Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:31 23.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Браковете с чужденцинови  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано14.08.05 22:03



Мисля,че след като веднъж приятелките на някоя българка разберат,че ще се жени за чужденец започват да действат по следната матрица:първо опитват да я убедят колко е смотан той и как тя ще си почерни живота с него,като в същото време усилено се трудят и те да забършат някой;след като не успеят да забършат никой,а тя се омъжи,от завист започват да я убеждават,че не си струва да търпи смотаняк като него и трябва колкото се може по-бързо да се разведе.Такива са моите наблюдения.



Тема Re: Браковете с чужденцинови [re: Лили]  
Автор11 (Нерегистриран)
Публикувано14.08.05 22:58



Мисля,че след като веднъж приятелките на някоя българка разберат,че ще се жени за чужденец - iskash da kajesh balgarin, започват да действат по следната матрица:



Тема Re: Браковете с чужденцинови [re: Лили]  
Авторgogle (Нерегистриран)
Публикувано14.08.05 23:03



az sam bulgarka i omazena za cuzdenec.Predi da se omaza vsicki okolo men biaha protiv no az biah tolkova vliubena ce nikoi ne moza da ni razdeli .Ozenihme se no zavista na horata bese ogromna kakvo li ne probvaha da ni razdeliat no ne uspiaha .Dnes sled 18 godini imame dvama krasivi sinove i sas moia saprug ludo prodalzavame da se obi4ame i mnogo sme 6tastlivi neznam dali niakoi e imal takava lubov kato na6ata.Ziveem 6tastlivo v Skandinavia i moga da vi kaza 4e mnogo ot smesenite brakove sa uspesni .AZ MNOGO OBI4AM MOIA MAZ I MOITE DEca



Тема Re: Браковете с чужденцинови [re: gogle]  
АвторKris (Нерегистриран)
Публикувано14.08.05 23:34



Здравей! От доста време се чудя къде да попитам следното и ми се струва подходящо да попитам теб - все пак имаш семейство от доста време с чежденец и живееш в Скандинавия. Аз съм българка, а приятелят ми е швед. Връзката ни е от много време и е сериозна. Искам да живея с него, но едва ли има някакъв шанс той да се върне в БГ - т.е. трябва да намерим друг вариант, в който да сме заедно. Изчетох доста по темата и съм абсолютно наясно, че в скандинавска държава с моя български паспорт е възможно да пребивавам само ако съм музикант или имам брак с местен мъж. Варианта да замина и да работя там легално е мисия невъзможна. Не съм музикант, а второто нито го искам, нито е възможно на този етап. Та въпроса ми е: Ако имам дете от този човек - защото аз определено мисля и искам дете но не като трамплин, а защото го искам, и той признае бащинството си по отношение на детето, аз мога ли да пребивавам в Швеция легално?

Предварително благодаря за каквато и да е информация - ще ми бъде от полза

Поздрави



Тема Re: Браковете с чужденцинови [re: Kris]  
Авторgogle (Нерегистриран)
Публикувано14.08.05 23:44



samo ako imas dete i toi go priznae imas sans taka 4e deistvai pozelavam ti uspeh po drug na4in v skandinavi a e nevazmozno da se ostane ili brak



Тема Re: Браковете с чужденцинови [re: Kris]  
Автор11 (Нерегистриран)
Публикувано14.08.05 23:48



zashto ne se ojenite



Тема Re: Браковете с чужденцинови [re: gogle]  
АвторKris (Нерегистриран)
Публикувано14.08.05 23:56



Благодаря!



Тема Re: Браковете с чужденцинови [re: 11]  
Авторшвeд (Нерегистриран)
Публикувано15.08.05 02:06



Тя иска парички за издръжка на детето и да си живурка с тези пари в БГ.
Сега ясна ли ти е картинката?



Тема продължениенови [re: Лили]  
Автор DreamsComeTrue (videnie)
Публикувано15.08.05 12:43



и като видят, че няма ефект от всичките им приказки, почват да се държат надменно и да дават вид, че живеят едва ли не по-добре от въпросната приятелка и колко хубаво било да си свободен без мъж, без деца... И лека полека спират да и бъдат приятелки...



Тема Re: Браковете с чужденцинови [re: Лили]  
Авторbaby-bell (Нерегистриран)
Публикувано15.08.05 12:43



Ами моите наблюдения са,че след като жената се омъжи за чужденеца въпросните приятелки започват да и подмятат изречения дали въпросния мъж няма свободни,неженени,добре изглеждасти приятели и те да се уредят..




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.