Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:15 13.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Тролчета и др.  
Авторstp (Нерегистриран)
Публикувано07.12.04 23:57



Добре че има тролчета като "Българин" да пускат кьор фишеци и триото Карла-Роксана-Един да се лаят иначе този клуб е скучен до умиране. Знам какво Роксана търси в този клуб, едва ли ще го намери с тези си писания но как казал философина - Dum spiro, spero! Какво Карла търси - не знам. Какво аз търся - някой вече каза - интересно ми е как се боричкат двете групиА вие, драги посетители, вие какво търсите?



Тема Re: Тролчета и др.нови [re: stp]  
Автор пeпo (регистриран)
Публикувано08.12.04 00:09



говориш със загадки. Я кажи кой какво. Какво търси Роксито тъдява?
за другото си прав.

това, което е било, вече няма да го бъде


Тема Re: Тролчета и др.нови [re: пeпo]  
Авторstp (Нерегистриран)
Публикувано08.12.04 11:21



Roxana преди си търсеше съпруг, даже ни питаше към кой от тримата потенциални американци да се насочи...стара история от преди 2-3 месеца. Сега си търси внимание и се заяжда с всичкии се чуди защо получава такива постинги



Тема Вещица съм,а не тролченови [re: stp]  
Автор *pearl (sea)
Публикувано08.12.04 12:57



Карла не търси нищо драги. Само коментира това, онова - би трябвало да си го разбрал.
Ти във всичко ли търсиш някакъв смисъл и причина.Ако знаеш само колко неща за който човек драпа цял живот са безмислени и безпричинни и нелогични . Решил човек че това трябва или му казали че трябвало и става една нескончаема въртележка на търсене на смисъл , причини и т.н. Нещата са толкова прости и независещи от нас - но сме оставени да се заблуждаваме че от нас зависи - иначе ще ни е скучно да живеем.

А ти какво търсиш. Разкажи нещо интересно за мястото дето се намираш . не бъди егоист да ни гледаш сеира само.


Вчера е история, утре е мистерия, днес е подарък .


Тема Re: Вещица съм,а не тролче?!?нови [re: *pearl]  
Авторstp (Нерегистриран)
Публикувано08.12.04 13:51



Ти се познаваш най добре и сама се нарече както се нарече. Трола беше друг, не ти. А сеира си е сеир



Тема Re: Тролчета и др.нови [re: stp]  
Автортpoлчe (Нерегистриран)
Публикувано12.12.04 13:45



Ние се радваме на юношеската свежест на dma



Тема Re: Тролчета и др.нови [re: stp]  
АвторTъpcимe ... (Нерегистриран)
Публикувано19.12.04 09:35



... да видиме докъде е стигнала простотията на българина.



Тема Re: Тролчета и др.нови [re: тpoлчe]  
Автор dma (irq)
Публикувано19.12.04 11:19



Да не съм ти заседнала на гърлото?

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: Тролчета и др.нови [re: Tъpcимe ...]  
АвторГpaмaтиk (Нерегистриран)
Публикувано20.12.04 06:16



ТърсиМ, а не "търсимЕ". Да видиМ, а не "да видимЕ".




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.