Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:18 19.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Здравейте:-)  
Автор пиrифeя (непознат)
Публикувано30.07.05 19:06



Посетих днес клуба ви и искам да се запозная с вас:-)Винаги ми е било интересно,как се възприемат българите в чужбина...Посещавала съм Турция ,ОАЕ и Русия,но никога не съм живяла извън БГ...Как се чувствате,реализирани или не,кое е според вас най-ценното човешко качество с което е характерен българина,какво е отношението на местните власти към вас....изобщо всичко,което ми разкажете за мен ще бъде интересно



Тема Re: Здравейте:-)нови [re: пиrифeя]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано30.07.05 19:22



Ти май нямаш търпение да четеш стари теми и искаш сеир он лайн, нали?


PANEM ET CIRCENSES


Тема Re: Здравейте:-)нови [re: Kostaaaa]  
Автор пиrифeя (непознат)
Публикувано30.07.05 20:07



Здравейте,не знаех че е редно да започна да чета стари теми,пък и те не ме интересуват...Онова което аз искам да кажа съм го формулирала по възможност кратко и ясно,а относно онлайн сейра нещо бъркате,но аз ви прощавам Коста:-)))



Тема Re: Здравейте:-)нови [re: пиrифeя]  
Авторoйвeй (Нерегистриран)
Публикувано30.07.05 20:24



Мила, българите в чужбина са озлобени бачкатори в 90% от случаите.
Душата им е похабена от рано, да не говорим за тялото...Не се занимавай с тях-само ще си вгорчиш дните. Дано никога да не ти се налага да напуснеш България.



Тема Re: Здравейте:-)нови [re: oйвeй]  
Автор пиrифeя (непознат)
Публикувано30.07.05 20:51



Здравей,почти физическа болка изпитах четейки написаното от теб((((Не разрешаваи да ти похабят душата,най-високи лихви носят спестените нерви и знай,че съдбата винаги е оставила вратичка за измъкване от трудна ситуация-от все сърце ти пожелавам да я намериш-търси я....тя е някъде около теб... Сърдечни поздрави от мен



Тема Re: Здравейте:-)нови [re: пиrифeя]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано30.07.05 21:08



Ти като че ли си добра душа, но май не разбираш добре български - другаря Ойвей говори за българите в чужбина В ТРЕТО ЛИЦЕ - тоест той не е в чужбина.

Дано да си намериш друг събеседник, че мен ме чака изчистване на чинии тази вечер...имам лошия навик да си топя залъка в соса, па като знам какъв сос ме чака...йами йами!


PANEM ET CIRCENSES


Тема Re: Здравейте:-)нови [re: Kostaaaa]  
Автор пиrифeя (новак)
Публикувано30.07.05 22:11



Уважаеми господинЕ КостадинЕ,вероятността аз да не зная българската граматика е малка ,повярвайте ми.....само ще вметна,че господина когото визирате,като говорещ в трето лице е спазил и граматическото време подходящо отразяващо прилежанието му към обществото на българите в чужбина....Но Костаааааааа,аз пак не ви се сърдя,ако искате някой урок по граматика,разчитайте на мен,че още в миналото ви писмо забелязах "туй-онуй",но ви оправдавам от сърце и няма да отваряме дума вече за граматиката българска,а по отношение на беседването,ако не ви е приятно не пишете в постинга ми,топете си соса ,а от мен -Добър апетит!



Тема Re: Здравейте:-)нови [re: пиrифeя]  
АвторKиpo (Нерегистриран)
Публикувано30.07.05 22:13



Кофти е навън, глей тая тема





Тема Re: Здравейте:-)нови [re: Kиpo]  
Автор пиrифeя (новак)
Публикувано30.07.05 22:45



Здравейте Киро,благодаря за линка,много съм впечатлена от жеста,който си си направил труда да засвидетелстваш към мен...Прочетох много внимателно написаното от всички вас,мисля си....какви хора стоят зад тези никове,нима вулгаризма е станал тяхна отличителна черта...но няма значение ,всеки сам избира модела си на поведение и според избора си, си самоотрежда място в сърцата на околните ,а защо не в по-широк аспект и общественото си местонахождение....та в тази връзка,всеки е това,което иска да бъде...Аз уважавам и твоят избор да ми предоставиш този така ценен линк,за което пак сърдечно ти благодаря:-)))Бъди здрав и усмихнат!



Тема Re: Здравейте:-)нови [re: Kиpo]  
Авторextrim (Нерегистриран)
Публикувано30.07.05 22:51



kefi6 me kak raskarva6 toia smotaniak kostaa xa-xa-xa.
naistina v 4ujbina sa nai dosadni zajadlivite vi6agi samo akal i prestruvki ot tia.
a ba4kattorite sasi mnogo gotini hora i nese zaiajdat po selski oba4e v toia forum gi njama mnogo.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.