Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:50 10.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Rajdane v Hollandнови  
Автор Michaela (непознат )
Публикувано09.05.05 10:32



Zdraveite,

Znam, 4e v tozi klub ima hora s mnogo opit, zatova iskam da vi popitam: Vyzmojno li e v Holland sam da izberesh na4ina po koito shte rajdash?

Blagodaria



Тема Re: Rajdane v Hollandнови [re: Michaela]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 10:37



Какво разбираш под начина?



Тема Re: Rajdane v Hollandнови [re: Michaela]  
Автор Michaela (непознат )
Публикувано09.05.05 11:04



Normalno rajdane ili Cezarovo se4enie...
Vid na upoikata/ako e Cezarovo/ i t.n...
:)))
Vyobshte, koito ima opit, molia neka spodeli



Тема Re: Rajdane v Hollandнови [re: Michaela]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано09.05.05 11:50



Възможно е, но е трудно. Трябва да бъдеш много настоятелна и да не им се връзваш на опитите да те убедят, че е най-добре да родиш вкъщи или в специален хотел, например. За вида упойка и за типа раждане пък трябва още по-настоятелна да бъдеш, направо нахална, без всякакви скрупули.

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.


Тема Re: Rajdane v Hollandнови [re: Michaela]  
Автор Amilia (Harry Potter)
Публикувано09.05.05 11:50



аз защо си мисля че в Холандия се ражда в дома идва една акушерка и те изражда
доколкото знам за болоница трябва да си платиш или ако имаш проблем с плода може да родиш в болница

Law makes everyone equal, but justice goes for the highest bidder
http://www.magicgate-bg.com


Тема da imam opitнови [re: Michaela]  
Авторedna (Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 11:57



Да аз имам опит в раждането в Холандия.
Щяха да ми убият здравото дете в резултат на тяхните прекрасни умения детето се отърва с белези за цял живот , но поне е жив което беше под въпрос.
Холандия е на първо място в Европа по смъртност на бебета по време на раждането дори нашата страна е по надолу в списъка - аз мога да обясня защо .
За какви упойки да говорим като холанките раждат вкъщи.
Ако не бях направила скандал сега щях да имам само едно малко гробче в Холандия а не дете .Два пъти спасих живота на собственото си дете в тяхната болница нямам думи за всичко което изживях -
Но да не занимавам форума ако искате ми пишете на е-майла ще дам повече информация.
desym@abv.bg



Тема Re: Rajdane v Hollandнови [re: Michaela]  
Автор Michaela (непознат )
Публикувано09.05.05 12:05



Zna4i togava shte imam strashen problem, zashtoto sym vsi4ko drugo, no ne i nahalna...
:((((



Тема Re: Rajdane v Holland [re: Michaela]  
Авторedna (Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 12:11



Не е нужно да си нахална.И аз не съм нахална, но когато става въпрос за моя живот и за живота на детето ми - повярвайте ми всички бариери падат.
Аз не бях нахална просто и им казах ,че постъпват нечовешки и се бях приготвила да отивам в друга болница или да пътуваме до първата белгийска такава .
Пишете ми на е-майла и се молете на бога да нямате усложнения-
Искам да подчертая ,че аз не съм вярваща , но доста се молих на бога в тукащните им болници.
Ако имате възможност си идете в България - нашите доктори не поемат такива рискове.
Тук просто има достатъчно деца а в нашата родина не е така и при нас се грижат за тях .
Аз още не съм се отказала от идеята да ги съдя просто чакам да мине време да се успокоя и ще действам.



Тема Re: Rajdane v Hollandнови [re: Michaela]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 16:14



За чичо Цезар - забрави, освен ако не ти е толкоз тясно дупето, че да им създаде повече проблеми от Цезаровото.
А и инак - отърси се от илюзиите си, но и не вярвай на всичко изписано тука.



Тема Re: Rajdane v Hollandнови [re: aз]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано09.05.05 16:21



В отговор на:

но и не вярвай на всичко изписано тука


... и особено на изписаното от автора на тези думи.

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.