Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:26 26.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Какво мислите за путьовците в Брюксел ...нови  
Автор Catlover (минаващ)
Публикувано18.06.05 16:28



... и за провалите на преговорите за евро конституцията. Защо трябваше да се натягаме за ЕС, да изпълняваме условия, да спираме електроцентрали за да могат те да продават ток на турците (Белгия се вижда от космоса нощем, магистралите се осветени като ден нощем, пълни са с атомни електроцентрали), и какви ли още не дивотии да им изпълняваме, да се стигне до там, че да почне процедурата по подписването на присъединяването ни към ЕС, и сега да ни отлагат, за да замажат очите на техните избиратели, и защото те не могат да се разберат. Ебаси алчните копелета. Дори бедните новоприети от източна европа предложили да се откажат от част от бюджетите си, за да се стигне до споразумение. Показателни са и някои изказванията - "Европа е в дълбока криза, срам ме е, че бедните страни бяха готови на жертва в полза на богатите" или на Ширак -" Жертвата им контрастираше с егоизма на две или три богати държави. Позицията на тези по-бедни страни бе много впечатляваща и вълнуваща. Тя бе чудесен урок за утрешна Европа, но за жалост този урок не бе чут".

Дааа, абсолютни путьоФци, но иначе много ги бива да размахват пръст и да ни поучават. Само приказки, но ако трябва да се откажат от малка част от това което имат в излишък, май са готови на война да тръгнат. Ама не виждат че скоро китайците ще им ебат майката - нищо чудно скоро в Европа да се появят китайски коли, както някога плахо се появиха японските, а сега са навсякъде и не отстъпват по качество на европейските. Отвъд океана супермощ Америка - на изток - друга супер мощ - Китай и азиатските тигри, по средата Европа - сбор от държави от путьовци които не искат да си нарушават комфорта и искат да живеят изолирано както преди 20 години.

Цитатите са netinfo.bg





Тема Re: Какво мислите за путьовците в Брюксел ...нови [re: Catlover]  
Автор¤% (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 16:42



А ти преди да пишеш глупости задал ли си си слу4аино вьпроса защо не искат да се споразумеят? Да не мислиш 4е парите в тези европеиски фондове падат от небето та нали данакоплатците обокновенните работещи като мен и много други бьлгари в Западна Европа трябва да плащат за теб и други тартеи от Изто4на Европа.А слу4аино да си погледнал тези богати дьржави колко внасят в европеиския бюджет и колко полу4ават насреща.
Или не стига 4е ме ограбват в Бг сега и тук.Докога така питам аз.



Тема Re: Какво мислите за путьовците в Брюксел ...нови [re: ¤%]  
Автор Catlover (минаващ)
Публикувано18.06.05 17:02



Путьо, аз живея в Брюксел, на 300 метра от путьовците за които говоря. И само размера на данъците които плащам в чужбина със сигурност надвишава твоя бруто доход! А ти парвеню нещастно, кога стана циганин, кога ти почерня задника! Той работещия в западна Европа трябвало да плаща за "търтеите" от България, разби'ши! Парвеню, не се ли виждаш колко си жалък. Че ти от къде си дошъл бе, мършо! От Аляска! И сега лаеш срещу "търтеите" от Източна Европа - работещия в западна Европа - пази боже сляпо да прогледне!

Редактирано от Catlover на 18.06.05 17:04.



Тема Re: Ya, pa euroegoizamo bil mnoo zarazen be?!нови [re: Catlover]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано18.06.05 17:37



A ya si misleh, 4e sal taa drta kekimora ot na6 proizhod e gepila taa dementzia - da se prai 4eren dzadnik?! Skoro mi ple6tore6e su6tite telegentni umotvorenia edna na6enka odavna ve4e 6vetzarka. Brei kvi mizirabali na4i!? Posle se 4udim 6to se teka fal6ivo gruhti u rodnata ko4ina!? Pa to fal6imentprasetata sa nasekade! E za tva u begeto e mnoo opasno narodo da bogatee mai?! 6toto 4e si namaje i gazo pri bednio vaksadjia ako mu ne e po4ernel o6te. I posle moe go frli na tzetata su6tio toa beden 4ove4etz, a moe i da go srita za kef predi tva, ako mazaneto mu ne e gratis! Europeitzi sme, dokazale sme se odavna


Gu Tzo - ne6tavenio selski tzarvul

КВО Е ТВА?


Тема Re: Какво мислите за путьовците в Брюксел ...нови [re: Catlover]  
Автор Nirvana (?x?)
Публикувано18.06.05 17:39



По ТАЗИ тема си напълно прав!! Старият континент е обречен на икономическа смърт! Няма кво да се заблуждаваме - тая смърт засяга както Западна така и Източна Европа, барабар с бъдещите ЕС-членки. И който не го е видял до сега, е сляп!
Hа такива като нас остава само да реагираме възможно бързо на ситуацията и dа се изнасяме нанякъде - трябва да се реши само дали по на Изток или по на Запад от Европа, но пътища много. Някои от моите познати немци почнаха вече да се изнасят към Канада, САЩ и Тайланд. Мани, ше почнат да правят конкуренция на потенциалните бг-емигранти...


I 'm free! Be free!


Тема Re: Selianite nikoga nema izpadnat do tevaa smrt!нови [re: Nirvana]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано18.06.05 18:00



E za tva trebe ubavo selo da se izbere i da se otzeleva mazno i s rikia(selfmade)!!! I koi si e selianin, nema odeka se iznasa! Moe menka sal nekolko sela.
A u Europata i t.nar. razvit svet tva deka se slu4va e DEMORALIZATZIA I ZAGUBA NA MOTIVATZIA NAKUMTO RAZVITIE!!!!! E te tva go napraviha gadnite mangizi i tapatzite koito im se klaniat!!!!!
Nemtzite ne znam, oba4e ima ne malko 6vetzartzi koito oglejdat 4istite raioni na begeto i daje nekoi sa zabili koltzi ve4e!


Gu Tzo - Selenduri bez granitzi ltd.

КВО Е ТВА?


Тема Re: Какво мислите за путьовците в Брюксел ...нови [re: Nirvana]  
Автор Eдин_ (такъв)
Публикувано18.06.05 18:10



Ти, откак цъфна тука в клуба, раздаваш наляво и надясно визии -- все верни и непоклатими. Какво щяхме да правим без тебе ние, бетните духом. А поспри малко, глътни въздух А може и да се изнесеш, докато е време, че поглеж си изпуснала момента.

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.

Редактирано от Eдин_ на 18.06.05 18:11.



Тема Re: A 6to se otnasa do "tea u Bruxele"нови [re: Eдин_]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано18.06.05 18:24



moe spodelim, deka o6te me kefi Meglena Kuneva i smetam da slu6am nai-vnimatelno 6to 4e ni kaje Ona, na naze selianite! Mnoo bih iskal daje da si pogovorim s neia, ma ne znam koga idva nakude Geneve, da fanem da ya trsim?! Ako ima vreme da blijeme po edin sladoled do fontano?!
Pasito e malko gr4av suhar i vop6te ne moe mi se vpi6e u selskite vajdelenia. Nekak si mi e kato nai-kratkio vitz: "Evrein-minior"! Da be6e raztikval onia puak Ferhogen s trakter, a ne da mi se lengezi s tupio si tarabant! Ae




Gu Tzo - dela i sladoledi (selski tekvia)

КВО Е ТВА?


Тема Re: Какво мислите за путьовците в Брюксел ...нови [re: Eдин_]  
Автор Nirvana (?x?)
Публикувано18.06.05 18:25



Не се притеснявай! Аз вече виртуално съм си емигрирала в другия форум на американците - там са купонджии и не страдат болезнено от патриотизъм, национализъм и други тесно скроени истории, по е кеф! Другото изнасяне ше следва по-късно...

I 'm free! Be free!


Тема Re: тесно скроени историинови [re: Nirvana]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано18.06.05 18:43



Nirvano ma, kak pa go izmudri tva so tesnio kroej?!
Moite fpe4atlenia pa da ti kaem, ako te interesuva, sa 4e ba6 na tea u usa nai im e trudno sega?! Glave6kata imam u fpredvid! Tva deka go 4ete6 tuka e sal edno zruntze istina! U Europata sega vri i kipi nasekade! Trebe da opoznae6 dobre horata, ta da ti se otkrehne malko kartinkata! Tia dni mene ui4no mnoo me iznenada 6to mi re4e edin tuka6en kantonalen deputat (dulgogodi6en priatel!!!), koga go pitah 6to misli za frentzkio vot i znaat li te (tea tuka) kak emotzionalno ni sriva tva nas manenkite u kiupo!? Nai 4istosurde4no, bez da me gleda u o4ite(!!!), mi kaza: "Men li4no me e sram mnogo. Davam si smetka kakvo moje da vi e na vas i sujaliavam." Trogna me, ne mojeh da povervam! A az v godinite vinagi sum sporil s nego, daje sum go napadal za tva 4e e "lev". Kazah mu, 4e e ot golemo zna4enie duha na frantzuzite za bedna Europa. I mislia 4e toa put shvana za6to nikoga ne sum otgovarial ednozna4no po povod Eurosaiuzo i za6ti nikoga nema da se opredelim ka euro- ili antiglobotapanar.


Gu Tzo - malki selski otgovornosti, globalni super upravlenia

КВО Е ТВА?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.