Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:17 29.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Това е Българиянови [re: няkoя cи]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано18.05.04 17:27



В отговор на:

1. През 2003г. чуждите инвестиции в България възлизат общо на 600хил. евро.
2. За същия период в страната са постъпили суми от емигранти за издръжка на семействата им, възлизащи на 900хил. евро.


Значи какво излиза, че 20 западни фирми са инвестирали по 30000 евро и в същото време 3000 емигранти са изпратили по 300 евро

Не ми се ще да си правя изводи от горното колко разсъждаваш, когато пишеш

А останалото пък показва една доста комплексирана позиция. За какъв дявол иначе би тръгнала да се защитаваш, когато никой в нищо не те обвинява, а просто те питат.



Тема Re: Нещо си се объркалнови [re: Eдин]  
Автор lvayloNL ()
Публикувано18.05.04 17:29



Тогава от къде са идвали парите за образованието?

Едно е да си дежурен, съвсем друго е да си дежурен на мястото на Верка.


Тема според меннови [re: lvayloNL]  
Автор пeпo (някой си)
Публикувано18.05.04 17:48



основно от Кинтекс и Колима, второто като обобщено понятие. Ама се разтури далаверата.
Сериозно - отговорът би бил прекалено пространен.

Дишайте дълбоко, Вие сте развълнуванa!


Тема Eй,нови [re: няkoя cи]  
АвторSublime (Нерегистриран)
Публикувано18.05.04 17:55



Да вземеш да млъкнеш.да не почна да бълвам вулгаризми,че тогава ще ти кажа на кой ще викаш марш и недоносче!Темата естественно изпростя,както повечето тук,откакто простакеса като теб започна да пише тъпизмите си.
Ти нормална ли си ?600 000 били инвестицийте...ма ти можеш ли да четеш?! 1 300 000 са инвестицийте в Бг за 2003! А пенсията на вашите кой я плаща ма,мама ти деба проста? И не ми ги разправяй тия за 200-300лв.защото вече сте доста смешни с тези приказки!От моите познати никой,ама аболютно НИКОЙ(набий си го това в овчата глава) не взима толкова.Толкова може да вземат простакеси като теб.Ти нито можеш да ми стъпиш на образованието,нито на квалификацията,нито на акъла,нито на социалният ми живот!!!!


Айде сега

"Марш, оттук некадърни, недоучени и недохранени недоносчета, отивайте да копате, не се срамувайте от земята, тя ще ви нахрани"

не визирам всички във този форум,но тази патка заслужава да бъде наплюта в лицето!



Тема Re: Eй,нови [re: Sublime]  
Авторsublime (Нерегистриран)
Публикувано18.05.04 18:00



1 000 300 000
инвестиций



Тема Re: Eй,нови [re: sublime]  
Автор Capt.Vimes (ентусиаст)
Публикувано18.05.04 18:32



Не си уточнил паричната единица



Тема Скрий се някъде бе ебан гъзнови [re: Capt.Vimes]  
АвторSublime (Нерегистриран)
Публикувано18.05.04 18:37



Ходи да правиш свирки на татко си



Тема Eto otgovorнови [re: Capt.Vimes]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано18.05.04 18:51



Krajno vreme e BG i horata tam, mislesti kato teb, da razberat, che ne moje vechno da se chaka njakoj otvan da ti reshi problemite. To ne beshe chakane na bratushka Ivan, na brother John, na tzar Simeon, na balgari v chujbina.... Ako iskash kastata ti da e opravena, ti si tozi, kojto ja opravja. Dali moje da se opravi e veche otdelen vapros, kojto njama ednoznachen otgovor. Az, naprimer, sam dosta borbena natura v lichen aspect, no sam reshila za sebe si, che ne sam v sastojanie, a i ne jelaja da se borja s vjatarni melnitzi, i sam si namerila po-udobna za men kasta. Kojto po edna ili druga prichina si jivee v starata kasta, ili trjabva da ja prieme s vsichkite i predimstva i nedostatatzi i da ne se oplakva, ili sam da si ja opravja, ako ne mu dopada.



Тема просто невероятно!нови [re: sublime]  
Автор пeпo (без титла)
Публикувано18.05.04 19:02



инвестициИ.

Дишайте дълбоко, Вие сте развълнуванa!


Тема Re: според меннови [re: пeпo]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано18.05.04 19:11



... и от увеличаване на външния и вътрешния дълг и от отчисления от фондовете на по-големия брат. Има къде да се прочете в подробности ако има желание човек.

Ако можеше на времето България да си позволи да плаща социалните разходи само от излишъците от ниските заплати и печалбите по второ направление, сътресението след сриването на системата нямаше да е толкова голямо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.