Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:24 03.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Много хубаво в Българиянови  
АвторCaли (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 19:11



Отначало като пристигнах казвах истината като ме питаха за България-държавата е бедна,хората са бедни,няма икономика,няма развитие.Местните почваха да ме гледат с един полу-презрителен,полу-съжалителен поглед в стил "Боже,кой знае каква мизерия е там".И обикновенно казваха "Не се учудвам че си дошъл тука,ние сме супер държава,номер едно."С течение на времето на мен ми писна от това отношение и почнах да говоря друго макар и да знам как стоят наистина нещата.Вече като ме попитат как е в България отговарям с приказки от хиляда и една нощ "Много е добре,икономиката се развива,скоро и в Еврото ще влизаме,безработицата изчезва,заплатите растат,хората са доволни и щастливи."Знам че не е така ама ми писна от съжаления.



Тема Re: Много хубаво в Българиянови [re: Caли]  
Авторrd (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 20:31



sto da ne taka? istinata e che bg e v mnogo po dobro polozenie ot zapadna evropa. bg e vav vazhod a zapadna evropa v upadak. ima samo 2 nesta koito prechat v bg lipsata na rabotna sila i lipsata na kvalificirana rabotna sila. ako imashe nekva magija tukasnite hora ama otpredi 30 godini da se prenesat v bg...



Тема Re: Много хубаво в Българиянови [re: Caли]  
Автор^^ (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 20:40



Sredno prozenta na bezrabotiza v EU e 9.8, a v BG 10-11%. Osven tova mnogo strani ot EU biha se razdavli, ako imaha ikonomicheski rastej 4-5 %,( che i malko poveche) rastej godishno.
Yavno hich ne si v chas shto se otnasia do tova. Pak i kato gledam kavo pishesh, naistina si za sajalenie!



Тема Re: Сали, как можа?!?нови [re: rd]  
Авторбaли (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 20:43



Ей заради такива ни мислят за държава в третия свят и ни съжаляват.
Само че в БГ е много по-добре отк. беше преди 10 години, то кой да го знае, като сте прекалено заети да чистите кенефи на западняци и не сте се връщали отдавна?
Природа, кеф ти ски,кеф ти море, красиви жени...
Само с циганите не можем да се похвалим, но мен като ме пита за престъпността си казвам директно,че 90% е дело на мангали, което на всичкото отгоре е вярно!
Гордейте се със страната си и ще ви уважават-и вас, и страната ни.



Тема Re: Сали, как можа?!?нови [re: бaли]  
Автор^^ (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 20:53



Ne vijdash li kolko mu e IQ na choveka! Ne stiga tova, ami i negramoten na vsichkoto otgore!
A na tebe *bali* iskam da kaja, che ne vsichki balgari se zanimavat s tova, za koeto govorish (vapreki, che i v tova ne vijdam nishto chak tolkova losho - haresva im na horata - praviat go); az naprimer si idvam pone vednaj v godinata i vijdam, che v mnogo otnoshenia ne otstapvame na *zapadnia standart* . Za sajalenie prav si za prestapnostta, kakto i za che edin golyam prozent ot romite sa kriminalno proyaveni. Drugite sa mutrite!
Ne naprazno EU nastoyava za reforma v pravosadieto! Tribvat ni naistina dobri zakoni!!! Tova e reshenieto na problema!



Тема Re: Много хубаво в Българиянови [re: ^^]  
Авторmima (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 20:55



А ти тоя растеж как го видя и установи????чрез вестнитците ли ????Вяряай си ти на растежи и глупости/



Тема Re: Много хубаво в Българиянови [re: mima]  
Автор^^ (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 22:24



Figurira v doklada na EU! A te niama da go napishat, ako ne beshe viarno! Ne sadi za neshtata ot tvoita kambanaria!



Тема Re: Много хубаво в Българиянови [re: Caли]  
Авторushi (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 22:53



a az znaesh li kakvo kazvam "prirodata ni e dadena ot Bog, no xorata - ot diavola"



Тема Re: Много хубаво в Българиянови [re: Caли]  
Автор11 (Нерегистриран)
Публикувано01.07.05 00:13



a te ne chetat li vestnitzi?



Тема Няма какво да лъжеш...нови [re: Caли]  
АвторBaro (Нерегистриран)
Публикувано01.07.05 03:13



Казвай си истината докато наистина стане хубаво....може би след 20 -30 години. Аз на всички познати и колеги казвам каква помия и беднотия е в БГ. С много малки изключения, но на това се казва "на гол гъз чифте пищови"
Колкото пари да имат богаташите пак дишат смрадта по улиците на София и карат БМВтата по дупките.

А сега си избраха и БКПето да ги шиба отново. Як смях беше в работата с колегите след изборите. Но кво може да се очаква от Тъпи селяндури




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.