Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:49 27.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: греШкаааааааааааааа,виното е от 1994нови [re: нaпacт]  
Авторшoп (Нерегистриран)
Публикувано03.01.05 15:55



Не се коси, моме, Митрето пие само наливно от Люлинския пазар




Тема Re: греШкаааааааааааааа,виното е от 1994нови [re: шoп]  
Автор urban-gothic (slave trader)
Публикувано03.01.05 19:41



ti shizo li si?
ne iskam da se bazikam,samo iskam da razbera medezinaskoto ti sustoqnie za da si obesnq,zashto pishesh pod tolkova nikove i si zadavash vuprosi i otgovarqsh!?
az toleriram idiotshtini,no kogato idiotshtinite se povtarqt stava dosadno!

SAMO HEBAR-OLE



Тема Re: митре ,не ме цитирай на другинови [re: Mitre]  
Авторнaпacт (Нерегистриран)
Публикувано04.01.05 14:45



Митре,цитираШ ме пред други ...
Аз дьржа упреците отправени кьм мене да са на мой адрес...
А ти ги праЩаШ на "някоя си"....
Аз сьм само "напаст" и не сьм ти писала за "маркови вина" или пьк за "дьрвени сандь4ета"



Тема Re: за някоя си..и "мьжьт й"нови [re: няkoя cи]  
Авторнaпacт (Нерегистриран)
Публикувано04.01.05 14:47



"Мьжьт ти",или сьпругьт ти...
И все пак има някаква разлика,аааа?



Тема Re: *за" Шоп"нови [re: шoп]  
Авторнaпacт (Нерегистриран)
Публикувано04.01.05 14:49



Шоп, вярно бе,Митрето пие "само наливно от лиулинския пазар"...
Ам 4е затуй заваллата е все заШеметен и ги бьлва еднииииииииииииии
Готин,супер си




Тема Re: за "урбан..."нови [re: urban-gothic]  
Авторнaпacт (Нерегистриран)
Публикувано04.01.05 14:53



Адвокат ли искаШ да го раздаваШ и на кого?
Когато бях регистрирана ти беШе една от момите,които ми се обясняваха в ..........и много кьсно 4атна,4е сьм жена....
Тьй 4е имаШ слаби ангели и кьса памет...



Тема Re: Я не се прави на ударена!!!нови [re: нaпacт]  
Автор Mitre (шоп [О.З.])
Публикувано04.01.05 16:02



Ако имаш нещо КОНКРЕТНО да казваш, казвай, ако не бягай в клуб "плювалник" или някъде другаде - и ако не помниш за какво става дума - чети - всичко е към теб:

Тема Re: ...митрето_мутре ли е? [re: нaпacт]
Автор Mitre (шоп [О.З.])
Публикувано 01.01.05 17:01



Ихааааа....

...СТАВА ДУМА_БОГАТИТЕ КьЩИ ...

...ЗАПАЗЕНИ ОТ ПРЕДИШНИ ФАМИЛИИ,ПОДАРьЦИ ДИРЕКТНО ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛИТЕ,КОНСЕРВИРАТ СЕ И ПРИ СПЕЦИАЛНИ СЛУ4АИ СЕ ОТВАРЯТ СЛЕД ГОДИНИ....

И скромно, и компетентно !!!

Нали съм простичък, да те попитам няколко неща - например как при вас в богатите къщи КОНСЕРВИРАТ вината?

Какъв беше този специален СЛУ4АЙ дето отвори вино 1954, оопс 1994 - защото го затапи на всичките с биде за Е 30 от склад на едро?

Какво имаш предвид като пишеш "ПРЕДИШНИ ФАМИЛИИ"? Предишното си фамилни имена или предишните поколения? Не че съм разбирач на български
чак толкова, ама твойте писания трудно разбирам...

И обясни това по подробно, че нещо не разбрах - ;red]и се праска с некомпетентни обяснения,които можеШ да намериШ из вси4ки листовки или рекламни материали на италианските магазини,не 4е той ги разбира....
Дори и интерпритацията им е толкова нелепа и глупава,4е 4ак ми става смеШенз"ДОК","резерва"_глупости ама на куп....


Какво точно е некомпетентно, за какви листовки говориш, дали имаш предвид "интерпретация" като пишеш "интерпрИтация", къде тя е нелепа, къде са глупостите и т.н.

За твое сведение - не живея в Италия, не пазарувам в Супермеркати постоянно и бидета не ползвам - атакувай ме в тези точки и ще ме засрамиш с мойта некомпетентност.

П.С. Постарай се да пишеш на български...спомена някъде че си следвала в Бг...наистина ми е трудно да те чета.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Разбрах вече че само завършилите филология и живеещи в Италия като теб
са способни да дефинират непознати хора както ти ме дефинира, без да намекнат защо го правят - да ти припомня какво си писала по въпроса -

митрето_мутре ли е?

Горкото то, мом4е,мь4и се да е оригиналенно не става за пред вси4ки...

и се праска с некомпетентни обяснения които...

не 4е той ги разбира....

Дори и интерпритацията им е толкова нелепа и глупава,4е 4ак ми става смеШенз"ДОК","резерва"_глупости ама на куп....


А върха ти беше - Митре,не се напьвай да обясняваШ на нас за вината... ...само дето не разбрах кои са тези "НАС" за които говориш - ти и още кой?

Та...след тези комплименти би ли ми казала на какво дължа тази чест?

И да сме наясно - на ТЕБ НИЩО не обяснявам, само коментирам писанията ти и ако си забелязала не употребявам НИКАКВИ обидни думи или изрази, само пиша с главни букви понякога за да не изпуснеш да прочетеш случайно думата.

П.С. Повтарям молбата си - пиши на български (ако можеш) трудно ми е да ти чета писанията.

Frankly, my dear, I don't give a damn!!!


Тема Re: за мутрете,т.е. митретонови [re: Mitre]  
Авторнaпacт (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 15:41



"Я не се прави на ударена"_
Мутре,какво е това?
Този израз слу4айно да е нормален?
Виж какво, глупаво 4ове4е,
много се напьваШ с обяснения и цитати(4е 4ак не ги 4ета),вместо да се позавьртиШ и да се огледаШ в кой век си?
Клубовете са за развле4ение,не за притеснение или философски лафове...
Ами 4е пия си винце от 1994 ,какво да си кревя ду6ата...
А ти си ми седнала да философстваШ и да се ровиШ за грамати4ески греШки...и то на кака си филоложка....
Я по_ведро ....
А по_забавно...
Ина4е от напьни Ще завьдиШ хемороиди,4е откьде Ще купиШ биде?
Не вярвам в селото ти да продават...



Тема Re: Аве, стринкенови [re: нaпacт]  
Автор Mitre (шоп [О.З.])
Публикувано05.01.05 16:12



(както те нарече някой от съседната тема) ти май не си способна да дадеш що годен свестен отговор,А?

Е, продължавай с тъпотиите си - в това вреда няма ако са само тук в нета.

Frankly, my dear, I don't give a damn!!!


Тема Re: Стринкенови [re: нaпacт]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано08.01.05 13:29



Отдавна съм в нета, ама тъпи като теб рядко се срещат - я се скрий в куФнята и не се показвай повече, моля те.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.