Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:46 04.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Eto otgovorнови [re: Eдин]  
Авторчeнre (Нерегистриран)
Публикувано19.05.04 02:27



Цитат от чий постинг е това? - Е, разбира се, и пари изпращам, за да могат и роднините ми от време на време да си позволят малко лукс.



Тема Re: Eto otgovorнови [re: чeнre]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано19.05.04 02:34



От мой. Защо питаш?



Тема Re: Eto otgovorнови [re: Eдин]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано19.05.04 02:34



Vapreki che e cliche, ste trjabva da ti napomnja, che rodinata njama nisto obsto s darjavata. Na darjavata, kojato razsipa jivota ni i ni prinudi da si go uslojnjavame kade li ne i da se razdelim s blizkite si; na darjavata, v litzeto na bivshi komunisti, koito ja razgrabiha i iznesoha; na darjavata v litzeto na samodovolni mutri, podigravasti se s naroda; na darjavata s naselenie, koeto si misli, che vechno njakoj mu e dlajen i si pochistva jilistata chrez izhvarljane na boklutzi prez balkonite, njama da dam i edna stotinka, dori i da sam milioner. I prestanete da gledate koj kakvo trjabva da vi dade. Ima edna prikazka - njama polza da dadesh na bednija riba; ima polza da go nauchish kak da si ja nalovi. No v BG nikoj na nisto ne moje da bade nauchen. Vsichki sme mnogoznajkovtzi po priroda. Zatova darjavata e na tova deredje i vinagi ste e na takova. Njamalo rabota... Kolko prikazki chuh "az njama da rabotja za X lv"... Az ako go zakasam tuk, ste rabotja za kolkoto i da e, stom imam nujda. Stom te njama da rabotjat, znachi ne sa i zle. Sledovatelno, njama nujda i ot pomost. Da ne pochvam pak s pretentziite... Sto li se zanimavam izobsto.



Тема Re: Eto otgovorнови [re: Gia]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано19.05.04 02:40



Съгласен съм с последните ти мисли. Погледни първия ми отговор в тази тема и виж дали не се вързва с това, което сега ти каза. Явно разбираме въпроса на Capt.Vimes по различен начин или по-точно думичката 'България' там.

Редактирано от Eдин на 19.05.04 02:42.



Тема Re: Eto otgovorнови [re: Gia]  
Авторmama (Нерегистриран)
Публикувано19.05.04 02:45



Uspokoi duha si.Omrazata vredi samo na teb.Nai dobre e kogato uspeem da ignorirame tova,koeto se opitva da vliza tam kadeto ne mu e rabota.

Znam kak se chuvstvash,ako tova ti nosi uspokoenie,pone malko..........



Тема Re: Какво правите за България?нови [re: Capt.Vimes]  
Авторmama (Нерегистриран)
Публикувано19.05.04 02:47



Da,pomognah predi 2 godini.
Zsadih 2 dravcheta,koito sega sa golemi i ne samo davat plodove i izhranvat 5 choveka,a mi i kislorod peoizvejdat za stotici hora...Samo che tozi kislorod mai go dishat i turistite...da im se ne vidi,a te ne sa s bulgarski pasporti............



Тема Re: puk spored menнови [re: Eдин]  
Авторkikimora (Нерегистриран)
Публикувано19.05.04 04:11



Sutresenieto ot sriva na sistemata niamashe da e tolkova goliamo,ako sakovete v jipovete na ohranitelnite firmi i debelite vratleta,det baia chestichko otskachaha do avstria i shveicaria ,biaha mnogo po-malkoPod sekret- ti doseshtash li se s kvo biaha pulni



Тема Re: Eto otgovorнови [re: Gia]  
Автор lvayloNL ()
Публикувано19.05.04 10:16



Така е.

Едно е да си дежурен, съвсем друго е да си дежурен на мястото на Верка.


Тема Re: puk spored menнови [re: kikimora]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано19.05.04 10:22



Бъркаш причината със следствието.



Тема Re: Eto otgovor [re: Eдин]  
Авторчeнre (Нерегистриран)
Публикувано19.05.04 10:35



Преценявам "до къде ти стигат сърцето и човещината".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.