Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:16 03.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Англия-най-изпърдяната страна на светанови [re: мoми4e]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано21.02.05 20:06



Комплексари са тези, които смятат, че с се родили на лошо място и си мислят, че могат да го сменят.

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.


Тема Re: Англия-най-изпърдяната страна на светанови [re: Eдин]  
Автормoми4e (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 20:26



Никои не е закрепостен в този свят да седи някъде и само на едно място!

Да си видял аз да злостловя против Бг.?



Тема Re: Англия-най-изпърдяната страна на светанови [re: Eдин]  
АвторJoana (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 20:36



Ti si neshtastnik. Sravniava Bulgaraia s UK vseki shti se smee...
Moga da izbiram kude iskam da otida da jiveq i nikoi ne moje da me spre. Nikoi ne izbira roditelite si i durjavata v koiato da se rodi. No i v Bibliata pishe, che chovek shte ostavi bashta si i maika si i shte se privurje kum jenata (muja),koito obicha. Za rodinata nishto ne pishe. Ne mi prepisvai griah, koito niamam. Ne sum dlujna da plashtam za neshto, koeto ne poluchavam za tova, che sum imala neshtastieto da se rodia v skapana durjava. Mainata i na durjavata i na takiva shmuniovci kato teb, koito izbivat kompleksi s patriotizum.



Тема Re: Англия-най-изпърдяната страна на светанови [re: Joana]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано21.02.05 20:45



Като смениш държавата, по-добра ти самата няма да станеш. Все така хленчеща, винаги недоволна и чакаща някой да й поднесе всичко наготово ще си останеш.

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.


Тема Re: Англия-най-изпърдяната страна на светанови [re: Eдин]  
АвторJoana (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 20:49



"Момичето на месеца - Дани Манчева, също е на 19 години. Тя работи като офис-мениджър в централата на водеща наша петролна компания. Сесията на екзотично красивата Мис Март е реализирана в столичния нощен бар “Кама Сутра"

Toku shto prochetoh taq prostotia, koeto oshte poveche me otkaza ot misulta da se vurna i zajivq nqkoga v BG.
Posle razpravqt, che bulgarkite v chujbina bili prostitutki. Moje li da si manager na petrolna kompania na 19 godini, bez opit i nujnoto obrazovanie? V UK mnogo vishisti zavurshili v BG chistiat kushti i kopaqt kanali. V Bulgaristan osven selski mutri,prostitutki i pensioneri nikoi ne ostana.





Тема Re: Англия-най-изпърдяната страна на светанови [re: Joana]  
Автор11 (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 21:48



i ciganki kato zara



Тема Re: Я да видя дали знам българскинови [re: Joana]  
Автор oня cъщия, 123 и т.н. (тъпо ухилен)
Публикувано21.02.05 22:28



като е на латиница:

офис-мениджър В централата...

Moje li da si manager na petrolna kompania

С'я първото казва че момата е менаджер НА някакъв офис , който се намира В централата (централната кантора и т.н.) на една петролна компания.

В този "офис" може да са само тя и ...още един човек, той е "шефа" а "политикали корект найм" на секретарката да е офис-менаджер, нали.

Това е доста различно от " да си менаджер НА петролна компания", нали?

Съжалявам, ама простотията я виждам само в твойто тълкуване...на латиница де.

Защо не се научиш първо български а после да рИвеш? Сега май е ясно защо не се нуждаят от теб в Англия, ако ти така тълкуваш едно късо изречение на родния си взик...или на латиница смисъла му се променя?

I REFUSE TO BE A MEMBER OF A CLUB THAT ACCEPTS PEOPLE LIKE ME(ex-marxist ;-))

Редактирано от oня cъщия, 123 и т.н. на 21.02.05 22:31.



Тема Re: Англия-най-изпърдяната страна на светанови [re: Veronika]  
АвторTochica (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 22:40



Tc,tc,tc,.....dumi nqmam
Vie ne se poznavate be hora...
A se pliuete...koi kakto nameri za dobre...
Ami balgari shte si ostanete s balgarski mantalitet,nezavisimo v koq("izpardqna")(?) darjava se namirate..



Тема Re: Англия-най-изпърдяната страна на светанови [re: xи-xи-xи]  
АвторГpoздaн (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 22:41



Ей, гроздето станало кисело...



Тема Re: Я да видя дали знам българскинови [re: oня cъщия, 123 и т.н]  
АвторJoana (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 22:51



Dreme mi dali e "v", "na" ili "pod" v toq office.
Ne mi kazvai kakuv ezik purvo da ucha! Bulgarskia mi e purvia ezik tova, che veche go zabraviam ili se oburkvam e zashtoto tam kudeto jiveia ne go izpolzvam. Bila sum v Anglia, ne sum tam v momenta.
"Сега май е ясно защо не се нуждаят от теб в Англия, ако ти така тълкуваш едно късо изречение на родния си взик...или на латиница смисъла му се променя? "
Basi logikata, tochno za tova ne se nujdaiat ot bulgari v Anglia shtoto ne mogat da talkuvat na rodnia si ezik.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.