Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:05 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема абе муньонови [re: MAHEKEH]  
Автор DreamNow (videnie)
Публикувано29.03.05 22:15



направил си саира, това е ясно. Хубаво, че му се кефиш и се забавляваш - явно ти е скучен живота и само тва ти е останало - да подклаждаш караници. А не си ли допускал, че и ние може би се забавляваме с теб? Кажи ми след всичко изписано тук: не се ли чувстваш смазан, изсмукан, насран. Признай си, не ти ли е гадно въпреки че ти е вдигнат адреналина. Не си ли изморен? Това което ти казват хората тук... не си ли го чувал много пъти и преди? Толкова много, че вече вече ти е като дрога - не можеш да живееш без да те правят на гъз, станал си мазохист, затова си тук, искаш да ти е гадно и си мислиш, че всичко това те кефи. Но знаеш много добре, че те боли когато ти говорят така хората, защото знаеш че са прави, че не ставаш за нищо и това те комплексира до болка. Всичко което правиш в тоя клуб е избиване на комплексите ти и си го знаеш много добре. Но дали ефектът не е обратен? Защото след този форум ще се чувстваш още по-тъп и комплексиран. Утре ще го усетиш



Тема Re: За българите в чужбинанови [re: MAHEKEH]  
Автор V.l.V (непознат)
Публикувано29.03.05 22:29



мият чинии- в БГ-то миех - тук си имам миялна машина
разхождат кучета- който си има куче, си го разхожа, аз имам котка която си ходи из двора на къщата.
да мият улици - май не си излизал от БГ-то, улиците се мият с едни големи машини, а човека който седи вътре взема поне 30 долара на час.
Да не продължавам ... няма сми



Тема Re: абе муньонови [re: DreamNow]  
АвторMAHEKEH (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 22:31



хахахахаххахахахха еми щом и аз и вие се забавляваме кво по хубаво от това и вълкът сит и агнето цяло:))
само че не се чуствам смазан и нищо подобно даже супер се чуствам.а и това което ми казват хората тук вярвай ми само тук си ми го казват(по обясними причини).Стига с тва избиване на комплекси-начи секи вика на секи комплексар айде да приемем че е така и да спрем да го повтаряме че се истарка:))
От сичко тва дето каза единственото нещо което беше вярно е че успях да направя сеира от което съм доволен-самодоказвам се(нещо което много малко хора могат).И стига си ми правил психологически анализи видно е че неставаш за това-нито пък имаш елементарна обща култура просто защото си полуграмотен бачкатор.Остави това на хората които разбират-да ти кажа правен ми е подобен тест и психоложката остана видимо доста учудена(от доста положителния резултат)понеже ме познаваше и преди това.
айде лягай си вече че утре трябва на разсъмване да ставаш да береш портокали,аз ша спъ до обет и после треа да ида едно кафенце да пиина-тва са ми задълженията:))
А и още нещо да изясня че секи го повтаря-за неграмотността и тъпотията.Да тъп сАм и неграмотен и сам горд сАс себе си



Тема Re: За българите в чужбинанови [re: пpeдлoжeниe]  
Автор V.l.V (непознат)
Публикувано29.03.05 22:35



Съгласен.



Тема Re: За българите в чужбинанови [re: V.l.V]  
АвторMAHEKEH (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 22:37



абе брато на мене трибестана и водата са ми 30 долара само.ланеца ми е 280 грама царска плетка-правен от Боян Домишлиярски(не че ти говори нещо).
в коридора имам гоблен на "тайната вечеря" дет струва колкото апартамента на ваще.Яко а?



Тема Re: А бе ти...нови [re: мaнekeн]  
АвторPh.D. (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 22:55



В това че дипломата ти е 3.20 не се и съмнявам. А казват ,че в България имало инфлация на оценките и корупция в образованието. Никаква инфлация на оценките няма. Всеки получава това , което заслужава. А ако имаше корупция в образованието сигурно с твоите финансови възможности щеше да си купиш по-висока диплома ( ако притежаваш подобни финансови възможности естествено)

Единствената загадка за мен е по какво си имал 4-ка, която да ти вдигне успеха до 3.20. Най-вероятно по физическо.



Тема не бе как по физическонови [re: Ph.D.]  
Автор DreamNow (videnie)
Публикувано29.03.05 23:06



била е по психология на тема: Избиване на комплекси

А за МАНЕКЕНА: Не съм той, а тя. И не съм бачкатор, а домакиня. И единствената причина поради която не спя до 12 е, че обичам да посрещам изгрева с кафенце на терасата, да дишам свежият горски утринен въздух и да слушам песните на птичките



Тема Re: За българите в чужбинанови [re: MAHEKEH]  
Автор V.l.V (непознат)
Публикувано29.03.05 23:15



Яко, яко .... 30х8х22=5280 долара на месец вземат водачите на миялни машини. А мойта кола, купена със нормална инжинерна заплата струва колкото
едно БМВ( само че е по хубава).
Когато в БГ-то със средна инжинерна заплата може да си купиш къща в хубав район и кола каквато си пожелаеш, тогава може да се приближи до тук, ама сега... е рай само за мутрите.



Тема Re: не бе как по физическонови [re: DreamNow]  
АвторPh.D. (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 23:19



Зарежи го. С извинение за израза манекена е един посерко , който се прави на тарикат в София, говори с люлински акцент , харчи парите на майка си и баща си и ако отиде в чужбина се напикава при първия повей на вятъра. Защото е много лесно да си лентяй в България , но е много трудно да се правиш на мъж в Западна Европа и Северна Америка. Там с ланци и парвенющина никого няма да впечатли. Впечатлява се с интелект, трудолюбие и добро възпитание- все неща които въпросния манекен няма да придобие не за 7, а и за 70 години. Остави го да вирее на родна почва. Там такива като него все още имат шанс, но и тяхното време изтича.



Тема Re: За българите в чужбинанови [re: V.l.V]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано29.03.05 23:27



Ама пък такава ценностна система никак не е далеч от онази на тролчето.

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.