Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:03 13.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: "Ne" na firma "Ivkoni"!!!!нови [re: 13]  
Автор sanita (новак)
Публикувано08.09.05 21:04



Конфискували са ти цигарите,заЩото имаш право само на два стека да "пренесеш".Само ,4е не ми стана ясно ,заЩо са те глобили???
Теб какво те интересува ,4е другите не били редовни?Ами както ти си написала следваЩият пьт сьс самолет и там няма да те притесняват онези 4умавите(тоест нередовните или такива ,които нямат документи от 4ижда страна).
За циганите ясно....те май всеки пьт ядат 4есьн,поне така казват вси4ки де.
Автобуса е минал по заобиколен марширут ,заЩото от доста време е известно ,4е на словенската граница се гаврят(буквално) с бьлгарите,били те редовни или не.Тук даже писаха по вестниците за тази история.
Така 4е, не се врьзвай особено на тези неЩа,фирма "Ивкони" няма кой да и попре4и да си пьтува свободно,те имат ве4е май 2 станаха дела за нередовни документи ,но хората пак си пьтуват.......купон да става



Тема Re: "Ne" na firma "Ivkoni"!!!!нови [re: 13]  
Авторmango (Нерегистриран)
Публикувано29.10.06 17:59



Oste edno lo6o prejiviavane s avtobusite na firma Ivkoni.

Bih prepora4al na vseki koito mu e mil jivota da ne patuva s tazi firma.

Sled kato avtobusa ima6e pove4e ot 5 4asa zakasnenie i po vreme na zelia pat biaha nervni,ney4tivi. Te sa tolkova pestelivi,4e ne mogat da si platiat za spirka, a spirat kadeto im padne i ne se saobraziawat s nisto. Kato se ima w predwid fakta, 4e sa absoliutno nekadarni da obeliat edna 4ujda duma, te si namirat drugi zanimania po wreme na pat kato towa da se swaliat sas sami patuwasti momi4eta i estestweno - da piat alkohol po wreme na pat !!! Wsastnost prawiat wsi4ko, no ne i za tova za koeto im se plasta- da karat i da si spazwat razpisaniata.
AKO WI E MIL JIWOTA-WASHIA I NA WASHITE DEZA- NE PATUWAITE S IVKONI W 4UJBINA!!!!!!

********************************************************
Още едно лошо преживяване с автобусите на фирма Ивкони.

Бих препоръчал на всеки който му е мил живота да не пътува с тази фирма.

След като автобуса имаше повече от 5 часа закъснение и по време на целия път бяха нервни,нейцхтиви. Те са толкова пестеливи,че не могат да си платят за спирка, а спират където им падне и не се съобразяват с нищо. Като се има в предвид факта, че са абсолютно некадърни да обелят една чужда дума, те си намират други заниманя по време на път като това да се свалят със сами пътуващи момичета и естествено - да пият алкохол по време на път !!! Всъщност правят всичко, но не и за това за което им се пласта- да карат и да си спазват разписанията.
АКО ВИ Е МИЛ ЖИВОТА-ВАШИЯ И НА ВАШИТЕ ДЕЦА- НЕ ПЪТУВАЙТЕ С ИВКОНИ В чУЖБИНА!!!!!!

Редактирано от Бapбapeлa на 29.10.06 18:28.



Тема Мерси за съвета!нови [re: 13]  
Автор granfica ()
Публикувано30.10.06 19:21



Аз по принцип пътувам с автобуси, избягвам самолетите предимно от страх /срам ме е, но факт/, но не съм имала честа да ползвам Ивкони.

Искам обаче да предупредя за една друга фирма - Оданс. Излъгаха ме по-най-наглия начин, че имат директен маршрут до Рим, аз специално трябваше да избегна прекачването, само дето ни стовариха в Милано, и чакахме друг рейс, немски, да ни откара до Рим, като закъснението от 5 часа беше най-малкото неудобство. После разбрах, че им е редовна практика да лъжат по подобен начин.

От друга страна мога да препоръчам фирмата, с която аз редовно пътувам - EUROLINES, или KaratS. Не че и там не е имало изцепки яки, но като цяло нямам нещо съществено, от което да се оплача. Шофьорите са готини пичове, държат се човешки с теб, професионалисти са и автобусите са наистина разкошни. Билетите струват с около десетина лева повече, отколкото при другите три фирми с директен маршрут до Рим. През Милано и околността, естествено, минават всички.

Има само едно нещо, което не мога и аз да разбера. Защо още когато продават билетите в София, не проверяват документите и не съветват хората какво да правят. Нагледах се на върнати "хитреци" от словенската граница, и на злощастни чужденци, смъкнати насред пътя заради липса на печати от сръбското посолство в София и тем подобни извращения. Само за да вземат парите ли спестяват това? Не е гот. Жалко, че на нито една фирма не й пука за това



Тема Re: "Ne" na firma "Ivkoni"!!!!нови [re: 13]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано31.10.06 16:31



Звучи ужасно.





Тема Re: Просто въпрос от любопитствонови [re: Kostaaaa]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано31.10.06 16:56



А ако пътуваш с самолет, как се държат митничарите с българите?



Тема Re: Мерси за съвета!нови [re: granfica]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано31.10.06 16:59



Предимно пътувам със самолет, но към Карат Ес и аз нямам особени забележки.



Тема Re: "Ne" na firma "Ivkoni"!!!!нови [re: mango]  
Автор cina2 (непознат )
Публикувано31.10.06 19:48



Таз пролет /средата на април/ майка ми използва "Ивкони" и ми каза, че е пътувала добре. Автобусът имаше закъснение по малко от час! Почти нищо!!



Тема Re:кирилицатанови [re: Kostaaaa]  
Авторнeмaм нepви (Нерегистриран)
Публикувано03.11.06 10:49



костаааа,на мен не ми излиза никаква схема на клавиатура,а на кредора веднага ми "пада" страницата,но все пак бива





Тема Re: "Ne" na firma "Ivkoni"!!!!нови [re: MMM]  
АвторMilen (Нерегистриран)
Публикувано03.11.06 12:10



mmm da i az sym patil s tia Ivkoni no predi godina, kogato trqbvashe da zakara moya brat do Madrid, a gi ostavi v Barselona
do kolkoto znam na tazi firma tova ne im e osnovnia business, pravqt nqkakvi drugi dalaveri



Тема Re: Мерси за съвета!нови [re: granfica]  
Авторbeni (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 15:16



с Карат С ми се слу4и да пътувам мин. година до Мюнхен и беше отвратително..........е, може пък само до германия да е ужасно пътуването, но все пак не ги препоръчвам. общо взето като автобусна фирма дотук ми е харесала само BIOMET, с които пътувах 1 път от испания до бг....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.