Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:46 30.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Bulgarite v Israel i v Blizkia Iztokнови  
Авторpetia (Нерегистриран)
Публикувано01.05.05 12:29



Zdraveite, prosto 6te mi bade interesno da se svarja s niakoi koito popada v tova "kare"



Тема Re: Bulgarite v Israel i v Blizkia Iztokнови [re: petia]  
АвторViolina (Нерегистриран)
Публикувано01.05.05 14:05



Ti kude se namirash?



Тема Re: Bulgarite v Israel i v Blizkia Iztokнови [re: Violina]  
Авторpetia (Нерегистриран)
Публикувано01.05.05 15:37



V Israel, Violina. A ti?



Тема Re: Bulgarite v Israel i v Blizkia Iztokнови [re: petia]  
Автор DlVA JETA (model`s)
Публикувано01.05.05 18:28



в кой град в Израел?

по дрехите посрещат.


Тема Re: Bulgarite v Israel i v Blizkia Iztokнови [re: petia]  
АвторViolina (Нерегистриран)
Публикувано01.05.05 20:22



Az nikoga ne sum bila v Middle East, mnogo bih iskala da posetia Israel. Predstoi mi patuvane do Dubai i se chudia kak e tam, ako ima bulgari da spodeliat plz.



Тема Re: Bulgarite v Israel i v Blizkia Iztokнови [re: DlVA JETA]  
Авторpetia (Нерегистриран)
Публикувано02.05.05 11:14



Rishon Le Zion (do Tel Aviv)....za6to?



Тема Re: Bulgarite v Israel i v Blizkia Iztokнови [re: Violina]  
Авторpetia (Нерегистриран)
Публикувано02.05.05 11:16



I az ne sam bila v Dubai , tam sa predimno arabi , interesno e v sezona kogato praviat "Global Village" festivala prez liatoto....zavisi v koia 4ast 6te hodi6 , no sam 4uvala 4e e interesno i evtini sa hotelite, Israelci ne hodiat tam , vse pak e arabska darjava.



Тема Re: Bulgarite v Israel i v Blizkia Iztok [re: petia]  
Автор oня cъщия, 123 и т.н. (тъпо ухилен)
Публикувано02.05.05 12:54



Е, не е точно така - ходим и до Дубай, и до Емиратствата, да не говорим за Египет, Мароко, Тунис, Йордания, понякога и с израелските паспорти - все пак въртим бизнес с не малко арабски страни.

За хотелите в Дубай грешиш, скъпи са, поне свестните - но пък са суперлуксозни.

Относно българи в Израел има, разбира се - иди в петък или събота в българския ресторант "Витоша" в Яфо - я намериш израелец я не - пълно с българи, места няма. През седмицата е по спокойно.

Тук в клуба навремето пишеха един двама от Израел, ама отдавна не са се появявали...я мързел, я по интересни неща правят

I REFUSE TO BE A MEMBER OF A CLUB THAT ACCEPTS PEOPLE LIKE ME(ex-marxist ;-))


Тема Re: Bulgarite v Israel i v Blizkia Iztokнови [re: petia]  
АвторViolina (Нерегистриран)
Публикувано02.05.05 19:09



I az taka sum chuvala, che ne moje s israelski passport da hodish v UAE ili druga arabska durjava. Na men mi se iska da posetia niakoi strani v Middle East kato Lebanon, Israel, UAE. Za sledvashtia Velikden mnogo iskam da otida v Israel. Dano ne se nalaga da smeniam pak passport, zashtoto skoro si izvadih nov.



Тема Re: E, и чувала синови [re: Violina]  
Автор oня cъщия, 123 и т.н. (тъпо ухилен)
Публикувано04.05.05 00:18



И аз чух че Киркор Киркорян спечелил джак пота на лотото, ама се оказа че бил Гарабед Гарабедян, и не спечелил от лотото, а го сгазил камион

Да ти кажа нещо по полезно - ако посетиш Израел (и имаш израелска виза в паспорта), смени си паспорта след това преди да посетиш някоя от по изперкалите арабски държави, за да си спестиш евентуалните неприятности.

А ако искаш да посещаваш Израел, направи го през есента или зимата, иначе ще ти е...горещичко, ама доста, и ще ни намразиш готината страна само заради климата

I REFUSE TO BE A MEMBER OF A CLUB THAT ACCEPTS PEOPLE LIKE ME(ex-marxist ;-))



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.