Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:58 11.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема хотели във Варнанови  
АвторFlicka (Нерегистриран)
Публикувано18.07.05 18:24



Ако някой е отсядал в малки хотелчета в центъра и има координати, моля помагайте

Гледах Одеса и черно море, но базата ми изглежда доста зле за цената, която искат от чужденци...60 Евро за ***
Да не говорим, че избощо не им пука за резервации на групи (отстъпки) и тем подобни не може да се говори с тях...

Аз съм намерила 1 хотел- Максим- в Морската градина. Там имаше и друг- Сагона (ще опитам)

Търся други варианти....




Тема Re: хотели във Варнанови [re: Flicka]  
Автор eдинcтвeнa (непознат)
Публикувано19.07.05 01:44



Максим е на хубаво място между делфинариума и зоопарка. Хотела - не зная, но кафето е кофти - в приятна градина е, но нещо не е наред. Сагона е добре, ако не го бъркам, но мисля, че зная кой е - и той е в морската градина. Черно море - на пъпа на Варна, но е ужасен!!! Одесос - правиха ремонт преди няколко години - място - невероятно - на входа на морската градина, срещу фестивален и конгресен център - дават шоколадчета. Бих предложила - Капитол - до морската градина, близо до летен театър. Условията - отлични!! Хотела е много добър. За телефона трябва да се поровя, но кафето си го пия там - и то е отлично!!!
Питай, ако се сетиш за нещо друго.



Тема Re: хотели във Варнанови [re: eдинcтвeнa]  
АвторFlicka (Нерегистриран)
Публикувано19.07.05 11:30



Mерси много!

Ще проверя и в Капитол (намерих координати). Изглежда страхотно

Нещо ме наплаши за Максим Да знаеш нещо за ресторанта? Аз имам там резервация за едно "мероприятие", щото цяла Варна се оказа заета Щеше ми се гостите да отседнат там или наблизо, но стаите не стигат...

Наплашиха ме, че не било толкова близо до центъра. Аз нещо не мога да преценя- само на разходка съм ходила и не ми е правило впечатление. Но най-вече казват, че било опасно да се прибираш там през нощта. Морската била тъмна, ставали "нещастни случаи"... Ще се радвам да коментираш...Сагона и Русалка (май така се казваше) са други 2 вили там, та засега към тях се ориентирам...Ама нейсе...



Тема Re: хотели във Варнанови [re: Flicka]  
Автор eдинcтвeнa (непознат)
Публикувано19.07.05 12:43



Максим не е близко до центъра. Нощем морската не е за разходки. Аз не бих се разхождала сама, но с приятели - може. Пък и денем е по-красиво. тържествено обещавам да посетя ресторанта на Максим и ще ти пиша отново. Ако имате меню, казвай какво да поръчвам за да съм полезна напълно.

Хайде, най-късно утре ще съм готова с информацията.
Поздрави и целувки.



Тема Re: хотели във Варнанови [re: eдинcтвeнa]  
АвторFlicka (Нерегистриран)
Публикувано19.07.05 13:02



Ти ме разби Блазе ти, че си там...

Аз съм по шведските маси, мразя дългите заседявания...купон трябва да става! Ама без разни 'цър-пър' неща сигурно няма да минем + всички сезонни салати разбира се...Ах как огладнях като се замислих за шопски салатки ...



Тема Re: хотели във Варна [re: Flicka]  
Автор eдинcтвeнa (непознат)
Публикувано19.07.05 14:01



Абе и дългите засядания не са за изхвърляне.... ама зависи от компанията.

Така, преди малко разбрах, че довечера сме на гости, но най-тържествено обещавам утре да изям една шопска и нещо цър-пър в Максим в твоя чест. И ако не съм прекалила с ракийцата покрай салатката още утре вечер ще пиша.

Хайде... остани си със здраве...



Тема Re: хотели във Варнанови [re: eдинcтвeнa]  
АвторJP (Нерегистриран)
Публикувано19.07.05 14:27







Тема Re: хотели във Варнанови [re: Flicka]  
АвторБapбapeлa (Нерегистриран)
Публикувано19.07.05 20:58



ето ти още един сайт за хотели във Варна



в близост до Максим има още един ресторант само ' Градина ', също е близо и до к-кс Хоризонт...там има доста развлечения.....

изгледа от Максим към морето е супер..... на мен ми е на пътя за плажа...., но нощем не е много за разхождане в тази част на Морската градина...



Тема Re: хотели във Варнанови [re: Бapбapeлa]  
Автор eдинcтвeнa (непознат)
Публикувано21.07.05 01:45



Такаааа.....
Ресторант "Максим":

1. Изглед - ако си на крайна маса - виждаш морето - красиво е.
2. Обстановка -
2.1. Градина - зелено, зелено, зелено. Не сядай на масата под черницата , разхождат се 2-3 котарака, симпатични, само сервитьора от време на време ги подритва.
2.2. Има някаква зала срещу входа, която е ужасна - с плочки и ал.дограма, не сядай там.
- не се надявай на бели покривки
3. хигиена - носи си кърпички за столовете и масата - никой няма да ти ги избърше, а трябва.
4 обслужване - не много професионално, момче и момиче, момчето се опитва да бъде любезно, заслужава си 10-те % /поне на мен ми домъчня/
5. Музика - не я разбрах тая музика, някой май си прослушваше каквото му хрумне.
6. Кухня - слаба /знаех си аз/ - не, че няма да се наядеш.....
- шопска - /прежалих се на шопска без ракия/ - домати, краставици, 4 малки парченца печен пипер и стар лук, който открих съвсем накрая /1-2 парченца, случайно попаднали там/, сирене, без магданоз. Зеленчуците сега са вкусни - наслаждавай се.
6. Цени:
наливна бира 0.5 - 1.26 лв
кафе лаваца - 1.05 лв
пърж. картофи - 1.58 лв
пилешко филе 0.250 гр - 4.72 лв
кашкавалчета пане 0.250 гр - 3.99 лв

Каквото и да ти написах горе за 16 лв си се нахранват двама човека, какво повече искаме от хората.
Общ поглед - спокойно е, пък и морето си гледкаш, ако имаш късмет, алеята пред ресторанта е приятна. В дясно на ресторанчето има строеж - мразя ги тия строежи.... поне сега беше тихо.

На 200 метра ти е делфинариума - до него има добър ресторант. Предпочитам го.

Посока зоо-парка, отново много близко е Хоризонт, има приятно кафе върху една ливадка, с люлки, обърнати към морето - много добре, само се приготви за доста деца там.

Поисках брошурка за хотела - изглежда добре.Разполага с 2 двойни и 2 единични стаи, предполагам знаеш....

На мен ресторанта не ми хареса. Бих седнала с някого да се видя на раздумка или да ползвам тоалетната, но като ресторант - не. Искам обаче да спомена за една малка подробност - аз си падам леко лигла и изисквам качество.
НО ПОДЧЕРТАВАМ -
МЯСТОТО Е НЕВЕРОЯТНО - В МОРСКАТА ГРАДИНА СИ ВСЕ ПАК
ЩЕ СИ ИЗЯДЕШ ПОРЦИЯТА АКО НЕ СИ СУПЕР ИЗИСКВАЩ ГАСТРОНОМ
СПОКОЙНО Е

Не знам каква е цената в хотела, но ако е приемлива - става.

Питай, ако има още нещо, мога да си хапна още някъде, няма проблем.

Не зная какво е събитието ви, ако не е много претенциозно - бива и в Максим.

Хайде .... успех и не се притеснявай да питаш.



Тема Re: хотели във Варнанови [re: eдинcтвeнa]  
АвторFlicka (Нерегистриран)
Публикувано25.07.05 12:46



МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ!!!!

(На теб и на останалите с линковете- пуснах ги на компанията тук за допълнително инфо)

Аз се позагубих, понеже се заех с организации...Максим е вече "full"...Пък сега си давам сметка защо ми се пазариха за менЮто ..ама ще ги накарам да забъркат една нормална шопска, че иначе...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.