Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:13 30.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Депресия  
Авторфaбиaн (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 18:26



Притеснения.Страхове.Надежди.Чакане на виза.Апатия.
Случвало ли ви се е да ви нападне депресия в чужбина докато чакате виза и как се справяте с нея?
Аз се справям никак.Стоя си апатично и депресарски си чакам резултата.Не мога да се усмихна.Нищо не може да ме зарадва.Изнервям се.Агресирам се.После пак се депресирам.Не смея дори да си позволя надежди за добър резултат защотото ако се настроя така после ще боли повече ако не е добър.Полуживот.Вегетация.Писна ми.



Тема Re: Депресиянови [re: фaбиaн]  
АвторKopинa (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 18:35



А в България имал ли подобни 4уства?
Аз например бях така там, без да вакам виза, така 4е зависи какво искаШ и къде искаШ да си.



Тема Re: Депресиянови [re: фaбиaн]  
Авторняkoя cи (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 18:44



Фабиан по Е. Кестнер? Много екзистенциално... и архаично като атмосфера...
Кофти, че си в чужбина. Очакването у дома по се ядва. Ами, ще чакаш какво друго ще правиш. Ако не си позволяваш дори надежда - защо стоиш?Предполагам, че няма да е още много дълго. В края на краищата - дори и да се върнеш/не ти го пожелавам/, животът не приключва с това.Абе, каквото и да ти кажа ще е тъпо, стискам ти палци и кураж!



Тема ANTIDEPRECIA!нови [re: фaбиaн]  
Автор Castilla (y Leon)
Публикувано14.04.05 03:39



Ako moje s neshto da ti pomogne...
Misli pozitivno... che shtom si uspql da stignesh dotuk, kakvoto i da ti se sluchi , shte ozeleesh!
Che sme silno, zakaleno pleme, i nqma da se predadem pred otkaza na edna shibana viza!
Che osven taq strana, ima i mnogo drugi po sveta!
Che ti si ti,
koeto znachi... edinstven i nepovtorim v Universuma, imash tovqta zadacha i shte q izpulnish!

GORE GLAVATA! NIE SME BULGARI!
SILNO I BORBENO PLEME!!!

"Koito ima zashto da jivee, moje da ponese vsichko kak"


Тема Re: Депресиянови [re: фaбиaн]  
АвторБили (Нерегистриран)
Публикувано14.04.05 19:08



ми то е щото сега точно живееш в 'лимбо' - не знаеш как да гледаш напред, как да планираш неща щото не знаеш със сигурност къде ще си в бъдеще. Само искам да ти кажа че има и други такива моменти в живота - не само както сега е за теб. Не е лесно - но ще мине. Да не си в Англия? Питам, щото знам че тук много може да въртят така...Авсичко хубаво и незабрявай че си жив и здрав и че това е най-важното всъщност...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.