Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 09.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема греШкаааааааааааааа,виното е от 1994нови  
Авторнaпacт (Нерегистриран)
Публикувано31.12.04 16:16



ГреШкааааааааа,виното е от 1994,брех да му се невиди,оЩе малко и Ще повярвате 4е има вино в Италия от 1954...ха_хааааааааааааааааааааааа
Извинявам се само на тези,които понасят греШките и умеят да се забавлят вьпреки тях...................
Весело посреЩане на Новата 2005 година
Желая ви спокойствие и бодрост



Тема Re: 1994?!?нови [re: нaпacт]  
Автор Mitre (шоп [О.З.])
Публикувано31.12.04 17:29



Ти пак...как да ти го кажа мекичко...променяш истината...

Виж, ако говориш за колко купуваш биде от склад на едро...няма да споря с тебе, ама да ми разправяш че пиеш вино реколта 1954, после 1994...казах вече това по въпроса -
Тема Re: 4ервено италианско от 1954 година [re: нaпacт]
Автор Mitre (шоп [О.З.])
Публикувано 30.12.04 00:11

Я погледни още веднъж реколтата на етикета.....1954!?!

Позволи ми да се усъмня, Ъ?

Frankly, my dear, I don't give a damn!!!


Съмнявам се че и виното е 1994 г, по следните причини -

1. Ако виното е Vino da tavola отдавна е оцет. Освен това на тях не пишат реколтата, само ЛОТО-датата.

2. Преди 10 г нямаше IGT значи виното трябва да е DOC, ако беше DOCG ili Riserva щеше да ни проглушиш ушите с това.

3. Вината DOC 1994 са бутилирани през 1995, пуснати по магазините същата година И СА ОТДААААВНА продадени, така че не това вино не си го купила тези дни. Тези дни можеш да купиш вино DOC или IGT реколти 2003, 2002, или само в специални оенотеки 2001 или надолу.

4. Не е срамота да пиеш вино, дори IGT Vеndemia 2003 ili Vino da Tavola и да се кефиш, но не ни разправяй приказки за реколти 1954 и 1994...не звучиш сериозно, поне на мен.

5. И ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА

Frankly, my dear, I don't give a damn!!!<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Mitre на 31.12.04 17:30.</EM></FONT></P>

Редактирано от Mitre на 31.12.04 17:33.



Тема Re: 1994?!? [re: Mitre]  
Автор urban-gothic (slave trader)
Публикувано31.12.04 17:54



ti napravo go zakopa toq anonim :)
evalata-razbirash ot vina,pi4!

SAMO HEBAR-OLE



Тема Re: toq anonim ?!?нови [re: urban-gothic]  
Автор Mitre (шоп [О.З.])
Публикувано31.12.04 18:27



ТАЯ, братле, ТАЯ, "напаст" е жена, мъж такива глупости за такова сериозно нещо като реколтата на виното не би написал!!!

П.С. Наздраве на всички...с реколта 1998, ама Riserva DOC



Frankly, my dear, I don't give a damn!!!

Тема Re: toq anonim ?!?нови [re: Mitre]  
Автор urban-gothic (slave trader)
Публикувано31.12.04 19:07



moje i da e po malko ot vsi4ko,nali se seshtash...

SAMO HEBAR-OLE



Тема Re: за митренови [re: Mitre]  
Авторnapast (Нерегистриран)
Публикувано01.01.05 15:24



сьжалявам 4е не сьм регистрирана ,ина4е бих ти пратила етикета на бутилката,и не само това,а и бутилка с питие от 25_те на Дали...
Но не ми се коментира с хора,които не само 4е не вярват и брутално се сьмняват,но и запо4ват да се обясняват надьлго и на Широко с дребни и евтини примери и зву4ат като пьрволаци ц накривени калпаци....
ЗаЩо не пьк,4естита нова година и на тебе



Тема Re: урбан готикнови [re: urban-gothic]  
Авторнaпacт (Нерегистриран)
Публикувано01.01.05 15:26



закопа ме в твоите о4и,с кой знае какьв диоптьр...
Я се скрий ,недодялана моме...



Тема Re: toq anonim ?!?митрето_мутре ли е?нови [re: Mitre]  
Авторнaпacт (Нерегистриран)
Публикувано01.01.05 15:37



Митре,митре,не обиждай на пол,като си гол...
Горкото то, мом4е,мь4и се да е оригинален,но не става за пред вси4ки...
Не само 4е не вярва на допусната и призната греШка,но и се праска с некомпетентни обяснения,които можеШ да намериШ из вси4ки листовки или рекламни материали на италианските магазини,не 4е той ги разбира....
Дори и интерпритацията им е толкова нелепа и глупава,4е 4ак ми става смеШенз"ДОК","резерва"_глупости ама на куп....
Митре,не се напьвай да обясняваШ на нас за вината...
Едно е да ги иМАШ ОТ МНОГО ГОДИНИ_ЗА ТОВА СТАВА ДУМА_БОГАТИТЕ КьЩИ ИМАМЕ ВИНА ,ЗАПАЗЕНИ ОТ ПРЕДИШНИ ФАМИЛИИ,ПОДАРьЦИ ДИРЕКТНО ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛИТЕ,КОНСЕРВИРАТ СЕ И ПРИ СПЕЦИАЛНИ СЛУ4АИ СЕ ОТВАРЯТ СЛЕД ГОДИНИ....
дРУГО Е ДА ГИ КУПУВАШ СЕГА,ОТ СУПЕРМЕРКАТИТЕ,КАКТО ТИ ПРАВИШ....
Много ясно,4е днес из тези магазини Ще намериШ жинца,оцет....
Пона4ало,скьпи, има вина,които не се продават в магазините,много,много специални,носят ги директно, но не само 4е не ги знаеШ,но и ги отри4аШ...
Да си 4ул,например за олио"Карли"...
Между впро4ем откьде си го купуваШ?




Тема Re: ...митрето_мутре ли е?нови [re: нaпacт]  
Автор Mitre (шоп [О.З.])
Публикувано01.01.05 17:01



Ихааааа....

...СТАВА ДУМА_БОГАТИТЕ КьЩИ ...

...ЗАПАЗЕНИ ОТ ПРЕДИШНИ ФАМИЛИИ,ПОДАРьЦИ ДИРЕКТНО ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛИТЕ,КОНСЕРВИРАТ СЕ И ПРИ СПЕЦИАЛНИ СЛУ4АИ СЕ ОТВАРЯТ СЛЕД ГОДИНИ....

И скромно, и компетентно

Нали съм простичък, да те попитам няколко неща - например как при вас в богатите къщи КОНСЕРВИРАТ вината?

Какъв беше този специален СЛУ4АЙ дето отвори вино 1954, оопс 1994 - защото го затапи на всичките с биде за Е 30 от склад на едро?

Какво имаш предвид като пишеш "ПРЕДИШНИ ФАМИЛИИ"? Предишното си фамилни имена или предишните поколения? Не че съм разбирач на български
чак толкова, ама твойте писания трудно разбирам...

И обясни това по подробно, че нещо не разбрах - и се праска с некомпетентни обяснения,които можеШ да намериШ из вси4ки листовки или рекламни материали на италианските магазини,не 4е той ги разбира....
Дори и интерпритацията им е толкова нелепа и глупава,4е 4ак ми става смеШенз"ДОК","резерва"_глупости ама на куп....


Какво точно е некомпетентно, за какви листовки говориш, дали имаш предвид "интерпретация" като пишеш "интерпрИтация", къде тя е нелепа, къде са глупостите и т.н.

За твое сведение - не живея в Италия, не пазарувам в Супермеркати постоянно и бидета не ползвам - атакувай ме в тези точки и ще ме засрамиш с мойта некомпетентност.

П.С. Постарай се да пишеш на български...спомена някъде че си следвала в Бг...наистина ми е трудно да те чета.

Frankly, my dear, I don't give a damn!!!

Редактирано от Mitre на 01.01.05 17:03.



Тема Re: урбан готикнови [re: нaпacт]  
Автор urban-gothic (slave trader)
Публикувано01.01.05 18:37



da ne bi da si pil bira ot 94-ta,a da si ostanal s vpe4etlenie,4e e vino???
...otkude li vkus u she-male kum vinata...

SAMO HEBAR-OLE




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.