Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:53 27.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Olele, Pigi!нови [re: Gia]  
Авторбykи (Нерегистриран)
Публикувано02.08.05 09:58



Гийке,аз такива красиви 4етки правя,да не кажат отново,4е сме ло6и,мия4и на 4инии и кенефи,предатели,нямаме право да гласуваме,но трябва да пла6таме здр. осигуровки в страна в която не живеем,мизерници,преструваме се,4е сме забравили бг езика,завистливи........Пък ти да ми разваля6 така идеята и хубавия замисъл.Тя ве4е осъзна,4е не се пи6е по комсомолски тук,хайде,прости и ,де!



Тема Re: Olele, Pigi!нови [re: бykи]  
Автор пиrифeя ((вече дух))
Публикувано02.08.05 10:22



Благодари ти за подкрепата една отчаяна "кокошка",бедна и търсеща помоща ти:-)



Тема Re: Olele, Pigi!нови [re: пиrифeя]  
Авторlubopiten (Нерегистриран)
Публикувано02.08.05 10:54



Ne,ne,ne...v nikoi sluchai kokoshka!Dobre zapochna v nachaloto,no nekorektno!!!V smisal:poiska da se zapoznaem,no tova se pravi po slednia nachin:parvo predstaviash sebe si i posle ochakvash vkluchvane.Nali znaesh:invite to be invited...OK-sega veche,kato duh moje da ni obiasnish koia beshe v predishnia jivot,kogato se sreshnahme za prav pat vav virtualnoto prostranstvo



Тема Re: Olele, Pigi!нови [re: lubopiten]  
Автор пиrифeя ((вече дух))
Публикувано02.08.05 11:34



Да,да,да...ясно,с право май съм започнала интуитивно "некоректно",макар че не определям поведението си като такова,но щом казваш....:-))) Та,по същество....за да бъда правилно разбрана:Не се интересувам от ничие ЕГН,семейно положение или верска принадлежност!Дадох информация за себе си и тя все още си стои представи си в моят първи постинг.Очакванията ми са за неангажиращи разговори по общи теми...нищо повече... Когато реша да правя картотека с лични данни,ще го оповестя официално по моя си" уникален" начин,след което очаквам форума да се затвори,поне...



Тема Re: Olele, Pigi!нови [re: пиrифeя]  
Авторlubopiten (Нерегистриран)
Публикувано02.08.05 11:43



E...odgovorite,koito poluchi biaha v "sinhron" s debutnia ti posting



Тема Re: Olele, Pigi!нови [re: lubopiten]  
Автор пиrифeя ((вече дух))
Публикувано02.08.05 13:09



Не намираш ли и "зрънце"промяна?Не ме разочароваи сега,аз толкова много се старах



Тема Re: Olele, Pigi!нови [re: пиrифeя]  
Авторlubopiten (Нерегистриран)
Публикувано02.08.05 13:56



OK,shte vaznagradia staranieto ti.Chustvam se otlichno,realiziran napalno,ne sajaliavam i za mig za izbora,koito napravih.V parvonachalnia etap na emigratziata ne beshe lesno,no znaesh:lesno e samo na masa... tezi "kofti" momenti otminavat i sled tova e hubavo.Navremeto varveshe laf:"Na zapad i darvetata sa po-zeleni". I e naistina taka.A otnosno obshtestvoto koi i kak te priema-tova zavisi ot samia teb i ot miastoto kadeto jiveesh.Az naprimer sam v Israel:tuk e kato v USA(paplach ot tzial sviat) niama nikakvo znachenie ot kade si.E haide feio,tova beshe lek bonus...a ako te sanuvam pak shte ti pisha otnovo.Badi zdrava i usmihnata...



Тема Re: Olele, Pigi!нови [re: lubopiten]  
Автор пиrифeя ((вече дух))
Публикувано02.08.05 15:13



Здравей,знаех си аз,че на сухо няма да останаПриятно ми е да се запозная с един реализирал се човек:-))))За масата е ясно,бива си я,но често не е лесно и там Знаеш ли,чета за първоначалните трудности и се сещам"след всяка гадост,идва радост",но вярно ли дърветата са маслено зелени към тъмносини там?Няма как да не са те приели теб местните,та ти си както виждам достатъчно убеден във всичко което правиш(даже аз те приех) Ще преживея,че съм втора след израелците,но пред алтернативата за по-задно място в списъка,направо съм си ОК Ах!!!!Бонус ли чета,в какво се изразява той,навярно във факта че те удостоявам с отговориКажи сега честно-кой на кого е длъжник.. Дали ще ме сънуваш,ще се разбере,но ако го сториш-моля те,не пак в онзи тунел,а букета не забравяй ,няма ли го , ще си НЕприетВсичко добро и много разкош в живота ти



Тема Re: Olele, Pigi!нови [re: пиrифeя]  
Авторlubopiten (Нерегистриран)
Публикувано02.08.05 16:08



Buketa e zadaljitelen atribut v etiketziata na vseki djentalmen a az sam siguren,che ti si po-krasiva ot,koeto i da e tzvete...(pone taka te vidiah v sania si) Interesno mi beshe,kakvo sabudi interesa ti kam Balgarite v chujbina?Moje bi nezbadnati mechti v BG?
A za darvetata naistina e fakt:vidiah gi za parvi pat v Germania(tam sreshnah i lubimata-po nastoiashtem sapruga i sega jiveem v IL).I znaeshli,kakvo me vazhiti tuk?Za 50g. ot pustinia sa napravili vpechatliavashti neshta...A tuk darvetata ne sa tolkova zeleni kakto v Germania naprimer,no parite sa predimno s takav tzviat.Saglasen sam,che ne vsichko e pari ,no jiveem 1 jivot i vseki se stremi da go izkara palnotzenno i maximalno dobre.Opita se trupa s godinite a tzenata se plashta s mladosta
Ot sartze ti jelaia hubavi sanishta...dano se vidime pak tam...



Тема Lupopiten kum Lupopitenнови [re: lubopiten]  
АвторLover (Нерегистриран)
Публикувано02.08.05 18:10



Zdravei Prijateljo !
Iskam da te popitam ti sled kato si bil i v Germany i sega v Izrael kade po ti dopada ,kade se chustvash po dobre i po-shtasliv ,zaschtoto az ziveja v Germany no imam shans da giveja iv Tel Aviv .
Shte bude li glupavo da zarega Germany i da otida v Izrael ti kakvo shte kagesh .
Mo ge li da se nameria svjastna rabota tam .
Az po prinzip sam Zabotehnik .
Chte ti bada blagodaren ako mi otgovorish .
Dano Pigifeja ne ti e zavarthjala glavata tvarde mnogo ,che tja e omajnica sladka :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.