Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:00 16.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема за тая 'атака'  
АвторПeпa (Нерегистриран)
Публикувано10.07.05 22:37



Наскоро си ходих в България за една седмица само и се обърхах за тая нова партия 'Атака'.

На летището ме посрещна близка приятелка и като си седнахме после (с ракийка де), тя почна да ми обяснява за 'Атака' (те са нова партия дето е влязла в правителството след последните избори). Видяха ми се преродени фашисти...

Като си отидох да видя майка открих, че почти целия квартал е гласувал за Атака. В селото има много цигани. Българи и цигани от години се 'понасят', май както на повечето места, но сега се чудя дали дразгите помежду им ще се увеличат. Много от хората в селото - дали българи, дали цигани - са бедни. Като слушах българите как се оплакват от циганите и си оправдават гласуването за Атака ми се видя че тея от Атака манипулират бедните хора та ги насъствкат един срещу друг за да спечелят гласове...



Тема Re: ти от Марс ли падаш?!?нови [re: Пeпa]  
АвторБълrapин (Нерегистриран)
Публикувано11.07.05 02:00



Циганите грабят, убиват и тормозят ежедневно всеки българин.
Атака е естествен отговор,след като престъпленията им не се наказват т.е законите важат за българите, но не и за циганите!!!
Атака нямат нищо общо с фашизма, а са просто ПРО-българска партия, която се бори за спазване на законите.
АМа кво да ти обяснявам, явно си прекарала последните 2 месеца по магистралите във Франция, щом за пръв път чуваш ,че е имало избори и че имало Коалиция Атака.Такива малоумни като теб или не гласуват или си гласуват за БьеСьеПье. Или си туркиня, редовно пускаща глас за Дье ПьеСье?!?



Тема Тая Атака не енови [re: Пeпa]  
Авторнeнo (Нерегистриран)
Публикувано11.07.05 10:37



в правителството и едва ли самата тя има намерение да участва в него, нито пък тия дето ще го правят да я канят там. Относно манипулирането - отчетлива характеристика на политиката е да манипулираш. Въпроса е за какво, до колко и как. И дали ще се изпълни нещо от това заради , което си позволил да те манипулират. Засега още е рано да се каже не само за Атака, но иза всички други - просто днес е първия ден на НС.



Тема Re: ти от Марс ли падаш?!?нови [re: Бълrapин]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано11.07.05 12:19



а ти си от онези умници, които 15 години гласуваха за "най-малкото зло" и накрая все се оказваше, че избират най-голямото възможно. Бас ловя, че си бил дейно седесарче, после за Софиянски, накрая за царчето...след 1-2 години ще прибавиш и Волен към списъка :)



Тема Re: ти от Марс ли падаш?!?нови [re: Бълrapин]  
Авторjaime1 (Нерегистриран)
Публикувано12.07.05 05:09



Ti si tolkova naduhan i agresiven che niama nachin da ne si za ataka. Tuzno.



Тема Re: за тая 'атака'нови [re: Пeпa]  
Авторgfdr (Нерегистриран)
Публикувано12.07.05 09:09



Ne e zle da ima takava grupi4ka,koqto da "podgrqva opa6kata" na ostanalite v parlamenta,no ne i da imat vlast v rycete si,4e togava stava slojno.



Тема башка глава и 'Българина'нови [re: Бълrapин]  
АвторПeпa (Нерегистриран)
Публикувано12.07.05 11:15



Не знаех дали да се смея или да съжалявам тоя човек дето пише тука и 'българин' па се нарича. Явно сме на различни планети и с такова голямо разминаване, че едва ли някога ще населим един и същи свят, (без той да поработи върху себе си, де).

Ето тука примери от разминаването:

1. Той: 'явно си прекарала последните 2 месеца по магистралите във Франция' - НЕ - от 27 години съм навън, не във Франция. По магистралите си карам Тойотата.

2.Той, 'Такива малоумни като теб' - НЕ - говориш на лекторка в Западен университет

3. Той, 'Или си туркиня' - НЕ - пък и да бях, 'кво от това - няма да ме намали като човек, а и как добре си се чувствам за себе си.

Не съм в течение с Българската политика, не гласувам - не ме касае толкова. От това, че не касае 'ич не се срамувам - заинтересованст и обич към България си имам, но не се чувствам особено 'патриотична'... Нямам си ни най-малка идея кои са' БьеСьеПье' или па 'Дье ПьеСье....'

От този отговор на 'българина' ми стана потвърдено ясно как 'атака' е всъщност 'нациска' - параноята, омразата, агресивността....разминаването с действителността....

А съм убедена, че колкото и примери да давам на така самонаречения 'българин' за това как той се разминава с коя всъщност съм аз; или как всъщност са нещата от други гледни точки с - цигани, българи, турци, запада, изтока, мъже, жени, хомосексуалисти, терористи - там к'во ще да е - той все ще си намери начини да ме урине и заедно със действителност дето не му е част от съзнанието - всичко да положи на друга планета като Марс.

Даже и така набиващия се на око факт, че не само сме от една планета а и от една и съща страна - не помага! .

Това разминаване с 'българина' тука ми обяснява защо водача им бяга от публичен разговор/ диалог - изискват се качества за човешки взаимоотношения...

Благодаря за другите отговори тук



Тема Re: за тая 'атака'нови [re: Пeпa]  
Авторaнтиpoм (Нерегистриран)
Публикувано12.07.05 11:37



не повтаряй като папагал клеветите срещу "атака" ! Атака бърка досегашното статукво на 200 човека, нарекли се "политически елит" , богатеещи от политика, власт и продажба на българските интереси!!!

ето прочети за реакцийте на "милите роми" от кв. "Захарна фабрика" , които убиха професор Калоянов. ЗабележиІ- има убийство и то НЕ СЕ РАЗСЛЕДВА И НЯМА ЗАДЪРЖАНИ!!!!

................
По късния съботен репортаж на телевизия БТВ /като се има предвид коя е телевизията, надявам се да не се появят постинги за дискриминация и от нейна страна/, чух дословно следното:
"Ще кажа кои са убийците на професора, ако от полицията ми дадат сто евро" - каза пред камерите млад ухилен циганин.
"Вземете си портрета на проф. Калоянов и спете с него" - заяви на репортерката възстар циганин по повод въпроса не съжалява ли за убийството на професора.
"Мен това какво ме топли" - реплика казана по повод обяснението на репортерката, че телевизията е там, защото хората искат да знаят как е загинал проф. Калоянов.
Най-накрая наежен жител на гетото нареди на журналистите да се махат и предизвикателно заяви, че всички негови себеподобни били "роми" /ей туй е постижението на интеграторите, както изглежда, внушиха на циганите, че като кажат, че са роми и всичко ще им бъде простено/.
Честно казано, въпреки че не съм си правил илюзии по отношение на циганите и по-рано, бях потресен.
ТОВА СА ИЗРОДИ, каквито нито един друг етнос никога не е давал.
Този репортаж трябва да го видят навсякъде по света, за да могат всички народи да си направят съответните изводи.



Тема Re: МАФИЯТА В АТАКАнови [re: Пeпa]  
Авторв. CEГA (Нерегистриран)
Публикувано12.07.05 11:58







Тема Re: МАФИЯТА В АТАКАнови [re: в. CEГA]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано12.07.05 12:32



Тази статия казва всичко точно!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.