Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:09 17.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Форумите са огледало на България..:((  
Автор absinth (ajde nazdrave)
Публикувано09.04.05 21:34



Ето, вижте се сега! Това е нашата мила родина! Простотия до шия! Изказва се едно мнение, следват десет псувни, няма нормален разговор!Форумите не лъжат! Те са огледалото на българската душа!

На който му харесва, да си се оглежда в огледалото, аз предпочитам само да го наблюдавам от страни. Това ми стига!

Easy going


Тема Re: Форумите са огледало на България..:((нови [re: absinth]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано09.04.05 21:41



Take it eaZy, hun


PANEM ET CIRCENSES


Тема Re: Форумите са огледало на България..:((нови [re: Kostaaaa]  
АвторLucky (Нерегистриран)
Публикувано09.04.05 21:46



Haide bez evtini amerikanizmi!
Mnogo e prava momata!!
Keep going, baby!



Тема Re: Форумите са огледало на България..:((нови [re: Lucky]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано09.04.05 22:10



Haide bez evtini amerikanizmi!

толкуз ми и нивоту на 'мириканския ба, с'а ти к'о съ пра'йш на 'тилигентин с латиницате, Ъ?


PANEM ET CIRCENSES


Тема Re: Форумите са огледало на България..:((нови [re: absinth]  
АвторДивaчkaтa (Нерегистриран)
Публикувано09.04.05 22:12



права си- така е. най-странното е че българи който са извън България от доста време не са се отказали от този манталитет.

като напиша в някой постинг че не ми харесва накъде върви България и как се развиват нещата, че не ми харесва поколението което расте , че простотията придобива небивали размери , все се намира кой да ми навре в очите че в цял свят всички държави който са преминали през преходен период е било така и това било нещо нормално. да , но за мен не е така.


не е необходимо човек да е извън България за да вижда и недволства от простотията тук .



Тема Re:нови [re: absinth]  
Автор Mr.N ()
Публикувано09.04.05 23:16



Естествено е да е така-всяко стадо си има мърша,това го има навсякъде по света. Но постави се и на мястото на повечето пишещи тук- появи се някой простак дето само целта му е да дразни хората-като тоя простак Манекена като най-пресен пример- и какво очакваш от хората-да му говорят нежно? Повечето хора тук във форума обичат държавата си и не обичат когато някой започне да нарича черното бяло ( или с други думи - да говори за положението в Бг така,сякаш говори за някоя добре развита страна,дето всичко е наред ).
Вместо да седиш отстрани,включвай се в дискусийте и помагай да се спазва добрия тон,като спориш или дискутираш с хората темите със спокоен тон,нека да видят че не се дразниш от това че те се псуват например във темата, а отговаряй им прилично и оже би и те да сменят тона си.

P.S. Но все пак не забравяй че всичко си има граници. Има някой пишещи тук които могат да те изкарат извън кожата ти. Аз също понякога ми писва от простаци тук,които говорят колко добре било в Бг и как добре си живеели хората. какво му е добрето,ако си честен човек и разчиташ само на заплатата си от това което работи човек ( ако въобще има работа ) ? Дядо ми-бог да го прости, умря човека беден-колкото и да помагахме оттук, какво да помогнеш на 90 год. човек? Борил се е целия си живот да направи нещо за държавата-той бе учител-да възпита и изучи добри специалисти,които да допринесат с нещо за държавата, а какво стана в деиствителност? дадоха му една мизерна пенсия дето дори не искам да я споменавам тук, и какво да направи с нея? С честен труд в България никой не може да живее добре. Аз искам да го видя този дето ще ми каже че с честен труд може да живее добре там,да си храни семейството,да излиза на ресторант,да ходи уикендите извън града за ден-два на почивка. Няма такъв,или ако има,то те са сигурно 0,0000001 % от населението. Затова човек се ядосва и понякога дискусиите тук се превръщат в малко по-груб сценарий. Хайде да приключвам,че и аз сега взех да се ядосвам нещо, ще ида да си отворя една бира,че малко да ми мине. Хайде със здраве ( и наздраве )

Редактирано от Mr.N на 09.04.05 23:32.



Тема Форумите са разтуха от живота ;)нови [re: absinth]  
Автор chinchilla (гризана)
Публикувано10.04.05 00:44



Ти пък. Веднага направи отрицателно обобщение...като типичен българин. ;)
Макар и да са доста безмислено занимание, все пак форумите са отдушник на емоции. За това и същността на мнението, което оспорваш, не е важно. Обикновено то даже не се чете. Важно е да се влезе в конфронтация. Така освобождават хората отрицателната си енергия.

И така. Нека гледаме от положителната страна на нещата...форума е психотерапия за едни, за други място за изява, трети намират подкрепа за начинанията си - полезни или и скрито целеви...а за някои форума е място за забавно убиване на време.

Със здраве, форумци...

Редактирано от chinchilla на 10.04.05 00:46.



Тема Re:нови [re: Mr.N]  
Автор Poline (аз)
Публикувано10.04.05 00:52



Аз пък мисля,че тези ,който пишат подобни /глупави /постинги са хора намиращи се в чужбина...Моето наблюдение е,че има доста надод,който е заминал нанякъде "за да види как е"."Кошницата му с илюзии" е пълна догоре и като се срещне с трудностите се озлобява...А същевременно няма очи да каже на близките си как живее и защо се е върнал.Ако види някой маааалко по успял смята,че той лъже.



Тема да...нови [re: chinchilla]  
Автор DreamNow (videnie)
Публикувано10.04.05 11:51



и освен това, наред с всички простотии, без които не може, се пускат и интересни постинги, идеи, помощни линкове... изобщо човек тук може да се информира за почти всичко.
А това, че е огледало на българина е повече от ясно. И в БГ, и в чужбина, съответно и по форумите има стойностни българи и българи-обратното на стойностни.... Чужбина не променя или почти не променя емигрантите. Само дето им отваря очите за неща, за които в БГ няма как да научиш. А и да чуеш е едно, а да го пробваш - друго.
Нека всеки да си ползва форума за каквото си има нужда... Хубавото е, че тук всеки може да се изкаже и всичко е позволено. А недоволните от някои мнения... просто да не ги четат... или да се научат да ги приемат по-отворено. Не знае дали един ден животът няма да обърне мнението ни за нещата на 180 градуса. В крайна сметка за всички изказани мнения тук си има причина и са обособени от нечии личен опит. Затова е хубаво да се споделят без да е нужно да се генерализира и правят глобални изводи.
Нека бъдем малко по OPEN MINDED за да бъде по-пълноценно общуването ни



Тема Re: Форумите са огледало на България..:((нови [re: absinth]  
Автор dimiana (dim, pushek)
Публикувано10.04.05 12:04



Ia se razhodi v Yahoo i Hotmail chat i pak se izkazvai nepodgotvena
dim

не казвай от тая вода няма да пия, защото в нея ще се удавиш



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.