Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:07 29.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема BULGARSKI PROSIACI-4ISTA4i V EVROPAнови  
АвторlSTlNATA (Нерегистриран)
Публикувано21.08.05 15:07



mnogo ot nas bulgarite sa 4ista4i v evropa i kato se varnat v BG se praviat na interesni i sas tex ne moze da se govori . Tuk v 4uzbina miat toaletni i igraiat po ma6inkite i kato si izgubat parite po4vat da prosiat i prostituirat i maze i zeni lazat 4e sa romanci az sam bulgarka i sam omazena za 4uzdenec i se sramuvam da kaza 4e sam ot BG.taka 4e ne se lazete da idvate v cuzbina tuk ne e hubavo v BG zivota e nai hubav v 4uzbina horata iznemogvat i sa mnogo studeni .NAI SRAMNOTO E 4E BULGARKITE TUK SE PRODAVAT ZA EDNO EVRO NA NEGRI



Тема Re: Наистина интереснонови [re: lSTlNATA]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано21.08.05 15:35



как една която казва за себе си az sam bulgarka i sam omazena za 4uzdenec има такива данни, несъмнено от личен контакт с тези които Tuk v 4uzbina miat toaletni i igraiat po ma6inkite i kato si izgubat parite po4vat da prosiat i prostituirat i maze i zeni lazat 4e sa romanci.

Нещо не ми се врузва, ама нейсе

'Айде сега, 'де 'га следващия трол да видим дали ще бъде по оригинален от другите?


PANEM ET CIRCENSES


Тема Re: Наистина интереснонови [re: Kostaaaa]  
Авторjely (Нерегистриран)
Публикувано21.08.05 15:47



Губя надежда ,че ще има по-интересни тролове.Те всичките само за чистене говорят вече .И едни порядъчни хора се извъдиха всички...Абе много сме зле ние в чужбина




Тема Re: BULGARSKI PROSIACI-4ISTA4i V EVROPAнови [re: lSTlNATA]  
Автор arrid (свежест)
Публикувано21.08.05 16:27



ISTINATA, това е явно твоята истина, моята е друга, не знам от къде ги взе тези факти, аз разполагам с друга статистика, ама какво ли значение има, като подобни екземпляри пускат темите и после се покриват, чак се чудя защо ли им отоваряме изобщо?!



Тема Re: Ами то си е за чудененови [re: arrid]  
Автор Coн4eтo-тapиpиpaм (бърборка)
Публикувано21.08.05 18:13



И аз това се чудя.
Все пак сънародници са ни - нека споделят чувствата си, да ни разкажат какъв лош късмет са имали. Ние ще съпреживяваме и съчувстваме. Просто не са изкусурили формата, в която да опишат случилото им се



Тема Re: Ами то си е за чудененови [re: Coн4eтo-тapиpиpaм]  
Автор liubopiiiiiten (познат)
Публикувано21.08.05 18:38



Срамуват се бе Сон4е....

Бира в жегата се лее и на мене с Бийтълс ми се пее...


Тема Re: Ами то си е за чудененови [re: Coн4eтo-тapиpиpaм]  
Автор arrid (свежест)
Публикувано21.08.05 18:55



Да бе , нека да споделят, да си обоноват нападките, мнението, да се получи дебат, но поне да е диалог, а не монолог. Субекта Х пуска темата и ние после му чешим крастата, а той ни гледа сеира, ако изобщо чете...



Тема Re: Ами то си е за чудененови [re: arrid]  
Автор liubopiiiiiten (познат)
Публикувано21.08.05 19:22



То4но така е!!!За това идеята е на неригистрирани никове да не се одговаря....Споделяте ли я?

Бира в жегата се лее и на мене с Бийтълс ми се пее...


Тема Re: Ами то си е за чудененови [re: arrid]  
Автор _._passion_._ (hot)
Публикувано21.08.05 19:28



"Субекта Х пуска темата и ние после му чешим крастата, а той ни гледа сеира, ако изобщо чете" А може би субекта Х иска да се маха от България и с подобна темичка се опитва да провери кое е истина и кое не за емигрантите.



Тема preduprezdavamнови [re: _._passion_._]  
Авторistinata (Нерегистриран)
Публикувано21.08.05 19:44



preduprezdavam 4e ot BG nema po dobro ne vi gledam saira a prosto mi tezi 4e bulgarite sme padnali tolko nisko az ziveia v 4uzbina ot 12 godini i tova sa moite nabliodenie prosto sramno i zalko no tova e zivata istina ne mozeh da premalca NE IDVAITE V 4UZBINA MNOGO 6E SAZALIAVATE:::::POZDRAVI OT EDIN 4ESTEN bg KOITO PI6e ISTINATA




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.