Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:14 07.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Францетата са номер едно простонови  
Автор BjarneStroustrup® (ив'л мадафакъ)
Публикувано29.06.05 12:41



http://fr.news.yahoo.com/050625/290/4h7bi.html

хахаха, направо ме кефят - толкова са се сковали - постват такива снимки белким някой там си каже - "ааа не ги щем тези тука в ЕС" хехехе!!!

но друго не може да се очаква от "х'европйска" с 60% вече коренно алжирско-мароканско население, иначе с толква цивилизовани европйски традиции...



Тема Re: Францетата са номер едно простонови [re: BjarneStroustrup®]  
Автор**** (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 16:15



lele male! Strahotna balgarka sa izbrali!
Podteksta shte reche, che tova sa balgarite ...Biagaite, che idat



Тема Re: Посмали, мангоууунови [re: BjarneStroustrup®]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано29.06.05 17:26



но друго не може да се очаква от "х'европйска" с 60% вече коренно алжирско-мароканско население, иначе с толква цивилизовани европйски традиции

Едва ли повече от 15%, но при тяхната раждаемост след 25 г май ще стигнат до 60%И да ти кажа ли - полага им се


PANEM ET CIRCENSES


Тема Re: Францетата са номер едно простонови [re: BjarneStroustrup®]  
Авторeeee (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 17:47



Добре,видял си го.Ами пусни им едно въzму6тение_опровержение по по6тата.Блъфирай,4е 6те ги съди6 zа невярна информация,т.е. неистина,т.е. лъжа.И им пусни снимки на млади красиви хора,с хубави национални носии,та да се пукнат от яд.



Тема Re: Францетата са номер едно простонови [re: BjarneStroustrup®]  
Автор errata (Berserk)
Публикувано29.06.05 17:58



Zhaboiadi - kvo drugo mozhe da ochakvash ot tiah;

Barem si podurzhat samochustvieto, che ne sa te s nai-tumnata populacia v evropa (marokoanci, alzhirci i drugi afrikanci naturaliankani po getata im)

"In umbra, igitur, pugnabimus"


Тема Re: Францетата са номер едно простонови [re: eeee]  
Автор BjarneStroustrup® (ив'л мадафакъ)
Публикувано29.06.05 17:59



Бъркаш, помили
на тези хора които са направили това нищо не може да им помогне вече.. те не го правят защото не знаят
Журналиста който е направил снимката е фаранцузин, той е бил тук, могъл е да снима каквото си поиска - но е снимал точно това и са показали точно това.

За съдене и дума не може да става - никой никаде не е казал че тази снимка показва какви са българите или пък че дава ясна представа за българите - не се ангажират с нищо такова, това си е просто някаква неразбираема за мен подраваческа натура на недорасли комплексари и ти си се объркал ако мислиш че аз искам да дори да се опитвам да ги убеждавам в каквото и да е или пък да "накарнявам" нарцисизма и педалското им самочувствие.

Истината е че нещата се трупат, едно по едно - един недорасал пикльо от франция, с педалски комплекс може и да не види това - но то е факт. Въпросният "Bogdan Cristel" вече има моета най искрено неуважение и заслужено презрение - а вярвам и вашето.
С такъв подход - ала "хихи, бати бъзика ся ша изтипосам тая снимка" не се прави нито серионза кариера нито каквото и да било.
А самия Bogdan Cristel вече е напът да забуксува в развитието на кариерата си!



Тема Re: Францетата са просто номер еднонови [re: BjarneStroustrup®]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано29.06.05 18:22



Малко примери (препоръчвам да не отваряте линк'овете с чаша питие в ръката)











etc...etc...peek in Google "french jokes"


PANEM ET CIRCENSES

Тема Re: Францетата са номер едно простонови [re: BjarneStroustrup®]  
Автор isis (новак)
Публикувано29.06.05 22:43



Вярно е, че сред французите има отчайващо тъпи индивиди, но не мисля, че като видят снимката ще си помислят че всички българи са цигани. Аз намирам снимката за оригинална, ако бях на мястото на фотографа също бих предложила нещо такова, отколкото някой млад и красив юноша, това е банално. Статията е написана много обективно и няма и думичка която да внушава неуважение към българите или към това което става в Бг. По новините в събота вечер, т.е. точно след изборите имаше кратък репортаж по ТФ1, в който се съобщаваха резултатите съвсем безпристрастно и без оплюване. За сравнение, допреди близо година във всички репортажи и предавания бяхме тотално очерняни, а това сега е голям напредък за френските медии.



Тема Re: Францетата са номер едно простонови [re: isis]  
Авторняkoя cи (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 00:46



Това е унизителна ирония, по-обидна от думите.
Ако имаше адекватен на снимката текст, можеше да се поиска обяснение - така просто нищо никой не е казал, но ...вижте ги какви са!



Тема Re: Францетата са номер едно простонови [re: BjarneStroustrup®]  
Автор Nirvana (?x?)
Публикувано30.06.05 00:51



Нали занеш, присмял се хърбав на щърбав.
Егаси глупостта са публикували...!

Аз като се сетя как почти половината Париж се състои от френски граждани с нейдентифициран колониален произход, дето връткат мазни очички и само се чудят коя чанта да откраднат в меTрото (аз моята си я опазих,де, нали съм от Бг, та съм наясно по темата), та само фасонът им е голям...

I 'm free! Be free!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.