Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:18 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Bulgarite v Israel i v Blizkia Iztokнови [re: taririram]  
Авторlubopiten (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 13:30



Az sam v Jerusalem,imah predvid kato rabota...i t.n.Kade pishesh ti?V koi forum?



Тема Re: Bulgarite v Israel i v Blizkia Iztokнови [re: lubopiten]  
Автортapиpиpaм (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 14:07



В Ide.li Там условието е да се пише на кирилица, но сайта изцяло е направен много професионално.
То в Ерусалим няма много българи, ти как стигна до там?



Тема Re: Bulgarite v Israel i v Blizkia Iztokнови [re: тapиpиpaм]  
Авторlubopiten (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 14:35



tova e mnogo darven sait!Navremeto i az pisah tam....postingite mi oshte stoiat...ima no ne chak tolkova mnogo.Az patuvam na avtostopminah sluchaino-haresa mi i se zadarjah...



Тема Re: Bulgarite v Israel i v Blizkia Iztokнови [re: lubopiten]  
Автортapиpиpaм (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 15:53



Всеки с мнението си... Аз изпратих няколко статии за Израел и се радвам, че имам трибуна Мисля, че съм виждала постингите ти "Има ли българи в Ерусалим"
Поздрави на златния град. При вас времето е по-поносимо, но на мен ми беше трудно да си представя как ще живея там, Тел Авив повече ми допадна като място за живеене, а и незнам защо ми напомня малко София. Но Ерусалим няма равна, за там пътувам на екскурзии
Чао за сега



Тема Re: Bulgarite v Israel i v Blizkia Iztokнови [re: тapиpиpaм]  
Авторlubopiten (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 17:43



Ti da ne si Son4eto?(v Ide li)Da jerusalem e super...Makar che za men veche ne e chak...znaesh,kakvoto imashe da se vidi se vidiai to ne samo po vednaj...Az lichno haresvam Ako,Hifa...plaja v Ashdod.V Tel Aviv Alenby,operata i kafetata naokolo,tzentr.plaj no vecher,kogato ne e palen s hora...No taka e:vseki si ima mnenie.



Тема Re: Bulgarite v Israel i v Blizkia Iztokнови [re: lubopiten]  
Автортapиpиpaм (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 19:41



Разкри ме
В Ако и в Ашдод не съм била, даже не знаех, че има какво да се види в Ашдод
Най-хубавото, което може да се прави в тази страна е екскурзиите, а не ми остава време - хавал!



Тема Re: Добре че си призна без бойнови [re: тapиpиpaм]  
Автор oня cъщия, 123 и т.н. (тъпо ухилен)
Публикувано21.07.05 23:23



че ти си Сончето от Иде.ли. Видях там че ти липсва таратора, та имам подарък за теб -

Темата е дългичка, но се струва да се прочете, поне в 4-5 поста има точно описание на процедурата за киселото мляко и за "сух таратор" (гвинат мериха, сирене за мазане, не твърдо сирене)
И аз обичам кисело мляко и си заквасвам сам, става по хубаво от готовото на Даноне, и около 4 пъти по евтино. Опитвал съм с няколко продукта, най добре е йогурт "БИО" 3% на Щраус и обикновенно прясно мляко 3% в найлонови кесийки (не устойчивото "халав амид" в картоните).
Предполагам че знаеш какво е "шамир" (нещо като българския копър), а и пробвай да добавиш в таратора и "на'ана" (ментов джоджум), става интересно.
Бе' теавон.

I REFUSE TO BE A MEMBER OF A CLUB THAT ACCEPTS PEOPLE LIKE ME(ex-marxist ;-))

Тема Re: Добре че си призна без бойнови [re: oня cъщия, 123 и т.н]  
Авторlubopiten (Нерегистриран)
Публикувано22.07.05 08:25



O...neshama....baruha ba!Kade izchezna be chovek...nikakav te niama v neta stiga s tia trapezi sedni malko na komputaraLehaim.Retzeptata za mliakoto e dobra!Az si go pravia tochno po sashtia nachin(spomniam si maika mi navremeto zakvasvashe mliako taka):probvah i stana.Tova s nanata me zaintriguva:shte go probvam. E,do novi sreshti v neta priateli....



Тема Re: Bulgarite v Israel i v Blizkia Iztokнови [re: тapиpиpaм]  
Авторlubopiten (Нерегистриран)
Публикувано22.07.05 08:34



Nali znaesh:malak e sveta....ako si ot Sofia moje i da se poznavame...
Bemet, haval meod im iesh lah zman-kidai A ako iskash moje da organizirame savmestna ekskurzia:iesh auto,iesh heshek...nu kadima!.Shte ti dam lichen E-Mail: nahalen69@yahoo.com
(tamid iesh zman )



Тема Re: Добре че си призна без бойнови [re: oня cъщия, 123 и т.н]  
Автортapиpиpaм (Нерегистриран)
Публикувано22.07.05 10:48



Аз ползвам някакъв йогурт "шел па'ам", назнам на коя фирма - за сух таратор, не е достатъчно кисело, но си струва
А заквасване не съм пробвала, така че мерси за съвета




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.