Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:28 29.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема женени за чужденцинови  
АвторПeпa (Нерегистриран)
Публикувано14.04.05 20:16



Как се чуствате?

Предполгам то си зависи от двойка до двойка, но аз се чудя дали има някои сходни трудности. Аз изкарах десетина годишен брак с англичанин, но все ми беше едно такова самотно... а иначе човека бе свестен. Майка ми даже затова щото го оставих ме се беше разсърдила и не ми говори сума си време. Опитвах се много да свикна - но не можах...



Тема Re: женени за чужденцинови [re: Пeпa]  
АвторTedi (Нерегистриран)
Публикувано14.04.05 20:26



Oh, aide stiga s tia prvovokacii.



Тема Re: женени за чужденцинови [re: Пeпa]  
АвторMarи (Нерегистриран)
Публикувано14.04.05 20:27



Хвани си българче от село да ти е по-лесно и не толкова самотно.



Тема Re: женени за чужденцинови [re: Tedi]  
Авторpepa (Нерегистриран)
Публикувано14.04.05 20:45



Що провокации бе? Не. Може би така звучи, но съм откровена. Това си е дилема за мене.



Тема Re: женени за чужденцинови [re: Пeпa]  
Автор~~~ (Нерегистриран)
Публикувано14.04.05 20:47



Да, особено на празниците. Усмихва се на мартеничката, но не влага никъкъв смисъл, няма емоция. А пред православна църква се мръщи. И той се опитва да ми налага неговите обичаи и нрави, естествено. И когато реша да се опълча, става железен...невъзможно...изчезва прословутата им толерантност. Тази толерантност, която ме кефеше в началото....Май е по-скоро маска.... Муси се като запаля. Трябвада се пуши тайно. Като в ученическите години. А пък да се напиеш...абсурд. Значително по-сдържан. На събирания да се веселя - много внимателно. Седиш си като кукувица, усмихваш се примерно... Абе трябва да се пази поведение. Но пък отношенията са цивилизовани. проявява разбиране, или си дава вид. Изключително грижовен, вследствие от възпитание, култура. Различно е.



Тема Re: женени за чужденцинови [re: ~~~]  
Авторняkoя cи (Нерегистриран)
Публикувано14.04.05 20:57



Гледала ли си руския филм Интердевочка/Интердевушка, сори не съм много добре с този език.



Тема Re: женени за чужденцинови [re: ~~~]  
Автор absinth (ajde nazdrave)
Публикувано14.04.05 21:03



Прави повече секс с него! чувала съм, че помага! Стопява айсберга!

Easy going


Тема Re: женени за чужденцинови [re: absinth]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано14.04.05 21:04



Абе ти някога почиваш ли си, като ръсиш глупости?!

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.


Тема Re: женени за чужденцинови [re: ~~~]  
Авторпeпa (Нерегистриран)
Публикувано14.04.05 21:05



О---о! точно!
Да ти кажа докато на мен ми случваха тия работи (напр. 'толерантност' дето е един - не ВЪЗдържание - а направо ДЪРЖАНИЕ на неодобрение!) просто нямаше с кои да ги споделя. Стигна се до положение дето хем се чуствах виновна, хем самотна.

И всичко дето казваш - това да се веселиш на събрания! Спомням си един път дето за малко се усмелих...отряза ме 'сдържано'.

А когато беше в БГ и се веселихме по нашенски - той си траеше, даже мисля че му харесваше - само да не правех същото в Англия...



Тема Re: женени за чужденцинови [re: Eдин]  
Автор absinth (ajde nazdrave)
Публикувано14.04.05 21:07



Да, в момента ям фастъци и се разтоварвам с смешки....

Easy going



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.