Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:22 24.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Истина ли енови  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 01:55



Хора, истина ли е това за наводненията в България? Аз на наща преса и нямам доверие ама все пак... Да не са измислили някои номер за помощи, щото номерата на някои институции в БГ край нямат.И все се чудя там еколозите и професионалистите по хидросъоръженията и поддръжката на речните корита и те ли за кокал са се хапели. Ще отложа пътуването до там май, то се видяло, че БГто на Тиланд заприлича.



Тема Re: Истина eнови [re: Лили]  
Авторdda (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 11:59



E ти пък и снимките ли са измислени?
Разбира се че е вярно и то там на яве е още по зле.Само покриви и вода.Аз питах нашите вярно ли е че бурканите на хората плуват по улиците те ми викат какви буркани бе те къщите им отидоха ти за буркани питаш???!!!!Та Ани лоша работа е там.



Тема Re: Истина ли енови [re: Лили]  
АвторMepи (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 14:25



Истина е , имам сателитен канал и гледам новините.
Казват оба4е, 4е някой изкуствено е изпуснал водата от прелелите язовири и не са предупредили хората...неЩо като 4ернобил, нали се познаваме...
На правителството не му пука, а хората са дори без дрехи.
На цялата българска мизерия, само бедствие като това и липсва, а и за каква Европа говорим, когато нямаме нито морална нито минимална готовност да се реагира на подобно бедствие????
Да попитаме доброто НОВО старо правителство?

П.С. Бих помогнала със средства, но отде да знам в 4ий джоб Ще отидат??



Тема Re: Истина ли енови [re: Mepи]  
Авторpomoshti (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 14:30



http://www.pomognete.com/
Site na Bulgarski Cherven Krust



Тема Re: Истина ли енови [re: Mepи]  
Автор*,* (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 17:52



Pak gledai novinite i shte vidish, che nikoi ne izpuskal yazoviri kakto mu padne! Pak za pomoshtite badi sigurna, che shte otidat tochno za kadeto sa prednaznacheni!
I stiga s taia seliania na misleneto veche!



Тема Re: Истина ли енови [re: *,*]  
АвторMepи (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 18:03



Сигурна съм 4е говориШ за твоята селения, заЩото аз съм дале4 от това понятие.
А новините ги гледай с Широко отворени о4и и уШи, пък дано разбереШ неЩо....



Тема Re: Истина ли енови [re: *,*]  
Автор(**) (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 18:04



Ти да не си комунист4е скапано??????? Или от БСП то?



Тема Re: Истина ли енови [re: Лили]  
Авторmislq,4e (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 21:19



6tom zatvoriha tolkova pyti6ta,spqha vlakove,ima dori i jertvi,maj rabotata e dosta seriozna.



Тема Re: Истина ли енови [re: Mepи]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 21:57



Методично всяко поредно правителство прилага принципа " 80% от българите излишни" и ги прогонва с умишлено създавана крими обстановка в страната. Факта, че криминализираните лица се ползват с привилегията да бъдат безразлично подминавани от органите на реда,че и при видимо провокативните действия на големи групи kрадещи роми никoй не говори за престъпление, а купената преса ни убеждава, че невидими роми ограбили цяла влакова композиция и със светлинна скорост предали цели невидими вагони за претопяване в невидими леярни на извънземни собственици. Сега пак ще пробутат номера с невидимите неизвестни безотговорници, дето издавиха хора и животни и създадоха предепидемична обсъновка в сраната.
Аз пък няма да изпратя помощ във фантомна сметка Ще помогна директно на някой пострадал



Тема Re: НЕ Е Истинанови [re: Лили]  
АвторЖyли (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 00:48



... искам да кажа, че има наводнения, но трагедията не е така каквато я показват и преувеличават ... все пак става въпрос за няколко стотин пострадали къщи, какво много ли е това на фона на цунамито примерно или пък ан фона на умиращите всяка трета секунда от глад в света ... АЙДЕ МОЛЯ ВИ СЕ щото трябва да се правят сензации и да се отвлича вниманието на народа от по-важните поблеми - приемрно липсата на плавителство - ЗАТОВА и ще раздухат така историята с наводненията ...

Мен ако ме питате тия села и без това са толкова мръсни, пътищата са толкова стари и надупчени, че точно от измиване си имат нужда ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.