Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:04 21.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Дааа..ето ти го...нови [re: Sublime]  
Автор *karla (морска пяна)
Публикувано04.08.04 12:00



възраждането... как ти изглежда.....



не съм песимистка- реалистка съм и ставам банална като казвам че погледа ми е от професионална гледна точка, а не туристическа или на служител без информация....

а българите който живеят и работят извън България често са безотговорни за страната си - може би с право.... Но все пак не са ми приятни въпроси от рода " какво стана, започна ли да се оправя държавата, че да се връщаме....да завъртим нещо'- такива въпроси често чувам....но чувам и друго " никога няма да се върна в България освен за месец-два за да си видя роднините и приятелите'..... кой къде ще живее е собствен избор.... но все пак писането в БГ форум е показателно.... защо го правите след като не ви е грижа за България....или от любопитство..и да се похвалите.... голяма част от българите нямат средства да си купят компютър и да плащат интернет.... изключвам София - там почити никой не знае че живота в така наречената провиниция е доста по-лош.....

всичко това го пиша в риск да ме обивят отново че мрънкам... не мрънкам.... не съм от бедните в България, не съм и от богатите... само изнасям факти за реалното положение.... не е розово и няма да се оправи отсамосебе си....защото в България има липса на оборотни пари за развитие... т.е. има , но са достъпни от много малък кръг хора- доста от който с неясни представи за бизнес....

Да бъдеш човек е много.... но жена - още повече

Тема милатанови [re: иpинa]  
Автор4 (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 13:29



...ти наистина си много объркана...



Тема Re: Ние,Българите...нови [re: иpинa]  
Автор dma (irq)
Публикувано04.08.04 13:29



Ирина, каквато и теза да защитаваш, не е коректно да казваш на другите думи като "дебелия ти задник", "затлъстелия си мозък" и т.н. , а преди това да искаш да се води сериозна дискусия!

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: Дааа..ето ти го...нови [re: *karla]  
Автор4 (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 14:12



...пак започнахте да играете по онази струнка. :)
Понеже ти звучиш по-умерено може и да ме разбереш. На мен просто ми писна от призоваващи за действие, които са се измушили и те в "чужбината" и се тупат в гърдите за своята извисеност и родолюбивост. Ми, ако си толкова свети човек ще действаш и с примера си ще вдъхновяваш други. А не да бълваш гръмки слова за своята възвисеност и някой, като ти каже какво мисли да се опиташ да го навреш там дето слънце не изгрява. Е, няма нужда. Не считам за нужно някой да прави списък на момичето Ирина (пък и на който и да е), с който трябва единствено пред най-важния да се отчита. Всичко останало е "виж ме колко съм благороден, ти долно неразбиращо едноклетъчно " и това е някак противно, двулично и себевлюбено.



Тема Re: Дааа..ето ти го...нови [re: 4]  
АвторSublime (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 15:30



4, Вие май се взимате прекалено на сериозно.Звучите ми като учителка.Такава ли сте вдействителност?



Тема Re:нови [re: иpинa]  
Автор Baмпиp (жаден)
Публикувано04.08.04 18:21



Иринче, не зяпай в чуждата паница - кой колко получава и не се хили безпричинно, че ми навяваш разни мисли.



Тема Re: Ние,Българите...нови [re: иpинa]  
АвторElena (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 22:24



Kakvo ti dava pravo da obigdash?Koi si ti?Za kakva se mislish?O4evidno tvoia zadnik e dosta zatlustial no tova nikak ne me zasiaga.
Ne giveem v robovladelskia stroi,4e niakoi da mi kage kude she givea.
Rodinata mi she bude tam kudeto se 4uvstvam na miastoto si i sum shastliva!



Тема Re:самозабравил си сенови [re: иpинa]  
АвторElena (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 22:34



Kude giveesh ako ne e taina?Ti si mnogo ozloben 4ovek.
Uspokoi se i ne se mesi v 4ugdite sudbi!



Тема Re: Дааа..ето ти го...нови [re: Sublime]  
Автор4 (Нерегистриран)
Публикувано05.08.04 00:05



Макар и с насмешка, познахте. Психотерапия. За съжаление никой не застрахован от професионални деформации. Особенно, като види някакви деца, които се опитват да откриват Америка, при това ненаучили се да контролират агресията си.
Иначе аз съм най-сериозният човек на света. С временни отклонения за разнообразие.



Тема Re:самозабравил си сенови [re: Elena]  
АвторБopиcлaв (Нерегистриран)
Публикувано05.08.04 00:56



Те такива като Иринчето или пишат тези глупости от БГ, или са в чужбина по погрешка.
Повечето такива, като излязат навън, мислят че всичко ще им е поднесено както в БГ и ще си живеят както са свикнали.
Само че, за съжаление, тук на никой не му пука какво образование имаш, в кой град си се родил, кои са родителите ти и какви връзки имаш.
Трябва да можеш да работиш нещо и да го работиш добре.
Само че думата "работа" причинява алерични реакции у някои личности




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.