Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:46 30.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема За българите в чужбинанови  
АвторMAHEKEH (Нерегистриран)
Публикувано26.03.05 13:55



Българите,които са напуснали страната не са ли просто едни неудачници и непрокопсаници.Повечето си тръгват зарди това,че немогат да се реализират а дори и да могат просто емигрират защото препочитат да мият чинии,да разхождат кучета,да мият улици и паркове,гледат осрани бабички и старци заради заплатат която е в пъти по голяма от средната за България.
И може би ще почнете да се оправдавате с това,че иконимческото моложение е лошо и е невъзможно да се реализирате в родината.А как си обеснявате факта,че в Софиа по улиците движат повече скъпи Мерцедеси и БМВ-та отколкото в Берлин(столицата на държавата производител на автомобилите).

Е явно хората могат и имат а вие просто неиската та дори и неможете и ви мързи.За това ходете да ставате парцали по Испаниа,Италия и САЩ-нали е по лесно!!!!



Тема Абе манекенчонови [re: MAHEKEH]  
Автор Mr.N ()
Публикувано26.03.05 14:13



То и прякора ти един такъв-навява ме на едни мисли,ама не са за споменаване тук. Що не си мълчиш,ами си тръгнал да се навираш там където не ти е работа? Я марш в кочинката

Aim high and roam free


Тема Re: За Мерцедесите и БМВтатанови [re: MAHEKEH]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано26.03.05 14:17



Прав си - хората ходят на работа, получават заплати, отделят от тях някой грош и си събират за Мерцедес...

Или си въртят някой бизнес който отговаря на всичките законни изисквания в БГ, плащат си таксите и данъците и от печалбата пак спестяват за кола.

Не мога да си представя нито за секунда че това са наркодилъри, силови групировки или хора с неясно появили се капитали - нали всеки съмнителен е бил разследван и дал пълно обяснение откъде ги има парите...а който не е дал такова обяснение, парите са му взети и той е в затвора отдавна



Тема Re: Абе манекенчонови [re: Mr.N]  
АвторMAHEKEH (Нерегистриран)
Публикувано26.03.05 14:41



Mr.N и на какви мисли те навява ника ми???? айде сподели да видим



Тема Re: За Мерцедесите и БМВтатанови [re: Kostaaaa]  
АвторMAHEKEH (Нерегистриран)
Публикувано26.03.05 14:47



ами явно хората наистина си ходят на работа и си сабират за Мерцедес.А че парите не са от наркотици и силови групировки е ясно-едва ли около 2 милиона души в България са наркодилъри,сводници и убиици.
То така е най лесно ти караш мерцедес значи си престъпник.
Най смешни ми става че тъпаците като видят някой с джип или бмв и хоп тоя е мутра.да не казвам че пак още незнам определението на думата "мутра"



Тема Re: За българите в чужбинанови [re: MAHEKEH]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано26.03.05 14:57



Добре,да кажем че си прав за българите в чужбина.Можеш ли да ми кажеш откъде са ти наблюденията-от коя страна,с колко хора се срещна,които рабпотят нещата,които си изброил? Аз ми е интересно да знам,защото ако реша да отида в някоя държава друга,искам да имам поглед върху нещата. И другото- я ми кажи например колко скъпи Мерцедеси и БМВ-та се движат във -да кажем- някой малък провинциален град? Защо сравняваш София и Берлин по Мерцедеси и БМВ-та ? Това ми подсказва че и ти си един от тези дето са се качили на някой Мерцедес 1990 год. за първи път и се мислят за голяма работа.
А ако трябва да говорим с цифри-защо не кажеш - ти си анонимен тук-кажи колко пари получаваш и какво работиш,за да разберем как живееш и как успяваш да караш Мерцедеси и9 БМВ-та?



Тема Re: За Мерцедесите и БМВтатанови [re: MAHEKEH]  
Автор Mr.N ()
Публикувано26.03.05 15:38



бреии,че ти много хора изкара ако не богати,то поне добре заплатени- 2 мильона души? Ако те чуе министъра на социалните грижи,ще те наеме да й правиш реклами по света. Ха,ха, 2 мил.души в Бг добре заплатени и способни да спестяват за мерцедеси и БМВ-та

Aim high and roam free


Тема Re: За българите в чужбинанови [re: MAHEKEH]  
Авторlupo (Нерегистриран)
Публикувано26.03.05 16:50



Ami maneken4o,tova e forum za bulgarite v 4uzbina.Ti kakvo tarsi6 tuk?I vaob6te kakvo ti pre4at horata,deto sa navan?Vseki si e tam,deto mu haresva.Ti sa6to.Taka 4e ne vizdam smisala na temata ti.



Тема Re: За българите в чужбинанови [re: MAHEKEH]  
Авторnabludatel (Нерегистриран)
Публикувано26.03.05 17:03



Баси тъпия педал.



Тема Re: За българите в чужбинанови [re: MAHEKEH]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано26.03.05 17:30



Не всички са такива, въпреки че и такива не са малко. Много хора напускат страната, за да намерят по-добри условия за за използване на потенциала си в определена област.

Това, че по улиците на София се движат повече скъпи германски коли, отколкото в Берлин, е едно широко известно и много силно преувеличение.

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.