Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:45 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Elate v Daniaнови  
Автор DreamNow (непознат )
Публикувано28.01.05 14:44



Ako obichate spokoen provincialen jivot bez exscesii i dori bez vyzmojnost za takiva, ako iskate da si imate mnogo deca bez da se pritesnjavate za bydeshteto im, ako ste naviti da bachkate vsjakakva rabota, ako njamate nishto protiv da si davate pone polovinata zaplata na dyrjavata vyv vid na danyci, ako ne vi e prekaleno skuchno da gledate raven i ednoobrazen landshaft, ako njamate nishto protiv da sreshtate mnogo turci, aziatci i vsjakakva podobna sgan, ako ne vi draznjat rusi, beli i izobshto bezcvetni hora i v syshtoto vreme estestveno ljubezni i uchtivi, koito nikoga njama da vi izmamjat ili zabijat noj v gyrba, ako ste gotovi da nauchite edin ot naj-trudnite za bylgarina ezici, ako obichate da vi vali dyjd pochti vseki den i da ne vidite isitinska zima ili istinsko ljato, ako ste izdryjlivi na grip i pnevmonija, ako obichate da karate kolelo, ako obichate hubava bira, surova riba i redbeef (surovo teleshko),ako obichate reda i njamate nishto protiv jivotyt vi da vyrvi po plan, ako iskate visok standart na jivot i da si pozvolite vsichki neshta, koito v Bylgaria ne mojete (s mnogo izkljuchenija razbira se:), ako ste gotovi da si hodite do Bulgaria vinagi kogato imate nujda ot kompetentna lekarska pomosht, ako njamate nishto protiv da jiveete v apartament ot Vtorata svetovna pod naem cjal jivot i da se kypete v ostyklena kabinka v kuhnjata i sled vsjako kypane da si navodnjavate apartamenta:), ako sve pak imate kysmet da jiveete v romantichna sobstvena kyshtichka ot prikazkite na Andersen ... elate v Dania za da gi izjiveete realno.



Тема Re: Elate v Daniaнови [re: DreamNow]  
Авторняkoя cи (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 15:10



Предполагам, че не си живял във Великобритания и Франция, за да видиш какво представлява множество от цветнокожи. Без расистки елемент - по данни на статистиката, в момента 13% от населението на Западна Европа са такива. Ако процесът продължава с този темп, след 2025 г. ще бъдат 37%.
За България какъв ще е процентът, след като напоследък се раждат 70-80% ромчета?



Тема Re: Elate v Daniaнови [re: няkoя cи]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано28.01.05 15:18



Е късно е вече да се опитваш да разделиш земята на кутийки. Ако преди няколко милиона години някой беше сложил една маймунка в една кутийка, а друга -- в друга и така нататък с цел да не си пречат -- сега нямаше да пишеш в клубовете, а щеше да висиш на някое дърво.

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.


Тема Re: Elate v Daniaнови [re: Eдин]  
Автор DreamNow (непознат )
Публикувано28.01.05 15:20



neshto ne stopljam za kvo mi govorish.Ja me svetni?



Тема Re: Elate v Daniaнови [re: DreamNow]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано28.01.05 15:22



Отговорих на "някоя си", а не на Вас.

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.

Редактирано от Eдин на 28.01.05 15:23.



Тема Re: Elate v Dania [re: няkoя cи]  
Автор DreamNow (непознат )
Публикувано28.01.05 15:22



privet kolejke.E az sym pisala za Dania taka kakto ja vijdam prez moite ochi. Znam za ciganite v BG. Te syshto bjaha edin ot osnovnite mi stimuli da ja napusna.Be... da sme jivi i zdravi... Btw ti kyde se podvizavash na tozi etap?



Тема Re: Elate v Dania [re: Eдин]  
Автор DreamNow (непознат )
Публикувано28.01.05 15:24



aa vjarno. Sorry



Тема Re: Elate v Dania [re: Eдин]  
Авторняkoя cи (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 15:24



Не вярваш ли в божествения произход на човека?
Честита нова сигнатура!
Може би греша, защото ти си граматикарят, но подлогът не се ли членува с пълен член?
Не се заяждам, де... Само питам



Тема Re: Elate v Dania [re: DreamNow]  
Авторняkoя cи (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 15:27



Не в Дания



Тема Re: Elate v Dania [re: няkoя cи]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано28.01.05 15:28



Не вярвам. Но дори и да приемем, че човекът има божествен произход, ако не обявим тъмнокожите за нечовеци, нищо не се променя.

Мерси!

Членува се, но аз точно за това не внимавам много, защото няма вероятност да се промени смисълът.

Само отговарям

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.

Редактирано от Eдин на 28.01.05 15:30.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.