може бинови [re: jamie]  
Автор Coн4eтo-тapиpиpaм (бърборка)
Публикувано29.08.05 11:37



Още малко и ще ми кажеш че в България хомосексуалните са преследвани - хехе ;-) Преследвани???? Това ли е представата ти за неспазване на човешките права? Не са защитавани в случаи на дискриминация. В България единствено артисти се обявяват като хомосексуални. Смяташ ли, че с това те се изчерпват? Та, нали, ако си признаят, ще бъдат напълно изхвърлени от обществото - и от приятели, и от работата си! Както и си помислих, представа нямаш за какво става дума - постинга ти го потвърди!
Програмист без опит ще събере 60 000 $ за 4 години ама "друг път". - да те запозная ли с него? Извлечение от банковата му сметка не мога да ти представя, но може би ако поговориш с него, сам ще се убедиш! Теб нали това те дразнеше - че не вЕрваме. Какво се оказа - когато и на теб ти се сервира информация, противоречаща на мнението ти, и ти си ставал подозрителен! Да, но и аз от личен опит говоря, бачка в Comverse, от къде иначе бих била запозната с тази фирма, доста далече съм от IT бизнаса, да знаеш. И не живее като скот за твое учудване - една единствена година не е излизал на екскурзия в чужбина - то е защото пътува доста от работата и му писва, пък и страх от самолети има. И си плаща съвестно наем за апартамент...
Не послъгвам, драги, ама не ти се ще да вярваш, че има живот и извън България. Убеден си, че емигрират неудачници и нищо не е в състояние да промени това ти убеждение. Нямам нищо против - всеки вярва в каквото иска. Само недей да си губиш времето с тези неудачници, ако обичаш! Всеки човек си има достойнство, научи се да уважаваш другия. Иначе и аз не ти вярвам на писаниците за "новото мислене", което било така рапространено в България



Тема Re: О да,нови [re: jamie]  
Автор Eдин_ (такъв)
Публикувано29.08.05 11:43



На теб май доста ти пречим, щом си хукнал да се обясняваш тук като ученик от 9-ти клас. Виждали сме тук други като тебе -- баят си, за да си забравят безсъниците. Като си толкова наред, не ни обръщай внимание, не пиши в този клуб. От тебе няма какво да научим. Ти от нас не искаш нищо да чуеш. Използвай си времето за нещо по-ползотворно.

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.


Тема Re: Ерата,нови [re: jamie]  
Автор errata (Berserk)
Публикувано29.08.05 11:46



Ok, kolko hora (priblizitelno) ot zhiveeshtite v BG (okolo 7.5 miliona) se intersuvat ot nas emigrantite. Za ischisliavane na procenta mozhe da izpolzvash niakoi ot po-gore spomenatite i namereni cifri.

"In umbra, igitur, pugnabimus"


Тема Re: Може бинови [re: Coн4eтo-тapиpиpaм]  
Автор jamie (пристрастен)
Публикувано29.08.05 11:54



1. Да, аз си нямам представа - а ти от там където си - имаш ? Какво искаш - социални придобивки ли да им се дават за това че са хомосексуални ? Имат си собствени заведения, не са преследвани и ограничавани по никой начин - техен проблем си е дали се обявяват за хомосексуални или не. Мисля че говориш с предположения - няма случай досега обществото тук да е отхвърляло хомосексуален. Мисля и че изказването ти е просто несериозно.
2. Като не можеш да ми представиш - за какво ме запознаваш ? Подозирам че познаваш само него от българите в бранша - прав ли съм ? Даваш за пример само тази фирма в бранша - изобщо имаш ли идея за друга ? Да те светна - в момента е по-евтино и изгодно да почивам в Гърция или Турция - е, да се бия ли в гърдите че мога да почивам в чужбина ? За мен е просто смехотворен този подход. Убеден съм че сред емигрантите има и неудачници. Има и хора които мразат българия. На тия - прав им път - по-добре да не се връщат. Ако се върнеш назад - ще забележиш че поддържам тезата че и в България, и изън България може да се живее прилично - и ако спреш да виждаш само в черно и бяло ще осъзнаеш моите позиции и убеждения.

ПП: Не ми вярвай - пак казвам - емигрантите са капка в морето от гледна точка на България. Не могат да променят абсолютно нищичко - защо да ме засяга какво мислят те за страна от която вече си нямат и идея.



Тема 0.нови [re: errata]  
Автор jamie (пристрастен)
Публикувано29.08.05 11:58



Вие сте касичка за някой - и досадни мухи за другите - но реално никой не се интересува. Още повече когато наблюдаваме отношение тип "глупавите и негодните остават само в България" - детинска работа.



Тема С такова отношениенови [re: Eдин_]  
Автор jamie (пристрастен)
Публикувано29.08.05 12:00



си заслужавате и отношението към вас - сега вече разбирам и как се получава тази "пропаст".



Тема Re: 0.нови [re: jamie]  
Автор errata (Berserk)
Публикувано29.08.05 12:01



Wow, jamie

Be cool and take it easy

"In umbra, igitur, pugnabimus"


Тема 10Х,нови [re: errata]  
Автор jamie (пристрастен)
Публикувано29.08.05 12:02



така е по-добре наистина



Тема Re: С такова отношениенови [re: jamie]  
Автор Eдин_ (такъв)
Публикувано29.08.05 12:17



Отношението сам си го изпроси. Всяка година се появява поне по един такъв многословен, който нищо не иска да чуе и да приеме, всичко знае и всичко му е ясно и единствено той е прав, а българите в чужбина са заблудени и сдухани. С човек с такава една нагласа не си струва да се разговаря.

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.


Тема Говорянови [re: Eдин_]  
Автор jamie (пристрастен)
Публикувано29.08.05 12:19



за отношението към вас - за това до което вие сте го докарали.
Не очаквах точно ти да го разбереш - така и така.




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.