Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:06 27.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Договор от Bosstrans. Ами сега????????нови  
Автормapинa (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 15:55



Здравейте,
Кандидатствах за работа в Дубай чрез фирма Bosstrans. Подадох си документите в офиса им в Благоевград. Там представител им е бивша стюардеса.
Аз бях на интервю на 17/04 заедно с приятелката ми. за съжаление нея не я одобриха, а аз подписах договор за работа в duty free shop.
Заплатата, която ми предложиха е 700 евро, като имам осигурена напълно обзаведена квартира, храна, трансопрт, униформа и всичките там осигуровки и застраховки, самолетен билет и виза.
сега ми предстоят медицински изследвания тук, като разходите трябва да си поема сама. това нормално ли е? защо да си правя изследвания тук, като в дубай няма да ги признаят и трябва да ми правят нови за сметка на работодателя?
има ли нещо съмнително в цялата история. досега бях напълно сигурна във фирмата. момичето,което ми прие документите, беше изключително мило и ми помогна много с решаването на теста/ правихме го заедно няколко пъти, за да сме сигурни, че няма да стане фал/. Направи ми цялостна подготовка за интервюто.Импровизирахме нееднократно.
След прочетените в този и други форуми противоречиви мнения се обърках. дали не съм им се предоверила? ако някой има личен опит ще съм му благодарна да го сподели тук.
поздрави



Тема Re: Договор от Bosstrans. Ами сега???????? [re: мapинa]  
Авторkiki (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 16:38



Zdravei,
Iavno ne si chela dogovora ili sa te omotali mnogo!
Zaplatata e kam 500 dolara koito edva stigat da se izhranish.v kvartirata niama klimatik i si ia delish s oste 7 choveka.
Tia sa mn golemi moshennici!
Ne se laji!
A za parite za izsledvania samo vi obirat parite rabotodatelia si poema vsichko viarvaite mi az sum dosta dobre zapoznata!



Тема Re: Договор от Bosstrans. Ами сега????????нови [re: kiki]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 17:08



А такса за документите,които си попълвала взеха ли ти?Щото обикновено вземат.По принцип вси4ки са мошеници,така 4е внимаваи да не те изработят.Успех в Дубай



Тема Re: Договор от Bosstrans. Ами сега????????нови [re: мapинa]  
Авторnina (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 20:25



ей,
и аз съм от благоевград. в дубай съм от около година. не слушай глупости от озлобени хора,които просто не са одобрени и сега си го изкарват тук.
няма начин да няма климатик с rest house, където живеете.
ние сме 2 момичета в апартамент с 2 спални, кухня,хол и 2 бани.
за изследванията не се притеснявай. това е по-добре за теб. работодателите искат да са сигурни, че няма да ни доведат дотук и после да се окаже,че имаме хепатит, сифилис или не дай боже, Спин.
на договора,който си подписала,заплатата е упомената много точно.
няма начин да е лъжа.
имала си късмет,че посредничката ти е била готина.
аз подавах документи в софия, никой не се занимава да ми прави теста няколко пъти или да ми обясни какви въпроси е възможно да задават на интервюто.
свършиха си работата по чиновнически и ме оставиха да се оправям.
разкарването до софия ми излезе не евтино,но тогава нямаше офис в благоевград.
сега очаквам братовчедка ми от петрич,която е подписала договор за duty free na 19/04.
заминават на 2/06.
и братовчедка ми е много доволна от съдействието на посредничката в благоевград.
собственика на босстранс е голям нервак и само за пари мисли.
на последното интервю е крещял на посредничките и много от кандидатките.
но фирмата си е редовна. можеш да провериш в нета че са лицензирани.
ако идваш скоро,остави координати.
мога да те свържа с братовчедка ми, пак и да ти дам някои съвети.
тук ще ти хареса.не се стягай.
успех



Тема Re: Договор от Bosstrans. Ами сега????????нови [re: nina]  
АвторDesi (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 21:32



Vij po princip moje i da stane,no ne viarvam mnogo na tia ot boss trans.Ako isash moga da ti dam telefon i kontakti na hora koito ste ti kajat istinata.Zaplata ot 500 dolara za Dubai Duty Free e mn malka i pochti nistojna jiviala sum 12 godini v Dubai i sega sum v Italia,poznavam lichno mnogo dobre Boiko Iordanov i mn dobre znam kakvo pravi.
Edin savet:poslushai sarceto si!ako go iskash deistvai ako imash i nai-malko samnenie zabravi!
Ne e tolkova rozovo kolkoto kazvat niakoi.



Тема Re: Договор от Bosstrans. Ами сега????????нови [re: Desi]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 22:58



za galost i az mnogo dobre poznavam bojko jordanov bogdanov.tozi chovek misli samo za pari.i az sam bila 5 godini v dubai,do 2001,ti koga si tragna.daj njakakav mail za vrazka



Тема Re: Договор от Bosstrans. Ами сега????????нови [re: eli]  
АвторDesi (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 23:29



d_mireva@abv.bg
ami az si tragnah minalata godina!
Dano po-malko hora mu se varjat na toia tapanar!



Тема Re: Договор от Bosstrans. Ами сега????????нови [re: nina]  
АвторTina (Нерегистриран)
Публикувано28.04.05 01:17



Ти какво работиш там ако не е тайна? Стюардеса ли си? Очудват ме условията, които са предоставили за 2 момичета - 2 спални с 2 бани.



Тема Re: Договор от Bosstrans. Ами сега????????нови [re: Tina]  
Авторdesi (Нерегистриран)
Публикувано28.04.05 11:10



da, bjah stuardesa.accomodations sa super



Тема Re: Договор от Bosstrans. Ами сега????????нови [re: desi]  
АвторVania (Нерегистриран)
Публикувано28.04.05 12:34



E ako si bila stuardesa e drugo nesto govorim za savsem razichni nesta.
No za ostanalite raboti e super skapano.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.