Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:06 15.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Супер се разобаровах Мила ми Родинонови  
АвторKypвa (Нерегистриран)
Публикувано15.07.04 23:26



Е върнах се. Две години липсвах, не ми се прибираше, ама наложи се. И се върнах. За близо 4 първи часа отново в Майката България успях да се почувствам точно така както се чувствах преди да замина - абсолютно нежелана и излишна. Шибаната ми родина не само, че не се е променила за моето отсъствие, ами е станала по-погрозняла и вулгарна от преди. Още от Софийска аерогара замириса на типично българското ни високомерие, подкрепено с искрена тъпота и селения. Супер несъвместими качества, които тук обаче явно се съчетават успешно. Три дни по-късно вече съжалявах себе си, а 6 дни по-късно започнах да съжалявам всички, които се помещават все още из нашите територии. Сега 12 дни по-късно искам да си ходя и искам да забравя, че това е моята родина.
Знам, че досат от вас ще ме оплюят, ама как не ми дреме вие не знаете. Просто исках да споделя с вас и да се обърна към всички, които се чудят да си дойдат ли или не за лятото. За малко дори - мили хора - тук не става. Що ли?! Чалга. Мръсотия. Селения. Простотия. Оскотяване. Обедняване. Озлобяване. Супер некомфортни чувства. Един плюс обаче има - можете да си легнете с веки, който си пожелаете (за мъжете става дума - за жените други да се изкажат), но не се опитвайте да си говорите после с това парче месо за нищо различно от тривиялните глупости. Доста добри екземпляри се разхождат надървени и само чакат мигване ... ако си дойдете за малко ... мигайте повечко, но не споменавайте финансовото си състояние - рискувате да се сдобиете с гербови марки.

P.S. А какво можете да гледате по националните телевизии ... идея си нямате. Тази тема обаче е за бестселър.



Тема super !!нови [re: Kypвa]  
Автор@@ (Нерегистриран)
Публикувано15.07.04 23:37



Kurva, ama jurnalist....ama ...kurva!...



Тема A ti..нови [re: @@]  
Автор King (Antiemancipator)
Публикувано16.07.04 01:48



legna li s nqkoi ot tezi nadarvenite???
i otkade se varna po to4no?

-----------------------------------------
"Il s'amuse avec de l'argent..."


Тема Re: Супер се разочаровах ...нови [re: Kypвa]  
Автор trinity. (thumbs down)
Публикувано16.07.04 02:21



Родина и мъже /а сега де/ - Никога не са ме очаровали първо и затва никога няма да ме РАЗочароват!!!


You are not drunk if you can lie on the floor without holding on !!!


Тема Не си попадаланови [re: trinity.]  
Автор Skywalker (Тhe Seventh Son)
Публикувано16.07.04 02:50



някои и до хоризонта хвърлят, ко знайш ти?



Тема Значи,нови [re: Kypвa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано16.07.04 10:36



много си права за всичко. И добре написано.

Но нали не се изключваш, когато пишеш: "типично българското ни високомерие, подкрепено с искрена тъпота и селения"?



Тема Re: Супер се разобаровах Мила ми Родинонови [re: Kypвa]  
АвторKaka Penka (Нерегистриран)
Публикувано16.07.04 11:23



Ти пък, открила си Америка. Напълно подкрепям мнението ти, аз като се бях върнала изоб6то не излизах навън освен по работа...
А за телевизията да не говорим, права си. А ба6та ми как настоява6е да сам се върнела и да запо4на кариера на пикла репортерка в БТВ...Не 4е нямам нужното образование, но с колко миризливци трябва да преспи6, а за заплата да не говорим....
Но не разбрах за какво намигване говори6???Да намига6 на мъж от БГ, ами много си си свалила нивото...просто жена която държи на себе си и през ум не и би минала подобна ерети4на мисъл. Е, ако се доближава6 до името, с което си се подписала...но не ми се вярва...Казвам ти го от ли4на гледна то4ка, ти си прави изводите...
И хи4 не ми пука 4е 6те ме емнат сега с псувните си. Да не ти пука и на теб.



Тема Курво Пено...нови [re: Kaka Penka]  
АвторБaш Maйcтopa (Нерегистриран)
Публикувано16.07.04 11:51



ъъъ, ще ми направиш ли една свирка....ъъъ...ще ти дам 2 лева



Тема Re: Не си, не си ...нови [re: Skywalker]  
Автор trinity. (thumbs down)
Публикувано16.07.04 13:57



пс-пс, тсс-тсс, ксс-ксс, ммм червената шапчица алоу 3-та група ... уупс ехоо цайсите ... тц, сега ако беше в България ... тц, язък ...

Mного полезна информация даде кУрвето нЪли?? То и аз не искам да ходя в бегето ами налага ми се и на мене, ето, почнах да загрявам намигъвките щом тъй стоят нещата ... С чалгата никви проблеми просто - на след около три'пет'шестата ракия почвам да си викам, аз ли съм най-простата тука уе, и ставам и ги скъсвам на чалга сички, ей тва е. (тва с чашата на челото и право о земята го не мога много де но, ааа, който иска професионалистка, да плаща 2 лева и да ходи при професионалистки, и за без пари толкоз мога аз, симпъл чалга ноу гласес анд адър стаф. Ае ви).

You are not drunk if you can lie on the floor without holding on !!!


Тема Kralu... [re: King]  
Автор@@ (Нерегистриран)
Публикувано16.07.04 17:52



ti maj mi pravi6 predlojenie? Mi to pri tolkoz pedrungeli okolo TO...da ne smenja6 i ti rezbata>?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.